Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
17. aug 2009

rei: ty takto stavias do pozoru magistry v lipe?? 😅

lucim: no, este dva tyzdne.... inak, ozaj poklona tvojmu V... ak budeme musiet aj my, tak aspon viem, kto bude drzat 😉

inn: mrkla som ericka, sa neviem vynadivat, cela maminka 😉

reilyy
17. aug 2009

rius 🙂 no nech s tym daco robia 😝 aj som chcela ze infacol ta na mna kukala tak hovorim nieco podobne, tak mi hodila nejaky baby calm, ze to je tiez na prdiky, tak sa jej pytam co za zlozenie to ma tak ze nevie, tak si precitala ze nejaky matovy olej, no nekupim taku hovadinu

blani2
17. aug 2009

Rei, radujem se s Tebou 😵

Rius 🙂 tak ať Pamycon pěkně zabere 🙂

Inn 😵 pěkně to s dr prober ten příští týden

Mm je na hokeji, tak s malým hospodaříme sami. Úspěšně jsem ho uspala, to je taková úleva 🙂 Jinak máme novorozeneckou pubertu 😠 Od narození má trošku víc zduřelé prsní žlázky a dnes ráno měl tu levou tak trojnásobnou ☹ Dost mě to vyděsilo. Volala jsem dr a prý je to normální přechodem mých hormonů...tak mastíme pityolem a mělo by to odeznívat. Tak snad...to jsou furt nějaký trable.

inneska
17. aug 2009

riuš...dakujem za erička 😉 krásny po mame a múdry po tatovi??? 😀

maximilian
17. aug 2009

Inn ja som pri maxíkovi dávala dophiliu, vtedy Biogaja nebola a bol tiež dobrý,
Rei baby calm sú čiste prírodného zloženia.

maximilian
17. aug 2009

Baby ozaj zrník sa ozvala ako sa majú, čo drobček?

inneska
17. aug 2009

maxi...tak uvidíme či zaberie, potom podáme hlásenie 🙂

blani...tak snad kubíkovi to rýchlo prejde 😉

inneska
17. aug 2009

o zrmikovi nevieme ☹

lenullla
17. aug 2009

ahojte maminky 🙂
dlho som sa neozvala, malo casu, mala zaberie cely den 🙂 keby aspon v dobrom.. mame koliku, preplacka sa dnom, ale aspon ze v noci spi.. potiahne si obcas aj 7 hodin, takze da sa 😀
vela vas tu nie je, mala uz zaspala, snad na dlhsiu dobu....

reilyy
17. aug 2009

jj, ciste prirodne, ale su to nejake oleje ci co, to som velmi nechcela..

a stale spinkame 😵

ide poriadna burka

lucim
17. aug 2009

blani chudatko kubicek, nech to rychlo prejde.
rei, len skoda, ze magistry u vas s tym nic neurobia. to je podivna strategia vyrobcu, ze maju rozne marze v roznych statoch. asi cechov povazuju za bohacov. 😠

zaba2707
17. aug 2009

dobry vecer zienky ... sice ledva hladim a som dost unavena ale prisla som vas aspon trosku pocitat a oplatilo sa ... nasho Filipka tiez trapia koliky ... mavame ich od nejakej 9,00 rana az do nejakej 13,00 potom sa to vzdy upravi a nejako to prejde po skusani vsetkeho mozneho ... vo stvrtok mame poradnu tak poprosime o nejke kvapky neviem sice ci to pomoze ale snad ... a este sa vas spytam na co je dobra ta bio gaia (ci ako sa to pise)? a neviete ako presne sa vola ten vankusik co tu reily o nom teraz pisala ... pripadam si neschopne ked maly chudak place ako by ho z koze drali a ja mu neviem nijako pomoct ... psychicky ma to zabija ☹

josifek
17. aug 2009

krásný večer přeji všem 😉

lucim
17. aug 2009

sme si prave pozreli tu rozpravku, co bol link rano hodeny, paraada 🙂
V. vam odkazuje, ze dakuje za pochvaly, a ze to nic nebolo, ze mateja mu zabalili do plachty a on len drzal. ... ja som cakala obdalec, kym skoncia aby sa mohol na mojej hrudi vyzalovat.

rei nasla som 2 vankusiky, je v nich taky pliesok , ked sa to zlomi, tak to zahreje, pouzijem, ked bude treba. 😉 matino nas asi 7 minut spinka.

riusik
17. aug 2009

jaaaj, som sa zabudla na mmb 😎

josifek
17. aug 2009

čauky Lu..... krásná pohádka že 😉

lucim
17. aug 2009

zabi v lekarni som to objednavala ako horuci vankusik. tusim na nom bolo napisane hot cold neviem co, bol na strecenie do horucej vody alebo do chladnicky, bol v tom modry gel.

riusik
17. aug 2009

rei: aj ja chcem burku, posli ju k nam....

lucim
17. aug 2009

rius co kupujes? mia ahoooj 🙂

josifek
17. aug 2009

lu to mají i ve zdravotnických potřebách máme to doma, je to supr a není to drahé 😉

lucim
17. aug 2009

rei ani mne sa podla zlozenia ten baby calm nepaci. bylinny mix pre deticky sa mi nezda vhodny . a vendy s nim nemala dobre skusenosti.

riusik
17. aug 2009

lucim: mrkam na bundicky aj pre tomaska aj pre alexandru....

josi: ahoj, co ty tu, nepozerate nejaky filmik s muzikom 😎

riusik
17. aug 2009

lu: rozmyslam, ze nie je zle mat take nieco doma - ako si to mam pytat v lekarni - horuci vankusik???

zaba2707
17. aug 2009

lucimka - velmi pekne dakujem takze v lekarni sa skusim spytat 🙂 boze urobila by som hocico len aby som drobcovi nejako pomohla

lucim
17. aug 2009

zabi ten pocit poznam. 😒

zuzinaaa
17. aug 2009

ahojte maminky ja tiez na totalku unavena ,ale aspon vas pozdravíím ja sa stale nemam dobre trapia ma stale tažkosti po sekci ,ale srat na mna malička je zdravučka spokojna to je dvoležite !!!!! Sme na nutrilone ja papm lieky na zastavenie laktacie dufam ,že stym bude už pokoj ! Stale mame ešte s mm fofri nejsme eče zabehnuty zo všetkeho sme vys...... a všetko nám trva jak ........... Pozdravujem vas a ani som nečitala či su všetky baby po ,ale dufam ,že ano prajeme vela zdravička všetky nani to fraza to zdravie si strašne moc važim ! Mne sa po porode stalo ,len to najhoršie a aj blizkym mame svokrovi takže ked sa sere tak sa.........

josifek
17. aug 2009

Ahojky Riusko, nene čekám na chlapy šli do letního kina tak se my nechce nějak spát 😉

lucim
17. aug 2009

zuzinka ahoooj, to je mi luto, ze ta to este trapi, fuuuuuuuuuu nech sa to rychlo zahoji. takze michelka je aj anicka? 🙂

kocky, mozno to nemaju v kazdej lekarni, ale mali by to vediet objednat do 1 dna. spytajte sa, ci objednaju. ja som to fakt objednavala pod nazvom horuci vankusik.

riusik
17. aug 2009

josi: aha, hned sa mi to nezdalo 😉 tak ste samucke so sisi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre