Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
10. jan 2010

rius my mame zvlhcovac Boneco a je to fajn vecicka

riusik
10. jan 2010

som spomenula zvhcovac pred mamou, ze chcem kupit a hned svagrinka volala, ze im dr zakazala, preto sa pytam... ich maly ma laryngitidu a oslabenu imunitu...

riusik
10. jan 2010

zabka: boneco som kedysi kupovala brachovi, dobra znacka 😉

pirinka
10. jan 2010

ahoj mamušky 🙂

jukněte jak kočárkujeme v bojových podmínkách
http://www.facebook.com/album.php?aid=30146&id=...

jsou tam i nějaké nové fotky, tak můžete hodit očko jestli chcete

jdu zkusit dočíst alespoň stránku nazpátek

riusik
10. jan 2010

lucka, kam si zmizla? som moc otravna? hmmmmmmmmmm 😖

riusik
10. jan 2010

piri: ahoj, ja nic nevidim ☹
inak dnes som robila to bozske kuracie sote na pore, co si kedysi davala link, fakt je uzasne, som na teba myslela 😉

lucim
10. jan 2010

tu sooom, len sme sa vykecavali s drahym a odhanali babku od umyvacky, bo moc hrkotala.
idem vas hned docitat

pirinka
10. jan 2010

rius a ty jsi na FB? Jestli jo, tak mě asi nemáš mezi přáteli 😉
jsem ráda že masíko mělo úspěch 😵 . U nás se po něm můžeme taky vždycky užrat 😀

lucim
10. jan 2010

vaporub kludne odporucam.
neviem, ake su dovody proti zvlhcovacom, ja som zatial pocula len pozitiva. cisticka je dobra pre alergikov.
ahoj piriiiiiiii. 🙂
jeeeej vy tam mate snehuuuuu, a ste zlatunki 🙂 my sme sankovanie nestihli, sa to zaprsalo, ale uz zase nieco drobne sype a do rana z toho ma byt poladovica. sa obavam, ako rano pojde do prace drahy, ja idem az na 1nu.

zmurkaz
10. jan 2010

tak som tu - dietko je 2x uspaté - dnes stčil koncert klasikuš hudby 😉

Takže - plienky : NEKUPOVAŤ Huggies clasic - sú nie že druhotriedne - ale ešte o triedu nižšie ... no zatiaľ to mala len na chviľku - som bola zvedavko čo to urobí - ale Lucim presne pomenovala - sú také neohrabané 🙄
... no a dočítam...

lucim
10. jan 2010

rius, piri, poslala som vam na FB odporucania na priatelov julovky, aby ste sa tam mohli vidiet. 🙂

zaba2707
10. jan 2010

bambulky balim ... Fifo spi idem skontrolovat ci ma teplotu urobit hygienu a zalahnut aj na mna akoby nieco liezlo (a nie je to mm 😀 ) tak dobru slniecka moje

lucim
10. jan 2010

aaaaa vyhrabem niekde ten recept na to porkove kurca, ste ma navnadili. 😝 aj tak potrebujem mat pre babku denne navarene. 🙂

lucim
10. jan 2010

cau zmur, papa zabi 🙂
ja pojdem po strede kupit tie pampersky, fakt vychadzaju velmi vyhodne. 🙂 a babka mi tu vnucuje, ze chce prispiet, ze ju aj tak komplet zivime. 😉

zmurkaz
10. jan 2010

A som tu - dočítané - zbežne
... Piri - jééééé - toooooľko snehúúúú - to tu u nás ani za celú zimu nenapadne 😀 😀 😀 😠 ☹ 😢 - perfidžo! A malá v snehu - úžas!

....no a mali by sme si urobiť nový Nový rok - bo tento rok máme akési choré detúrence tak navrhujem tento nový rok zrušiť a zahájiť nový Nový rok 😀 😀 😀 😉

lucim
10. jan 2010

rius diiiiiik. uz mam konecne v pc zalozku na linky s receptami, ukladaaaam.

zmur aj tebe som doplnila odporucania na dalsie julovky. 😉

my sme ok, klop klop klop , ale beriem aj dalsi novy rok, nikdy nie je dost dovodov na oslavu 😀

zmurkaz
10. jan 2010

To som sa tu zasekla sama? 😕

zmurkaz
10. jan 2010

áááhoj Lucim - ďakujem 😵 😵

riusik
10. jan 2010

lucka nie je zac a fakt je to moc mooooooc dobre 😉

zmurka: ty by si oslavovala, co??? a co si dame? detske sampano?

riusik
10. jan 2010

mala som zavazok, ze spat do desiatej 😝 akosi mi to nevychadza... co narobim, ked vyliezate az takto vecer a ja vas mam tak rad 😎

lucim
10. jan 2010

jeeeee, ja tu mam od poobedia pohar cerveneho a nejak som ho zabudla dopit ... tak na zdravicko. 🙂
rius spanok je zbytocny luxus. 🙂
zmur neboj, tu sme.

zmurkaz
10. jan 2010

Riuška - šak ani to si nemôžem dať! 😠 😠 😠 - sú tam bubliny a po dnešku - mi malá dala na javo - že s tým mliekom by som si to mala ešte furt rozmyslieť 😠 😠 😠 - tak ja neviem, kedy sa normálne začnem stravovať (na chleba sa tiež ešte nemôžem pozrieť!) ... no ale uvidíte tú akcion keď už nebudem kojiť 😀 😀 😀

zmurkaz
10. jan 2010

No a s tým spánkom - keĎ zrátam tú minulú noc - tak dokopy to je nejakých 5,5 hodky 😉

riusik
10. jan 2010

zmurka: jojoooj, aj ja niekedy este potrapim krpatu, ale v podstate jem uz vsetko... a ano, bublinky stale vymiesavam aj ja...

luci: a ja rad luxus 😎 😝

lucim
10. jan 2010

zmur o dva a pol roka ro roztociiiiiiiiiiiiis 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
10. jan 2010

aj ja rád luxus 😵 😵 😵 .. keď si spomeniem, že "za mlada" 😀 😀 😀 - som spávala 10 - 12 hodín denne a to bolo tak akurát 😅

zmurkaz
10. jan 2010

Lucim - nestraš! No Juráša som skoro do 2 rokov - tak čo malú budem dlhšie? Nieee - aj jej dám pocuckať do 2 rokov ..... teda keď bude chceť.... bo sa mi nezdá taká jedáčka na mliečko ako Juráš 😕

zmurkaz
10. jan 2010

No keď to tak zoberiem - niektoré môžete mať už druhé dietko - tak zas budeme kojiť spolu 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
10. jan 2010

aj ja som kedysi vyspavala, co myslite, ze som horsia? ale na toto obdobie som si asi nadspALA do zasoby v tehu. 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre