Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
23. aug 2009

krpec spi, som pripravena zobudit 😉

reilyy
23. aug 2009

zdravim nocnu smenu, my ideme zahajit test tento tyzden, tak len prajem potom dobru a kludnu noc

zaba2707
23. aug 2009

nas drobec pred chvilou zabuval ale aj tak sa kazdu chvilu puci a tlaci o sto sest ja uz neviem co s nim ... cely den poriadne teda lepsie povedane kludne ani nebuval uz musi byt aj unavkany ☹

majkas
23. aug 2009

rei tak drzim palce 😉

majkas
23. aug 2009

zaba a kakal dneska?

my sa zasa neviem kludne najest, zacneme v pohode a po par minutach sa zacne strasne osivat, a je nervozna, aj chcec aj nechce prsnik, uz som juvecer uprostred papania dvihla ci sa jej nehoadou nechce grgnut ale nic len rev, ze co mi beries dudku... ☹

riusik
23. aug 2009

nikoho tu nebolo, tak som hodila nejake foto tomaska z dnesneho vyletu - vsimnite si, ako moj P vie rozosmiat aj kozu 😀 :
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

rei: drzim palec, pozdrav petka 😉

zabka: vsetko najlepsie filipkovi a hlavne nech mu je uz lepsie... si nieco zjedla?

majka: ktosi tu pisal, ze je to priznak koliky... 😕 verim, ze nie....

mna znervoznel moj P otazkou, ci malej nieco vazne nie je, ked stale spi.... 😒

anavi85
23. aug 2009

ahojte, tak nas Adko konecne zaspinkal...dnes mal dost cudne spanie, niekolko krat zaspal a po 5-10 minutach sa zobudil ako keby spal 2 hodiny a potom nie a nie zaspat
uz je taky viac vnimavy, dokonca sa s nim uz musim "hrat", vsetko zacina sledovat, je uzastny

anavi85
23. aug 2009

majkas - chcem sa ta opytat na krstiny, kolko ste dali fararkovi, lebo nam nic nepovedal a ked som sa ho na to opytala, tak sa vyhol odpovedi

majkas
23. aug 2009

ahoj anavi, nedali sme nic, a myslim ze ani ostatni nic nedavali. a pravdupovediac ma to ani nenapadlo ze by sme za to mali platit

babyzuzana
23. aug 2009

ahojte
ja dnes nie a nie uspat to moje dieta, opat to trva od stvrt na osem doteraz :( a tie 5 hodinove spanky co tu spominate, to mne David snad v zivote tolko nespal, ja skacem od radosti ked mi v noci spi 3 hodiny....

majkas
23. aug 2009

rius perfektne 😀

anavi maly je rozkosny 😉

lucim
23. aug 2009

ahojte nocna smena, dnes meskam, vcera som si nadrobila. 😝 ste tu?

babyzuzana
23. aug 2009

lucim sme na minuty presne 😀 😀

anavi85
23. aug 2009

majkas - ako ste to mali co sa tyka krstnych, lebo vraj budeme Adka drzat my a krstna bude len bokom, som sa tomu cudovala, lebo ked som bola mala, tak mna drzala krstna

lucim
23. aug 2009

no neeee, zliezame sa 🙂

rius super fotky - 🙂

a filipkom gratulujem - aj zabkinmu aj momonokinmu (ta tu davno nebola, tusim jej budem musiet poslat sms) 😉

anavi85
23. aug 2009

babyzuz - no ten spanol poznam, mne maly tiez tak spava a dokonca mi byva cim viac dlhsie hore, dnes dokonca bol hore do obeda 4 hodiny v kuse a potom este aj od po obede 5 hodin

babyzuzana
23. aug 2009

dneska sme sa opat "stahovali", tentokrat som sa vratila k sebe domov do BA od nasich, zase ten pojazdny cirkus (ked neplakal David, tak mnaukala macka, alebo tandem)

lucim
23. aug 2009

krpcek milovany mi len teraz zaspal a chlapov mam "na hodinku" - uz 3 v šenku. 😝

babyzuzana
23. aug 2009

jojo anavi tak vytaj v klube, zatial som v nom ja a alex 😠

majkas
23. aug 2009

hej aja ja gratulujem, som nejaka opozdena, ale musela som aj mm gratulovat lebo ten ma birmovne meno Filip 🙂 esteze je kon, sak by som zabudla 😉

anavi, cely cas sme drzali malu na rukach my, sme sa s petom prestriedali. ale ten knaz co krstil povedal ze je to na nas, ze mozu aj krstni rodicia drzat, to myslim nie je predpisane ze kto ma drzat babo

babyzuzana
23. aug 2009

hahahhahahahhahahahahahhahahahahahaaaa tak to som sa sama na sebe pobavila ked som zbadala tu hruuubku 😀 to sa mi snad este nestalo 😀 😀 😀

lucim
23. aug 2009

bejby este stale fungujete na 4 strany? 😀
macka sa ma ako? ako znasa davidka? u nas ignorace, co mi vyhovuje. inak, to musela byt super umnavcana cesta 😝 mne krpcek v aute vacsinou okamzite drichme.

majkas
23. aug 2009

aj avm tie dni tak bezia ze netusite jaky je den a kolkeho je? ja kuknem do kalendara len ked kontrolujem zaruku na jogurtoch v chladnicke 😀

anavi85
23. aug 2009

babyzuz - no mame hyperaktivne deti, ja si na to zvykam, ale moj drahy bol dnes taky nervozny, som ho vcerajsiu noc budila, nech Adka po nakojeni uspi a dnes bol unaveny, sice sa rano tvaril hrdinsky, ze to nic nebolo, ale potom priznal, ze to neni len take lahke ako to vyzera 😀

majkas
23. aug 2009

lucim ty si myslim objednavala z bambini a aj z raj deti, poslali vsetko v pohode a nacas?

lucim
23. aug 2009

majkas neeee, ja viem aky je den, lebo som kazdy den na konovi a dole v rozku mi to tu pise 😝 😀

riusik
23. aug 2009

sa zliezate pomalicky... ja rozmyslam nad postelou...
aj mne sa tie fotky pacia, moji chlapi chodia na vyletiky a dokumentuju to 🙂 mne sa velmi pacila ta usmiata s kozou... 😵 a ked som zbadala fotky, hned som napustala vanu malemu... on je hrozny, objima co vidi 😀

lucim
23. aug 2009

majkas bambini osobne vyzdvihnutie, raj deti tusim do 10 dni to prislo.

babyzuzana
23. aug 2009

luci jo, este stale 😒
macicka ho bud ignoruje, alebo na neho pozera dost dlho nechapavo, chodi ho obzerat do postielky, natahuje labky (neviem ci by ublizila), alebo napriklad ked zacne vzdy plakat a ona je v izbe tak sa zdvihne a odide 😀 ignorace 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre