Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
17. sep 2009

ven 😀 😀 😀

traktor
17. sep 2009

po jednej do kazdej nozky, ze? aj nas matej to absolvoval, a zvladol to super, prisli sme omou, hned som mu dala preventivne panadol beby, namocila kapesnicky a obviazala okolo nozky a je to dobre, ziadna teplota, ziadna opuchlinka

traktor
17. sep 2009

patko to malveeelmi opuchnute ani kolienko nebolo vidiet, som to podcenila, vsak mu nic nebude, nechala som to tak...teraz som sa poucila a bolo to dobre

traktor
17. sep 2009

a o 6 tyznou druha davka

lucim
17. sep 2009

traky dobre ze hovoris ... nachysatam po ockovani... paralen a nurofen mam po ruke, v cipkoch aj sirupe, aj viburcol homeopaticke cipky su doma .... vyskusane a zaberaju (v pondelok som malemu 1 dala, ked bud strasne nervny a mal aj tu teplotku)

reilyy
17. sep 2009

to az take reakcie su? 😕 akoze take caste?hmmmm...

lucim
17. sep 2009

a viiiiiiiiiiiiiiitame rei na ploche, aj kyticku nesiem . 🙂

reilyy
17. sep 2009

😉 no nedalo mi vas nepozdravit, klebetnice 🙂

reilyy
17. sep 2009

ja uz asi 3.den davam malemu panadol sirup 2 ml vecer ked place, potom kludne spinka bez placu....aj ked nie 15 hodin vkuse 😝

traktor
17. sep 2009

no sme ta tu vcera spominali....pocujes ten ohnostroj? 😀 stratena dcera sa vracia na rodnu hrud 😀 😀 😀

traktor
17. sep 2009

tak to je super , ze sa mu ulavilo, aspon si trosku aj ty oddychnes... 😉

reilyy
17. sep 2009

😀 ze rodnu hrud 😀 dufam ze chlpatuuuuuuuu 😎
vendy pise dalsi roman? 🙂 veeeeeeeeen, klikni odeslat odpoved 😝

lucim
17. sep 2009

skontrolovala som svoju pamat poznacenu tehu a materskou
nizoral tbl su naozaj na predpis, skocte si po recept k dokine. 😉 alebo ukecavajte magistry????

reilyy
17. sep 2009

lucim, a magistry su ukecatelne? 🙂

traktor
17. sep 2009

lucim sa idem nieco porobit, upict...vecer sa ohlasim do smeny...papa

lucim
17. sep 2009

magistry maju vlastny rozum, usudok a vzdelanie a zodpovednost. 😉

lucim
17. sep 2009

traky paaaaa, ja uz kojim, velitelovi uz nestacilo pustat uspavanky, ked je hladny. 🙂

reilyy
17. sep 2009

🙂 🙂 🙂 o tebe absolutne nepochybujem 😉 len ci su take vsetky
vcera, som zase bola v tej nasej nemocnicnej lekarni....to, ze nepoznaju dophilusa, ani homeopatika beriem, vcera som chcela chicco vlozky do podprdy tak hladala v pocitaci....nasla, bingo....tak ze chcem objednat.....tak na mna kukla ze asi sa to neda.....ja na nu ze da, ze som uz u nich objednavala, tak povedala ze ok....cakam cakam, ona na mna kukne ze co? a ja ze listok mi nedate? a ona kuka ze sak som vam dala (blocek), a ja ze ten co sa objednava.....a ona ahaaaaaa....neviem ci su vsetky take mimo zo mna zmatene abo cok...

lucim
17. sep 2009

rei a bola to magistra? nepytala si to od sanitarky? 😀

reilyy
17. sep 2009

😕 a vidis? ta neviem, bola v bielom 😝 ale predavala na pulte bez predpisu 🙂 tak asi to bola sanitarka 🙂 nabuduce zamierim k receptovym 😉

lucim
17. sep 2009

aj sanitarky su v lekarni v bielom 🙂 mozno tam prave isla vyniest kos a ty si ju vyrusila blbymi otazkami a poziadavkami 😀

reilyy
17. sep 2009

🙂 ta ale tukat do pokladni vedela 😝 to sanitarky mozu? 😕

reilyy
17. sep 2009

do pokladne 😝

vendulacky
17. sep 2009

rei, ahoj meine liebe, cmuk

kojily jsme.....

hasiče nikdo nezavolal, je mi to až podezřelý, že žádnej soused nehnul ani brvu, ze všech oken se valil děsnej dým a zasmradila jsem celou ulici 😀 V hrnci se úplně rozšvařila růžavá flaška od MAM a 2 avent VIA pohárky!!!!!i s víčkama🙂))Zůstala jen savička a guma, co je naspodu MAM lahve🙂))

jinak do jedný nožičky dostala pneumokoky a do druhý 6-ti vakcínu (myslím, že v čechách hexa vakcína), a ta jí udělala ten bordel v nožičce. Ale po čípku jí to splasklo a zmizelo to zarudnutí. Teplotu neměla vůbec. Ale třeba kamči ríša měl 2 dny přes 38...je to individi...No byl problém vůbec jí zvednout nožičky a šupnout čípek a nazpátek jí zabalit, řvala jak tůr, chudinka

Další kontrolu máme 19.října a bude další ďobanec, haleluja, tentokrát to taky nepodcením a dám hned za tepla čípek...

Jinak nás vážili a máme 4700, docela jsme málo nabrali od poslední kontroly (si myslím já), ale emuš se táhne do délky, pač už má 63 cm, stejně jako ríša ve 3 měsících🙂

jdu dopsat drama...

lucim
17. sep 2009

to ja neviem, ako to tam u vas v cudzine maju. 😀 obsluhovat pokladnu moze kazdy, kto trafi do klaves, len sukl veci nem. 🙂

vendulacky
17. sep 2009

rei, nebuj, takový mimo lékárnice vedeme v domažlicích taky🙂) vypadala jak by si čerstvě něco střelila do žíly🙂)

reilyy
17. sep 2009

🙂 jj,daleky zapad, tu moze kazdy vsetko 🙂
veeeen, mala uz od malicka usiluje o modeling??? 😎 naberate tak akurat, vraj dieta ma svoju vahu zdvojnasobit v 6.mesiaci....ci tak nejak to ma byt

reilyy
17. sep 2009

😀 😀 😀 ven, tak presne take mame aj my v lekarni, 2 😀 blondyny 😕 zeby to bolo tym?? alebo to budu tie sanitarky co vynasaju kose 😀 😉

lucim
17. sep 2009

ven, rei ma pravdu, emus bude vyzerat ako modelka, ale bude sa zivit trebars programovanim. 😝

no to vite holky, nie vsade maju take poklady v lekarni ako som ja ... sak aj preto ma tahaju do prace. 🙂 co tu smrdi? samochvala? neeee, to je dym od vendyyyyy 😝

reilyy
17. sep 2009

😀 😀 😀 😀 jj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre