Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
2. okt 2009

este sa nemrvi drobec moj uzasny... a v noci mi nekeca, napapa sa a spi, aj ked ho dviham na grg. 😵

inneska
2. okt 2009

je to krásne, ale pre nás nezvyčajné v túto hodinu, to je asi prvý krát takto dlhšie hore a taký vyškerený 😀

inneska
2. okt 2009

no ništ, idem si zobrať erika k sebe a ideme uspávať....čo myslíte, kto skôr zaspí..ja či erik ??? 😀 😀

dobrú nocku všetkým....

lucim
2. okt 2009

inn vychutnaj si to 🙂 a potom sup hajiiiiiiiiiii 🙂 nie kecat do rana 😝

lucim
2. okt 2009

inn dobruuuuuuuuuuuuu

vendulacky
2. okt 2009

tak jsme nakojený..zasadím a půjdu taky spát... ik když unavená ještě nejsem měla jsem pozdě kávu 😖

zaba2707
2. okt 2009

inn dobru aj tebe aj erikovi 🙂 paaa

lucim
2. okt 2009

aj ja by som mala, tak dobruuuuuuuuuu, mozno ma matko o chvilu preberie. 🙂

vendulacky
2. okt 2009

zasazeno a odstříkáno do poslední kapky, tak brouuuu všem 😉

inneska
3. okt 2009

dobré ránko 🙂

nočné uspávanie dopadlo tak, že erik šiel ku mne do postele a ja som zaspala skôr ako on 😀 tak netuším, kedy zaspal 😝 ale o 4 zase pýtal jesť...

prvá šichta varenia za mnou...myslím tým navarená melta, fenikláč, čaj proti nachladnutiu...sa načajujem teraz...len nech ma to obíde 😅

a ideme dnes variť bryndzové halušky...včera mm bol známej opravovať comp a nič za to nechcel...tak mu nabalila asi pol kila brindze, maslo, syry(priamo z výrobne)..aj nabudúce T 😀

zuzinaaa
3. okt 2009

dobre ranko babulky 6stu noc sme hajali do rana dnes dojonca potiahla 11 hodín ale ma to aj svoje nevyhody je na totalku pocikanáááá 😒 Chcem sa baby spytat ked prejdem na silnejši nutrilon zmeni sa jej aj režim pripadne niečo inéé dík za radu pekny dníík zajtra su dni zelíí v Stupave asi pojdem kapustičku ochutnat na tu moju oslabenu imunitu!

lucia32
3. okt 2009

Bré ránko...my sme opäť spinkali od pol 9 do pol 2, potom ako včera od 4 kolotoč, také mrviace spanie 😝 , neviem, či nekoličkuje, bo sa pučí a mrnkoce, v noci ju nedávam odgrgávať, lebo hned zaspinká, tak možno preto 😝 Ale je to zo dňa na deň lepšie...dnes ráno sama zapinkala v postielke, ráno jej to ide samo 😀
Zuzii, inn ahojky...

inneska
3. okt 2009

zuzi...neviem, či sa zmení miškin režim...nemal by, si myslím...ale ruku za to do ohňa nedám 😅 a kapustičky sa nejedz, tam je vitamínov hajáj...a daj si aj za mňa, ked ešte nechcem riskovať kôli erikovi 🙂

luci....toto mi aj erik robieval, že sa mi vždy nadránom pučil...a prešlo to po probiotikách...a v noci nedávam odgrnúť 🙂

inneska
3. okt 2009

no vidno že je sobota 😀 nikoho tu niet 🙂

lucia32
3. okt 2009

inn, ale ja dávam probiotiká, momentálne bio gaia 😝 , nie je to vyslovene kolikový rev, len taká nespokojnosť 🙄

inneska
3. okt 2009

lu..aj u nás tak, ani sa nezobudil, len sa mrvil, pučil, funel, mrnkotal počas spánku 😅 ...ako dlho už užívate biogaiu?? 🙂

lucia32
3. okt 2009

inn...od štvrtka 🙂

lucia32
3. okt 2009

Inak je u nej viditelný pokrok, možno to súvisí s vekom, neviem...predtým to bol urevaný novorodenec, teraz je to smejúca sa bambulka, ktorá má občas nejakú muchu 😀

lucia32
3. okt 2009

fakt vidno, že je sobota 😀

inneska
3. okt 2009

lu..tak daj biogaii ešte čas...u nás probio zabrali na 10 deň 😉

a idem variť tie brindzové halušky 😝

brinzulka
3. okt 2009

halo
innes...mi robis chute...ale v chladnicke... rezance s tvarohom a bryndzova polievka...tak treba dopapat...bo neeem slepicka na balkone..
maly sa rano nacecal mlieka...potom pucil pucil..prdel...a ked som mu dala dolu plienku-to sa skeri, blaboce...taku supu hodil..az na tricko...sa mu ulavilo a mna od smiechu az bruch bolel..
kojime sa skoro kazdu hodinu...na pravom prse-viditelne mensie...sa hneva, saje...potom ho dam dolu a place..tak na lavy prs a taha...taha...prehlta...a potom skeroce...ja neviem...vidiet, ze su velkostne uz na tom inak...aj sa snazim pravy trapit, aby vyprodukoval viac mlieka...ale nejak sa nedari...

brinzulka
3. okt 2009

triedime oblecko po vacsom pre mensieho...vsade neporiadok...Len Iveta je na tom dobre...okupana, podstielka vymenena, vyskrabkana....

reilyy
3. okt 2009

ach, byt tak nejake morca alebo ine zvieratko, to by sa mi zilo 🙂
u mna je to s prsom rovnak, ale naopak, lave slabsie, prave lepsie....zeby podla toho ze som lavak? 😕 😉

reilyy
3. okt 2009

u nas biogaja nezabrala, dnes som vynicila 2.flasticku, viac nekupim.mam dojem ze dophilus je lepsi

reilyy
3. okt 2009

reorganizujem farmu 😝 len bubaky chybaju, musim pockat kym mi nieco narastie

asparaguska
3. okt 2009

ahojte... Rei a Brin

Brin, kto je Iveta?

reilyy
3. okt 2009

iveta je morca 😀

lucim
3. okt 2009

dobry den vsetkym zelam - u nas sa robi jablkova a jablkovo hruskova vyzivka - som zvedava, ako to dopadne, ale uz sa na nu tesime. 😉
na farme o chvilu oberam cucoriedky, kto si da? ja to vlastne nejem 😝

asparaguska
3. okt 2009

Morča? Jéééj. My máme morku-Mirku (morča).

reilyy
3. okt 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂
momentalne zijem z vasich ribbons bonusov 😀 😝 som na dne 😔 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre