Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
8. sep 2009

moje nechodili ako babetka plavat a nezanechalo to na nich ziadne neziaduce ucinky 😀 😀 😀 😀

jennna
8. sep 2009

no ak sa ocinovi nášmu bude veľmi chcieť, tak do toho pôjdeme.....ale ja sa tomu radšej vyhnem.....

inak by sa to Dianke asi aj páčilo, lebo sa miluje kupkať....

reilyy
8. sep 2009

jasne ze neni 🙂 ucit ich neskor je tazsie ale naucia sa to kedykolvek

jennna
8. sep 2009

ale asi by bolo dobré potom v tom pokračovať....lebo čo? urobí si dákych 10hodín teraz a asi si to nezapamätá po roku dvoch.....si myslím.....tož môj názor......

jennna
8. sep 2009

inak, už sa bavíme len o bábätkách....a môžem aj o sebe???

mám výsledky z citologie....počas tehotenstva to bolo 3AB....teraz je to medzi 2-3...takže sa budúcu stredu idem dohodnúť na termín "konizácie".....ale vraj to bude len poldňová záležitosť..... takže mi hádam bude stačiť odsať 4flaštičky mliečka......

nieviete či už Vendulka to má za sebou???? som sa tu s ňou nestretla hádam aj 2mesiace

traktor
8. sep 2009

no tak som s toho jelen v lekarni mipovedali ze sa maltofer nesmie davat do mlieka , ze treba podats cajom a na letaku je ze sa moze? tak moze alebo nemoze? 😨

jennna
8. sep 2009

traki, ked som ho brala ja, tak tiež som ho nemohla spolu s mliekom či mliečnymi výrobkami.....alebo 2hodinový odstup pred/po

malka18
8. sep 2009

cafte ženule a deturence naše...som dlho nebola..noooooo nestííhačka!!! 😉 hmmmm...viete čo mi robí to malé žabiatko akosi mi nece papať..teda sme na umelej a v poslednej dobe nespapa všetko začne vytláčať flašku jazykom a koniec dojedli sme..a čajiku teda tiež moc nedá...no herečka uuplná... 😀 ale neplače je kludná tak som spokojná.. nabuduci štvrtok poradna tak som zvedavá lebo babulka je ohromne dlhá stáááále rastie božeeee to bude taká dlhá po manželovi???? 😕 aaaaaaaaaaaaaa....nevadí...budeme mať modelku 😀 😀 😉

jennna
8. sep 2009

malka...hádam vie, koľko potrebuje...dúfame, že!!!!

aj naša rastie viac do dľžky...už má 68cm.....ale kiláž neviem, naposledy sme boli na poradni pred dvoma týždňami...ale odhadujem 4,5kg

jennna
8. sep 2009

malka....a nie je to len ten dnes už spomínaný "rastový šprut"? nechceš to predsa len prekonať mliečkom z cecíčka????

jennna
8. sep 2009

či ona odmieta mliečko? či máš len pocit, že ho máš menej????

malka18
8. sep 2009

ja som len prekvapkaná že nespapa lebo doteraz jej bolo vždy málo 😀 tak my už budeme mať aj 6kg a dlžka no neviem nechám sa prekvapkať 😀 😀

malka18
8. sep 2009

ale ja nemám cicikové mliečko sme na umelej.. 😉

jennna
8. sep 2009

fúha...tak to je riadne decuľo.... 😀 😀 😀

my nepatríme medzi tie puckatejšie detičky, teda zatiaľ....ale nie je ani vychudnutá a na váhe naberá....skôr to pociťujem, že na sile.....ked ju držím na rukách, tak je taká mocná a pevná.....silné držanie tela....aj hlavičky...

jennna
8. sep 2009

a smiem sa opýtať.....bol problém u teba, dáke teploty alebo čo, ked ti odišlo mliečko, či si to ani nepostrehla???

malka18
8. sep 2009

tak to my patríme k tým baculom teda aj ked na to nevypadá ale nevadí...
jasne že sa smieš opýtať: ja som ju chcela kojiť ale malá sa ani pánovi necela prisať...hrozne mi pritom plakávala tak som odsávala a dávala som jej tak ale potom bolo riedke a už som skoro ani nič neodsala..tak som netrápila potom malú ani seba.. 😒

jennna
8. sep 2009

to mi je ľúto....a si to konzultovala aj s nejakou laktoačnou poradkyňou....???

ja som taká rada, že kojím......v našej rodine to však ženám nevydržalo dlhšie ako tri mesiace....tak dúfam, že o mliečko neprídeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lebo je to veľmi príjemná a krásna chvíľka....aj keď nikdy neviem , kedy popýta jesť....ale neviem si predstaviť, že by mi začala revčať a mama davaj miešať mlieko, lebo to je taký vyskot zo sekundy na sekundu.... 😀
a akú formulu dávate????

malka18
8. sep 2009

nie neriešila som to s nikým...akurát v nemocnici mi stále vraveli len prikladať prikladať..no ja som prikladala ale tie revy malej no nedalo sa to vydrža,chuda malé a to už v nemocnici mi to robilat...sme na Bebe HA a zatial pohoda...

jennna
8. sep 2009

ja mám doma celé balenie Beby HA....dokrmovala som len raz 30ml.. neviem, či ju ešte využijem...do kedy sa používa č.1?...

malka18
8. sep 2009

do pol roka..ale na obale píšu že ked ju otvoríš tak do 2 týždnov spotrebovať
😒

jennna
8. sep 2009

fúha....tak to už môžem vyhodiť!!! akurát som pozerala na google....to stojí okolo 550,- ???

prezraď , koľko ťa výjde mliečko na mesiac????

jennna
8. sep 2009

nechcem ťa mojími otázkami otravovať alebo rozosmutňovať....mňa to zaujíma, kdyby neco.....

jennna
8. sep 2009

čo keby som to pužila namiesto sušenej smotany do kávy?????? 😀

malka18
8. sep 2009

nooo..tak šup s tým do koša aby si nepoblížila malej 😲 no ja žijem v čechách a tu v lekárni stojí jedno balenie 400G 219kč a neviem,nebudem ti klamať kolko minieme za mesiac ale my ho kupujjeme z manželových benefitov z práce takže nás to stojí len body 😀 😀 😀 😝

jennna
8. sep 2009

ešte že tak....tak mi prezraď... 😀 ... koľko tých 400g škatúľ spotrebujete?

malka18
8. sep 2009

fakt neviem..nestíham to spočítavať 😀 musím isť malá je hore 😉

jennna
8. sep 2009

tak čaf....pekný večer...

jennna
8. sep 2009

haloooo...je tu niekto???? prečo tu nikto nie je, keď sem prídem raz za život?????

nina41
8. sep 2009

Ahojte my tiež častejšie papame ,ale v noci len o 23.00 a potom rano o 5.00 🙂

jennna
8. sep 2009

ahoj ninka...sme na jednej lodi...

ideme sa kupkať...zatiaľ papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre