Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
18. aug 2009

no nic sluníčka jdu si udělat se synem pudink a pak jdem spinkat. Sladké sníčky přeji všem a hlavně noční směně 😀

lucia32
18. aug 2009

Tak som pridala pár fotiek...je ich tam viac... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

perla200
18. aug 2009

jej boze voskovka držíme palce!

baby ako sa odreagovávate od malinkých...teda vy čo mate už viac detí sa toasi nedá, ale ja sa každý den potrebujem aspon na pol hodku odreagovať od malej napr. ist do obchodu a tak...aj vy mate také stavy? ale hned ako vykročím z domu tak mam výčitky:(

katica5
18. aug 2009

Ahojte,
ten problem s tym vysenim na cecku sme mali aj my, ale dokina mi povedala aby som mu dala par lyziciek prevarenej lucky a ono to zabera aspon u nas.

gabrielkabj
18. aug 2009

ahojky aj mi fičíme na ceciku, ale už som si zvykla 😀

Lucia32 dobre nám to vyšlo naše detičky sa narodili v rovnaký deň. 😵 😵 😵

lucim
18. aug 2009

taaak, konecne spinkame na maminej hrudi v satke. dnes bol narocnejsi vecer.
luci, pekne akcne foto 🙂 aj v passe super 🙂

perla, akurat som sa dnes o tom s drahym bavila .... aby mi nehrablo, tak potrebujem chodit niekam prec. bez maleho nie, ale boli sme sa na priehrade okupat napr, zajtra idem pozriet kamosku na senec, proste ja potrebujem tiez vyvetrat hlavu. aj s matejom, ale nieco ine, aktivitu.

kde je nocna smena?

alexarisko
18. aug 2009

tu sme tu sme 😀

lucim
18. aug 2009

ahaho vyyliezaju 🙂 lili ako dnes? a ty?

alexarisko
18. aug 2009

lili, no bida bida a ja napodobne heh a co vy?

lucim
18. aug 2009

aaale, vecer po 8 nas chytili tie matkove stavy, tak cicikaanie, dudliky, voda, satka. normal 😒 😉

alexarisko
18. aug 2009

moja mi mrncala este aj na prse, som nechapala, zase sa nemoze vykakat, dala som trochu jablkoveho dzusu, uvidime co to spravi

lucim
18. aug 2009

ja som skusila aj ten horuci vankusik, ale bez efektu, my nemame problem v brusku (teda, az na to, ze pomahame s rr)
snad to zaberie.
myslis, ze ho mozem prelozit? 😲 sla by som do vaneeeeeeee

alexarisko
18. aug 2009

heheeee skus 😀 ja uz mam svoju v postielke, idem aj ja zalahnut kym mi dovoli, na dlho to urcite nebude 😀 prijemne kupkanie, ze zdravim kacicky

lucim
18. aug 2009

uz je v postielke, voda sa napusta, kaci kaci kac.
cmuk a paaaaa, ja idem zajtra na vylet. teda dufam, ze ano. 🙂

inneska
18. aug 2009

babulky...ja len idem popriať dobrú nocku 🙂 som sa doteraz babrala s fotkami a ešte aj zajtra budem, je akcia na happy foto, tak budem dávať vyvolávať(aj pre mamu, tak ich je požehnane 😅 )

a teraz mi klipekenzi oči, tak idem zalahnúť 🙂 brúúúúúúúúúú...zajtra do písania 😉

reilyy
19. aug 2009

ranko fesandy 🙂 vankusik bol asi jednovecerna zalezitost, vcera nepomohol, takze sme vrieskali od 18.00 do 22.30.....a vyzeram asi takto 🙄 🙄 🙄 🙄
zasadna vec oz vcerajska, dali sme dudlik....tak dnesnu noc po kojeni namiesto hojdania a chodenia bolo dudlanie dudlika a ja som zachrapala vedla neho, ako si spokojne zmolil dudel....tak seriem na navyky, koliku budeme predudlavat, ked nam skonci, skusime odnaucit

josifek
19. aug 2009

krásné raníčko sluníčka přejeme a pohodový a bezstarostný dník 😵 😵 😵 😵

reilyy
19. aug 2009

cau josi 😉 no, dnik mame vacsinou bezstarostny, horsie je to s nocou 🙄

reilyy
19. aug 2009

postekli moje chutove pohariky a povedz mi co sa dnes u vas vari? 🙂

josifek
19. aug 2009

Reily zlatíčko dneska máme opečené branbůrky a ražničí , a hovězí vývar s drožďovým kapaníma jako dezert dělám jablečné pyré v želé 😉 Jinak už je vařeno jen se upeče to ražničí 😉

reilyy
19. aug 2009

jablcne zele? hod recept, to pocujem prvykrat 🙂

josifek
19. aug 2009

Reily nakrájíš oloupaná a vyjadřincovaná jablíčka do vody s cukrem toho přidáš podle chuti jablíček a my dáváme vyvařit pár nožiček hřebíčku a skořici asi lžičku, jdyž jsou jablíčka napůl uvařená přidáme želatinu tu průhlednou a pak to naliji do misek a dám schladit, nahoru při podávání dávám rozvařenou čokoládu a šlehačku 😉 Jo a nezapomeň vytáhnout hřebíček 😉

reilyy
19. aug 2009

🙂 to vyzera byt jednoduche, mala by som zvladnut 🙂 kam ty chodis na tie recepty??

josifek
19. aug 2009

Reily to nám dělala moje babička, ze slovenska jen to zalívala pudinkem, a moje maminka to vylepšila na želatinu je to víc svěží 😉

reilyy
19. aug 2009

🙂 zelatinu kupime a spravim 🙂 dnes asi dam ten vanilkovy pudink....alebo cokoladovy, sak tam je len kakao, nemalo by uskodit 😅 koliky mame tak ci tak

reilyy
19. aug 2009

teraz rano som odstriekala asi 60ml mlieka, fakt ho mam take skoro prisvitnu vodu ☹ jak to ze vy mate smotanu? jak si mam z nzkotucneho urobit plnotucne? jes nieco specialne? alebo co?

josifek
19. aug 2009

Reily to mě mrzí že malí tak trpí, my nevíme co to je jíme vše a malá nemá problém prdět do plen a i mimo pleny 😵 Přála bych všem maminkam aby jejich mrňousové neměli tyto problémy. Jinak brzy Vaše mimisky Karamelka dožene už máme skoro 4 kg 😉

josifek
19. aug 2009

Reily já nevím piji denně litr melty a jím hodně sýry a piji kefírky.A vždy denně něco sladkého aby bylo mlíčko mňam.J9m asi tak co dvě hodiny a to jen tak něco na zub, aby bylo co trávit. Hubnutí zatím moc neřešíme hlavní je mléko pro malou 😉 A hodně jíme ryby

reilyy
19. aug 2009

melta je ta kava bez kofeinu? 😕 no, budem zistovat co papate a mozno pridem na to ze nejem spravne veci

zaba2707
19. aug 2009

ahojte zienky, ja len an skok kojime sa prave chcem nas doplnit
POZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR , KOCIKOVA STRETAVKA JULOVCIATOK
koncom septembra by sme sa mohli stretnut a okukat si deticky, a ocmukat sa a vykecat sa na zivo. (uz tu ten navrh bol, len ho oprasujem a zrealnujem. )
kedze sme rozlezene po europe, (japonsko sa stahuje do talianska ), neda sa vyhoviet vsetkym.
mozeme ale urobit v tom istom termine viac stretiek. napr. vychod, stred, zapad, praha ....

ja dokazem prist do bratislavy, teda zvolavam maminy a mimina, aj manzelikov, ak chcete, alebo bez nich nemozete, na 19.septembra v sobotu , POD DUBOM V PETRZALKE, (vzadu je velka terasa, mali by sme sa s kocikmi zmestit) termin, lebo aj posledni mrnuskovia dorastu do prechadzkoveho veku, miesto preto, lebo sa da byt vonku s kocikmi . CAS - TREBARS O 15 TEJ?
len potrebujem niekoho, kto zisti, ci stale funguju, a ci tam nemaju napr. nejaku uzavretu akciu. viacere tam blizko byvate, treba skecnut s personalom.
mozem zobrat na stretko aj notebook, aby sme boli v spojeni s ostatnym svetom.

kto chce prist - nezavazne, orientacne, len aby sme vedeli : (dopiste sa):

lucim, alex, zmurka, majkas, babyzuz, zuzina, inn? , rius, samy, ani, fibi, oli,zaba2707,

my mavame koliky takto doobeda tak teraz chvilu klud ked papa uvidime dokedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre