Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

leniccka
25. aug 2009

reona my sme nasu na cumel naucili ked sme davali sab simplex... vtedy este nechcele cumel vobec, ale ako som jej dala to sladke na to tak cucala o dusu 🙂 a potom sme uz nedavali sab na travenie ale aby chcela cumel a postupne sa naucila uz bez kvapiek a bere cumel ako nic do ust 😀 a fakt je to pomoc lebo sa krasne na tom ukludni... keby mi mala plakat stale ked ma v ustach cumel tak asi skoncim na praskoch 😎

malka18
25. aug 2009

inn: ježiši nečítala ☹

brinzulka
25. aug 2009

leni-surodenec? ...ja som dostala menzes asi az po 7-8mesiacoch? ked sa viac dokrmoval...inak mliecna neplodnost

leniccka
25. aug 2009

no ved uvidime ze ako to dopadne... niekomu sa postasti este pocas 600nedelia a niekomu az po 2 rokoch
nechame sa prekvapkat 😉

brinzulka
25. aug 2009

http://www.habovka.sk/index.php
tuto..potom dame stretko...

brinzulka
25. aug 2009

jaj si uzivajte...my sme uz kvotu splnili...vraj

raona
25. aug 2009

brin.. v Habovke a okoli je krasne.. uz sme tam boli..
lenicka my kvapky davame lyzickou /ten vitamin K/ a sab simplex zatial nedavame, bo nemame problemy s travenim ani s bruska bolenim..

brinzulka
25. aug 2009

inak..ked to tu tak tapetujem...baby..ja mam nie poporodnu depku...ale vlozkovu..uz mi vadia...a furt sa nedaju dat prec 😢 skarede...pomooc

brinzulka
25. aug 2009

a kde ste boli? rao...

raona
25. aug 2009

brin, aky krasny parik.. ze vela stastia zelame... a kolko maju rokov, strasne mladucko vyzeraju na tych fotkach..

inneska
25. aug 2009

malka..str. 95 príspevok o 11:52h 🙂

inneska
25. aug 2009

brin...ja som tiež vložkovala skoro celých 6 týžd§ňov...posledné dni našťastie už len na intimku 😅

leniccka
25. aug 2009

raona, my sme jej ho potom davali preto ze sab jej chuti kedze je sladky a na tom cumliku to bolo ako keby mala cicku v ustach, az si nakoniec po nejakych 3 dnoch zvykla a prestali sme davat kvpaky...
K vit aj vigantol jej kvapem rovno do ust a hned cicku vrazim aby to bolo v mliecku 🙂

brinzulka
25. aug 2009

on30 a ona...ja netusim....

raona
25. aug 2009

jeej, si to nepamatam presne, bo to bolo davnejsie..boli sme priamo v Habovke ubytovani.. a vlani sme boli v Zuberci, potom v Oraviciach a tak.. Rohace sme si riadne presli.. 😉

brinzulka
25. aug 2009

rao...ja som bola 2krat Ostry Rohac a Banikov...a cakame vo stvrtok Zubercanov-idu nam krstit maleho
som sa tam chcela vydat...ale Misko nejak neposluchal

leniccka
25. aug 2009

idem sa venovat malej, lebo tato na mna pokrikue ze na nich kaslem... a zacina mi strajkovat net... nevidim si kurzor od mysi... hm sranda

raona
25. aug 2009

brin a ja vlozkujem tiez uz siesty tyzden, ma z toho slak triafa a mam dojem ze teraz posledne este viacej teciem ako predtym 🙄 🙄 skonci sa mi vobec sestonedelie?? 😀 😝

brinzulka
25. aug 2009

http://www.michal.sk/sk/galeria.php
tu sme dali svadobnu cestu

brinzulka
25. aug 2009

na kontrolu ides do Piestan? Rao?
Inak ste ma potesili...to som si mala vacsiu zasobu dnes kupit 😀

nakolko moj mm je s kolegynou na korculiach..maly spi a druhy sa tvari, ze tiez..ja konujem...relaxujem...medzi plienkou a inym neporiadkom

raona
25. aug 2009

brin nie, ja mam dr. v Trnave, takze tam pojdem na kontrolu, len neviem ako dlho sa budem odhodlavat..
dneska ani ja nerobim poriadky, venujem sa malej.. a teraz mam chvilu pauzu bo ju vzal mm, prisiel z prace.. som zvedava, kolko unho vydrzi, kedze je riadne upistana..

raona
25. aug 2009

a inak brin poznam ten penzion.. ale zatial sme tam ubytovani neboli, zatial len na veceri sme tam boli..

brinzulka
25. aug 2009

oj no moj doktor ma dovolenku ked mam po sestonedeli...tak musim pocat, kym tam bude..tiez v TT...a potom snad povie, ze po tom super porode ala postel...je vsetko ok

brinzulka
25. aug 2009

rao...pekne...len postel, ze sa otocis a vrzga-a to papierove steny...vedla nas ubytovane deti a my na svadobnej ceste 😉 😀
balkon bez zavesov spolocny s detmi...a bez zaclon a zaluzii...tak vecer musela byt zabava... 😉

brinzulka
25. aug 2009

pockat..nie pocat 😀 😀 😀 😀

brinzulka
25. aug 2009

lucim sa...pa

raona
25. aug 2009

pa brin.. aj ja mam uz po pauzicke 😖 😒 😉

nina41
25. aug 2009

ahojte my sme už okupkany,papame 🙂 🙂 🙂

josifek
25. aug 2009

my také vykoupaní napapaní a spinkáme 😵 😵 😵

nina41
25. aug 2009

ahoj josi aj my spinkame 🙂
josi čo ideš zajtra variť?? 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre