Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
24. sep 2009

to by sme museli nejakú sfotiť, nemáme žiadnu spoločnú. a mm predal našim foťák, skoro som ho dorazila, ale niekedy niečo spácham. 😀

reilyy
24. sep 2009

no pekne 🙄 a na mobile? 🙂

monr
24. sep 2009

ešte furt mám fon, čo som mala v pôrodke, a tento týždeň si ho snáď vymením a budem môcť veselo fotiť. už je nejvyšší čas. 😀

monr
24. sep 2009

ako šatkuješ?

reilyy
24. sep 2009

ako sa ti osvedcil beco?

leniccka
24. sep 2009

hojte holky.... ja som dnes dostala mrchy ☹ 😠

reilyy
24. sep 2009

😀 hehe, skoro naraz 😉 satku som uz dlho nepouzila 😅 este som ani dvd nevidela 😕 mala by som konecne

monr
24. sep 2009

super, malú síce vždy doma v ňom uspím, kým zvykne poriadne, ale potom spí ako dudek, a je to aj pohodlné.

reilyy
24. sep 2009

leniiii, sak sa snazite o dalsie babo.a bez mrch to vasinou nejde 😉

reilyy
24. sep 2009

mon, ja lutujem ze som kupila klokanka, radsej som mohla manducu alebo to co mas ty

monr
24. sep 2009

rei, začni používať, uvidíš, že aj Peťko bude kľudnejší, keď budeš často nosiť.
leni ☹

anavi85
24. sep 2009

vsetky satkujete? my mame klokanku... 😀

leniccka
24. sep 2009

hej, len ma boli bruch uplne brutalne... a to som este len pred 3 hodinami zacala... som zvedava co bude do vecera, ako budem skucat od bolesti... este nedam tabletku, chvilu vydrzim

reilyy
24. sep 2009

mon, len dostat ho do satky pevnej aj trva dlho, o vytahovani z nej ani nehovorim, to ju musim rozviazat....takze ak nikam dalej nejdeme tak nepouzivam

monr
24. sep 2009

klokanku predaj,

reilyy
24. sep 2009

leni, gram paralenu kazdych 6 hod ak uz nevydrzis 🙂

leniccka
24. sep 2009

anavi, my nesatkujeme... ani sa nenosime, mala je vacsinou len tak pohodena na rozlozenom gauci a akurat sa prenasame z izby do izby alebo ku susedam 🙂 a doobedu sa kocikujeme 😉

reilyy
24. sep 2009

😀 😀 😀 ze pohodena na gauci 😀 😀
mon, ved uvazujem....

leniccka
24. sep 2009

rei, este sa nekrutim od bolesti ako dazdovka... asi dam az vecer aby som spala, cez den to dako rozchodim 😒

anavi85
24. sep 2009

reily - my maleho nosime v klokanke a vazne je kludnejsi ako pise monr...ked uz nevladzem ho mat na rukach, tak ho supnem do klokanky, ´tak, ze pozera smerom odomna a je taky spokojny, ze az 😀

leniccka
24. sep 2009

aj teraz je na gauci, nad nou hrazda a dava hrackam na drzku riadne 🙂

anavi85
24. sep 2009

leni - a to vladzes? mas Adko chce vsetko sledovat a je mi lahsie ho mat v klokanke ako na rukach

monr
24. sep 2009

rei, trénuj, určite to za chvíľu budeš zvládať za pár minútiek.

josifek
24. sep 2009

my nešatkujem ani neklokankujem, ruce u nás moc nejsou v oblibě malá je nejraději na rovném nebo v lehátku 🙂 Nošení si užije vždy o víkendě od Babi a dědy 😀 😀 😀

monr
24. sep 2009

anavi, mať ho tvárou od seba nie je zdravé, aj ked deťom sa to ľúbi.

anavi85
24. sep 2009

leni a kolka mala vazi? nasmu malemu hrazdicka nestaci 😖

anavi85
24. sep 2009

monr - preco, ze nezdrave, to ho mam len v klokanke na rukach ho mam smerom k sebe...ked je v klokanke smerom ku mne tak place ako keby som ho zabijala

monr
24. sep 2009

rei, ja keby som mala viac peňazí, tak kúpim aj pevnú šatku, ale mm zatrhol, že mám beco, a to bolo drahé jak ....

leniccka
24. sep 2009

anavi, ale my ju len presuvame ked sa aj my presuvame, inac je vzdy niekde polozena... nie je naucena na ruky praveze, cize mi to nevadi ked ju nesiem z detskej do obyvacky alebo o poschodie nizsie vytahom k susede 😀
mala ma inac 6kg a hrazdicka ju celkom bavi, obcas jej tam zavesim aj ine hracky ako tie povodne aby sa jej nezunovalo a je v pohode 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre