Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
22. aug 2009

bez toho okupkany sme aj my 🙂

perla200
22. aug 2009

no dnes tá naša doobeda vkuse hore.... a potom poobede celkom ok....my spíme od 19.45 tak uvidíme dokedy.....

beruska113
22. aug 2009

Rei 😀 a tyra on teba.
My sme okupany a huda moje sa snazi v postielke zaspat uz asi 45 min.

reilyy
22. aug 2009

berus no presneeeeeeeeee 😀 udam ho na policii?? 😝

beruska113
22. aug 2009

Nikto by Ti neuveril. Kazda piata zena je tyrana a nepomoze si 😉
A inak poslucha?
Riadite sa niekto knihou Kazde dieta sa vie naucit spat, ci ako sa to vola?

reilyy
22. aug 2009

ja sa nou budem riadit od 3.mesiaca,

lusia_99
22. aug 2009

baby poradte mi maly dnes bol hladny a ked som ho dala pocickat tak tahal o dusu ale plakal pri tom krutil sa, napinal a ked som mu cecik vybrala tak rev bo hladny a tak dokola skoro hodinu ☹ čim to moze byt? som z toho nestastna a stale castejsie sa to opakuje...

reilyy
22. aug 2009

teraz ma este koliky tak pockam kym mu prejdu a potom zacnem

reilyy
22. aug 2009

lusi, kolikaaaaaaaaaaa

beruska113
22. aug 2009

Ja ju este len citam, ale mala by som nejak zacat, lebo zistujem, ze to so spankom robime cele zle. JEdiny uspech, ze vecer zaspi sam v postielke, je tichucko, az zabuva. Cely den to nedokaze, ale vecer je to zazrak.
Lusia,
maj maly to robi skoro pri kazdom papani, to jedenie volame krotenie tigra, jeden chyta ruky, druhy drzi flasu, maly skoro ujde, tak sa vrti, ked pustime ruky doskriabe sa do krvi, nechty strihame kazdy den skoro.
A co robite proti kolike? Ja mam dnes tak pomaleho konika, ze to uz je kon na skapanie, ledva zijuci 😠

inneska
22. aug 2009

večír 🙂

my sme dnes výletovali...erik celý výlet prespal, 3,5 hodiny..čo je náš denný rekord 😀 okukli sme offroady v akcií a koníky 🙂 a testli sme dnes ako sa nosí v klokanke https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ale bude lepšia, ked erik podrastie...bol v nej ako malý obesenček 😀 ale poslúžila, že sme sa nemuseli trepať s kočárom 🙂

zobudili sme sa tesne pred odchodom, tak sme ešte museli prebaliť a napapať..prebalovali sme v aute 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

babyzuzana
22. aug 2009

beruska ja som si tu knihu stiahla z netu, ale musim si ju vytlacit a zacnem studovat

lusia_99
22. aug 2009

rei ale u nas to neni pravidelne zatial sa to stalo tak 4 krat ...koliky sa opakuju v rovnaky cas nie??? u nas par dni pohoda a zrazu je to tu... dnes to bolo o pol 7 a potom po kupani o 20.30 😕

reilyy
22. aug 2009

tusim v nej pisu ze sa s tym ma zacat po 3.mes.
na koliku- sab simplex 15 kvapiek pred kojenim a pred kazdym prebalenim pocvicit nozkami a pomasirovat brusko pupikom

gabrielkabj
22. aug 2009

ahojte baby konečne som sa urvala a nakukla k vám 😀
už spinkáme ale museli sme zakolisať 😠

babyzuzana
22. aug 2009

beruska nechtiky by ste nemali strihat...

inneska
22. aug 2009

lusi...to je bolenie bruška...aj erik mi toto robil, ked ho pobolievalo alebo sa nemohol vykakať..tak sme cvičili a cvičili.. 😅

rei...dnes sa erik 4x sám doliafal do plienky 😀 taaaaaka som happy 😵

reilyy
22. aug 2009

u nas sa koliky znepravidelnili, su aj cez den...skusit mozes co to spravi

inneska
22. aug 2009

zuzi... a prečo by sa nemali strihať??? 😕

babyzuzana
22. aug 2009

mne david kaka do kazdej plienky 😎

reilyy
22. aug 2009

inn 😀 ze obesencek 😀 😀 😀 aj moj tak vyzera 😀
a dnes sme sa zosrali, ked to mam spravne nazvat 2x 😉
ja nechty striham, ich ma dlhe a spina sa mu po nimi hromadi

inneska
22. aug 2009

lusi...skús dať najskôr riadne odgrgnúť, poprípade dať na bruško...aj ked sa vygrcká, to neva...radšej nech ide z bruška von, ako by ho tam malo niečo tlačiť...u nás to vcelku zaberalo..ešte potom sme pocvičili, vykakali a bol klud 🙂

beruska113
22. aug 2009

No a nam lekarnicka odporucila espumisan, ale bola nejaka zmatena. Tak neviem. Namiesto pupika mame flatulin, masirujeme a cvicime stale.
Ale nsla som tam aj navyky od 5-7 tyzdna, alebo od 5kg, splname vsetko. Ja hlavne nech ho nenaucim na viac blbosti ako uz je.
Babyzuzana,
ja ju uz mam vytlacenu, fixa v ruke, ja ucenie na skusku 🙂

lusia_99
22. aug 2009

vdaka baby 😉 vyskusame 🙂
idem si lahnut neviem aka bude noc ....dobru noc 😀

inneska
22. aug 2009

zuzi...tak nech to davidkovi tak ostane 🙂

rei..bo aj ja strihám..šak ked sa mi s nimi zaryje do ramena, ked odgrgáva 😀 a bol taký v tej klokanke...dosť ho tam hádzalo, ale asi mu bolo aj tak dobre, bo stále spal 🙂 som fakt rada, že sa to kakanie spravilo 🙂 snád sa už k rr nevrátime 😅

inneska
22. aug 2009

lusi...tak snád bude miško krásne spinkať a oddýchneš si 😉 tak dobrú nocku...

gabrielkabj
22. aug 2009

aj nam sa stava že sme niekedy pri papkani nervozny ale to len sem tam

inneska
22. aug 2009

idem do sprchy...som prepotená...ale ako fajne ostalo, ked zapršalo 🙂

inneska
22. aug 2009

tak o chvílu som s5 🙂

reilyy
22. aug 2009

espumisan, sab simplex a infacol je jedno a to iste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre