Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
26. aug 2009

jaji a neskusila si ho poriadne ponatriasat na rukach na fitlopte alebo len tak v sede? ja nim musim poriadne hegat aby sa upokojil a zaspal...no a dudlik je uz samozrejmost, skus sa este s nim potrapit, kvapni na to sab simplex, to je sladke, mozno ho scucne....moj tiez dlho odmietal dudlik, aj teraz mu ho obcas rvem

wydata
26. aug 2009

jaji tak toto ja prezivam posledne tri dni.... ☹

wydata
26. aug 2009

ja som na cumlik striekala mliecko a aj druhy cumlov sme vyskusali a nist...stale bojujeme,pri kazdom stresovom kriku kolikovom tak snad sa to podari... 😉
velmi sa bojim palcekovania... ☹ 😠

reilyy
26. aug 2009

no, pri kolike ked reveme tak sa musime mierne ukludnit inak dudlik necucneme, takze pcham mu to pocas vrieskania do pusy a ked ju raz zavrie tak sa pricucne, ale musim casto opakovat

wydata
26. aug 2009

rei ako s tou satkou?
us mas? 😉

jajona
26. aug 2009

rei: fit loptu som ešte neskúšala. ono keď mu nedám, keď si zapýta, (čiže aj po pol hodine), tak ho možem aj na mesiac vystreliť a furt budem plakať

dnes tú fit loptu vyskúšam. dúfam, že sa z nej nestrepeme 😀

voskovka
26. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
aj my sme v klube lehatkovych......🙂

reilyy
26. aug 2009

no, ja uz ked som nevedela jak, nechala som ho aj hodinu revat, uz posledne minuty sa zadrhaval co nevladal....a potom spal dlhsie, aj 4 hodinky....unavi sa, je to sice o nervy ale aspon trosku funguje....inac budes otrok

reilyy
26. aug 2009

cau voski, vitaj v klube lehatkovych 🙂 ty nemas to zebrove fischer price, ci hej?

reilyy
26. aug 2009

jaji,a v kociku ti zaspi?teda, ked ste na prechadzke a kocikujes

jajona
26. aug 2009

rei: keď je najedený, ako kedy. včera bol s ním mm vonku a nezaspinkal. jednoducho ako sa mu chce.

leniccka
26. aug 2009

caute babulky, nad moju som teraz nech trosku busi do hraciek 😀 😀 a chudatenko zase sa jej cikutka 🙄 to mame denne aj niekolko krat...

rei, uz si supla petka do postielky bez bocnej steny ?? 😉

voskovka
26. aug 2009

ja mam fisher price ale nie zebrove...
baby pozrite ake pekne čiapočky a dokonca slov.vyroba
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4928443

leniccka
26. aug 2009

moju malu dnes v kociku odstrihlo, ale ked som s kocarom vosla do skusobnej kabinky ze si idem odskusat rifle tak hned bola hore... asi nema rada shoping 🙂

reilyy
26. aug 2009

tak mas aspon trochu sancu ze na fitke zaspi, aj simon vravela ze jej spia deti ked ich drnca na fitlopte...tak skus, aspon pol hodku poriadne hopsat, mojim niekedy hrozne nahadzuje az sa zda ze pri tom zaspat nemoze, ale on nejak zaspi.....sme sa s mamou smiali ze je na sado maso, bo ho tak tapkala silno po riti ked ho uspavala ze jej zaspal 🙂

voskovka
26. aug 2009
leniccka
26. aug 2009

ja som niekedy vdacna za rozbite chodniky v celej BB.. obcas mam pocit ze jej sposobim otras mozgu ale ked vidim ako tvrdo spi, tak to ma nieco do seba 🙂

jennna
26. aug 2009

leni ty sa len túlaš a túlaš..... 😀

jajona, si tu ešte??? mne doktorka vravela, že bábätko musí mať medzi každým papaním aspoň minimálne hodinu pauzu, lebo potom sa pogrckáva......

reilyy
26. aug 2009

leni 🙂 ta kdeeee, este som sa k tomu nedostala, ked necicikam krpateho tak rychlo varim a jem 😅 nic ine nestiham....asi sa na to zvysoka .... 😝 bude spat na velkej jak velky chlap 😉

leniccka
26. aug 2009

jennn, caaaaau
kedy dame zmrzku????
dnes som bola v europe, v takku maju 30% zlavy na nove kolekcie, tak som tam plesla matersku 😀

jennna
26. aug 2009

Dianka leží s holou cikulou na posteli a kope nohami....a poprdkáva... 😀 ...keby sa tak vykakuškala...... ☹

reilyy
26. aug 2009

ach taaaak, som myslela ze fischer ma len zebrovane 🙂

voskovka
26. aug 2009

leniccka-vy pracujete na druhom surodencovi? 😀

leniccka
26. aug 2009

voski, ano... precoooo??? 🙂

reilyy
26. aug 2009

jenn, a skusila si ten melonovo-jogurtovo-nektarinkovy elixir od majkas? 🙂 prezenie i teba i Di 🙂

jajona
26. aug 2009

voski: tie čiapočky sú ozaj krásne. neviem, či aj neobjednám

jennna
26. aug 2009

leni...žeby zajtra??? stretávka v europe...tam by som nechala auto....v garážach...a z tade by sme sa niekde pomotali...aj na námestie....

ja som začala chodiť na rýchlu chôdzu, aj teraz o štvrtej sa napapame....a hajde 60minútovka....a cesta je tam taká rozbitá, že malej ide aj dušu vytriasť...ale ona to ľúbi.... 😉

reilyy
26. aug 2009

idem natiahnut hnaty kym sa da

leniccka
26. aug 2009

a kde chodis rychlu chodzu??? lebo ja tiez sice chodim rychlo ale na kazdom kusku musim kocik dvihat kvoli jamam na chodniku 😠

ja o 9 rano vyrazam z domu vacsinou... ale mozem sa nacasovat aj na neskor, za 20 minut som v europe 😉

voskovka
26. aug 2009

jajo-ja idem objednavať...🙂
leni-to len tak sa pytam...lebo ja mam skoro 2roky rozdiel a je to super...maly nežiarli pomaha mi s adamkom,nosi plienky,kupeme spolu atd...
a myslim si že mohol byť ten rozdiel aj menši...
a tie kraviny že sa to zle zvlada -ani nepočuvaj...ja som vyspata,všetko sa perfektne zvlada...vobec nie som unavena a tešim sa až sa budu spolu hrať🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre