Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
10. sep 2009

traky 😀 kreditku este mas plnu?? 😉 ty nakupujes jak keby mala prist doba ladova 😉 ale pekne to je 🙂

reilyy
10. sep 2009

samozrejme uz tu niesom 😎

traktor
10. sep 2009

rei zatial som kupila len bundu, cizmicky objednam zajtra, ciapocku , ked mi napisu velkosti a overal , ked zmeram maleho 😀 😝

traktor
10. sep 2009

a este som zabudla na ten kolotoc od fisera z dneska 😀 😀

inneska
10. sep 2009

ste tuším čakali, že kto prvý napíše 😀 😀

rei..brunku aj tebe 😉

traky...krásna súpravka 😉 si fakt disneyová 😀 😀

traktor
10. sep 2009

som predala kopu veci tu v bazariku, tak by bol hriech neminut tie peniazky, ze? 😀

traktor
10. sep 2009

in ja mam take rada, maju krasne farby, krasne postavicky, a hlavne matko v nich vyzera uuuuzasne, 😉

inneska
10. sep 2009

traky..ked už sa vám neušlo kočíkové 😅 a aspoň kolotoč že neni disney 😀

inneska
10. sep 2009

preto to žeriem aj ja 😀 😀

traktor
10. sep 2009

no ja mam 2 znacky oblubene, disney a fisher price, a pozeram cez bazar, sa mi uz neoplati kupovat nove, matko je posledny 😀 , tak som mu kupila i to lehatko zebrickove a vyslo ma na 900korun a je ako nove, akoby nebolo ani pouzivane, tak isto vyzera i ten kolotoc, je ako novy a rozdiel je , ze novy stoji 1500 a ja ho budem mat za 500 😉

inneska
10. sep 2009

erik dlho nechcel zaspať...zobrala som na ruky a už spí 😀 tak ťukám jedným prstom 😝

traktor
10. sep 2009

http://shop.dieta.sk/index.php?page=6&itm=33908 a este sa mi paci toto, nasla som si to i na bazariku, len som zabudla na ktorom a stalo 30eur, sa zabijem moja hlava derava

traktor
10. sep 2009

asi chcel byt s mamkou a pokonikovat si trosku 😀

inneska
10. sep 2009

jasne, ja tiež takto nakupujem 🙂 a využije erik, aj dalšie bábo, ak bude 🙂

som dnes vytiahla ten overal, asi bude moc velký, erik je v ňom ako utopenec 😀

inneska
10. sep 2009

je superná 😵 😵 😵 tak tuho rozmýšlaj 😉

inneska
10. sep 2009

no mamine ruky sú mamine ruky 😀

traktor
10. sep 2009

inac ja mam velky problem s velkostami, preto vaham aj s tym overalom, neviem aku velkost objednat,je rozdiel 6-9 mesiacou a 6-9 mesiacou, pisu rovnko, niektore velkosti su nam presne, niektore obrovske, no neviem podla coho to ide...

traktor
10. sep 2009

na chvilku si odskocim, ale vratim sa 😀

lusia_99
10. sep 2009

ahojky je tu niekto???? 😀

babyzuzana
10. sep 2009

ahojte, aj ja sa hlasim po dlllhej dobe (2 dnoch) ? 😎

lusia_99
10. sep 2009

ahoj zuzi a kde si sa tulala?

inneska
10. sep 2009

traky, šak to...každý výrobca iné rozmery...naj bude asi riadiť sa rozmermi... 🙂

a ja teraz snorím tie overaly 😝

babyzuzana
10. sep 2009

ja ti ani neviem, vsetko pri starom, len som bola nejaka taka "presla" ze som nebola schopna sa ani zapojit do debat ☹

lusia_99
10. sep 2009

zuz aj ja mam tie stavy ja vas citam pravidelne niekolko krat za den ale nejako sa nechytam zapojit 😅

babyzuzana
10. sep 2009

inak vcera sme boli v poradni
myslim, ze sme tu rekordmani, uz ma 5520 g 😒 , zase pribral za 2 tyzdne skoro kilo. Urcite mame toho rastoveho spurta...

lusia_99
10. sep 2009

baby znova sa pytam kolko ste platili u gyn, za potvrdenie na to porodne? moja vzala 10 eur neni to moc???
ste ma odignorovali poobede ☹

babyzuzana
10. sep 2009

to je co pytat za potvrdenie prachy?????
ja som teda neplatila nic a by som cumela keby aj nieco vypytal!

lusia_99
10. sep 2009

ja som tam poslala mamu a sestricka si vypytala 10 eur a nedala ani potvrdenku som bola normalne nasr... 😠

lusia_99
10. sep 2009

ok zasa ked ja tu tak nikto ale nevadi mozno nabuduce...ak by mi chcel niekto odpovedat prosiiim piste je si rano docitam, teraz idem zalomit dnes som si u svokry makla....dobruuuu 😀

babyzuzana
10. sep 2009

dneska som si bola po ergo nosic na poste, som ho stihla hned ako som ho vytiahla z krabice okydnut lekvarom, tak sa susi na susiaku a skusat sa bude az zajtra 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre