Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
1. sep 2009

plienka je furt tazka co tolko cura ale nekaka

inneska
1. sep 2009

ránko 🙂

rei...mne včera malý kadil po nektarinkách, som zjedla kolo 23h a včera som mala o zábavu postarané 😀 som to tu večer opisovala 🙂

wyd...happy výmesačie 😉

josi...aj tebe krásne ránko 🙂

brin...skoré vyliečenie 😉

reilyy
1. sep 2009

asi budem musiet fakt tie nektosky kupit

josifek
1. sep 2009

Rei někdy se stává že dětičky i 4 dny nekakají jen tak uprcnou, hlavní je že prdí tak mi to říkal doktor,ale když to trvá déle tak je třeba se ukázat doktorovi.Já piji denně kefírové mlíčko a tak my s kakaním nemáme problém, Dávám si ho pravidelně okolo 16 hod jako svačinku se sladkým rohlíkem 😉

josifek
1. sep 2009

Ahojky Inesko 😉

inneska
1. sep 2009

my zato stále grckáme 😒 neviem, či je to ešte stále v pohode...občas ma deň, že vygrcne trošičku a inokedy, ako teraz...papal o 8, ogrgol aj vygrcol, trochu viac...potom zase, už v polohe ležmo, po trochách vypúšťa...zaspal na 35min., zobudil sa a vygrcol zas ☹ ach jaj..

budúcu stredu poradňa...

josifek
1. sep 2009

Inesko a ty ho nemáš na klínovém polštáři?Myslela jsem že jsi si ho kkoupila?

riusik
1. sep 2009

dobre ranko 😵
wyd: vsetko naj natalke 🙂 😵 a co robi osmicka?

brin: jojoj, skore uzdravenie... ako sa inak mas/mate?? som tu nebola a docitavat sa to neda... ako krstiny? pohodka? cosi som zachytila, ze kojenie na omsi? 😎

rei: ako sa mi ma petko s maminkou?? neda sa vam kakat? ☹ alexandra zatial problem nema, ale neviem poradit, asi to nie je iba jedlom...

josifek
1. sep 2009

čus Riusko

inneska
1. sep 2009

peťko proste nekaká, či sa tlačí a nejde mu to?? ak netlačí, tak to nechaj tak...nemusí stále kakať 🙂

ja sa už teraz bojím jesť tie nektarinky, aby mi zase tak moc nekakal ako včera...to bolo tuším ako hnačka, nebola to ´praženica´ ... tak od včera len hladím na ne, ked idem okolo nich 😒 a to som zjedla len 2ks..

riusik
1. sep 2009

josi: 😵

pridavam sa k tym nektarinkam... ja ich jem denne, zacala som uz v porodnici... sice teraz som bola u maminky a tam som nezjedla ani jednu, ale zasa som tam jedla slivky...

innes: ahoooj 😉

inneska
1. sep 2009

josi..on grcká, aj ked je na nyvýšenom..cez deň je na posteli, na vankúši(ešte vyššom ako klinový) a grcká aj tak...on negrcká ked spí...ale cez den nespí, tak grcká...v noci sa mi nevygrcol už ani nepamätám 😒 najlepšie by bolo, aby viac spal cez deň...len neviem ako 😅

inneska
1. sep 2009

riuš 😉 ja som si ich kúpila bo boli v kaufiku v akcií po 16sk, tuším...kôli erikovmu kakaniu nie, ale aspoň viem, čo mám jesť, ked to náhodou zase nepôjde 😀

riusik
1. sep 2009

idem nieco porobit, este nemam ani vybalene, co sme boli prec... musim dat prat, varit,... a to tusim P dohodol nejaku navstevu, tak aj cosi upiect by som mala...

josifek
1. sep 2009

Aha Inesko tak to nevím, my sice ublinknem ale jen když jsme hltavé ale jinak není problém jen jí musím dávat pít na dvakrát s přestávkou na odříhnutí je to chamťák 😉

inneska
1. sep 2009

ja musím dať prať...chcela som, ale erik sa zobudil, tak ho tu vartujem a koňujem...mm spí 😝

riusik
1. sep 2009

innes: 😀

riusik
1. sep 2009

josi: presne tak funguje alexandra... hlta, hlta... tiez davam odgrgnut medzi papanim 😉

josifek
1. sep 2009

U nás vyprané a uvařené jen čekáme kdy přijde syn z gymplu ať můžem do poradny a pak na procházku a zmrzku 😉 V jedné cukrárně dělaj skvělou borůvkovou - čučoretkovou 😀

riusik
1. sep 2009

aj moj P spi... uz som ho bola aj tak nenapadne budit, ale nevyslo to 😠

josifek
1. sep 2009

Riusko tak vidím že to je normální 😀

riusik
1. sep 2009

josi: jasne, ako inak, u teba vsetko hotovo, ked my este len oci otvarame 😉

josifek
1. sep 2009

jasně to víš už si pak jen užíváme 😀 Ale dneska jsem dělala španělské ptáčky s rýži a uzenou polévku, a palačinkové těsto na palačinky po obědě 😉 Z uzeného bude syn dělat plněný baklažám se sýrem k večeři, tak už má předvařeno 😀

inneska
1. sep 2009

erik napapá zase tak hlatavo, a ked aj, tak vtedy mi negcká...ale celé ráno tlačil a prdkal, a aj vtedy vie blinkať, proste ako sa mrví, tak zrejme naťahuja aj žalúdok a potom to vybehne a potom priebežne stále... 🙂 snád sa to zlepší, stále dávam tomu čas do 3 mesiaca 😀

inneska
1. sep 2009

ja mm nechávam vyspať, určite máva unavené oči z pc(hladí do neho dennodenne aj 12h) a chodí aj z novej roboty neskoro domov...včera prišiel o 22,30 😒 erik poslúcha, ja nemám nervy v kýbli, tak nepotrebujem prestriedať a čas na oddych 🙂

josifek
1. sep 2009

Ines máš pravdu asi to bude tím napínáním,jak píšeš když v noci neblinká protože asi hned usne vid 😉

leniccka
1. sep 2009

hojte baby,

uspesne hlacim ze sme sa konecne na 9 den ale straaaaaaaaasne pokadili 😀 😀 😀

inneska
1. sep 2009

josi...hej, večer zaspí hned...a vnoci sa zobudí, prebalíme, napapá sa trochu a spinká dalej, je proste v klude...ale cez den, sa stále hýbe, mrví, vymýšla...na chvílku sa nezastaví...asi to bude živé striebro 😀

inneska
1. sep 2009

leni..tak to gratulujeeeeem 😀 😀 😀 rei sa sťažovala, že peťko nekaká, tak by si mala zobrať z vás príklad...vydržať a ono to pôjde 😀

leniccka
1. sep 2009

inn, nasa mala asi tusi ze plienky su drahe tak kadi len tak obcasne... a kym nema zacikanu plienku tak jej ju necham, ritku ma peknu... a dnes rano taku zavalila ze hned isla pod vodu do umyvadla, a mastne ani zmyt sa to poriadne nedalo.... sme sa namakali, ale je spokojnejsia aj mala aj ja... som bola asi nervoznejsia ako ona z toho ze nekadi, ale prdela hrooooozne 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre