Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
5. jún 2010

..a ked robis do rury ako kolacik, nezabudni pridat do cesta aj palmarin alebo iny tuk...budu lepsie..do parenych tuk nejde...

traktor
5. jún 2010

Ruská rozprávka

Na Sibíri žil dedo s troma synmi.
Mali malý drevený domček a v maštali jednu kravičku.
Raz našiel dedo kravu zdochnutú a začal zúfať:
Ako sa teraz uživíme, nebude mlieka, masla ani syra na predaj.
A obesil sa.
Nájde ho prvý syn a začal zúfať.
Čo si počneme, ako sa uživíme, krava nám zdochla a náš dobrý otec sa nám obesil...
Povedal si, že sa utopí.
Došiel k rybníku vyrúbal do ľadu dieru, ale vtom sa vynorila vodná víla a vraví:
Iľja, poznám tvoje trápenie, ale ak sa so mnou 20x pomiluješ tak ti pomôžem, ale ak to nezvládneš utopím ťa.
Iľja súhlasil a pomiloval ju prvý, druhý až deviaty raz, ale na desiaty sa už nezmohol a víla ho utopila.
Čoskoro našiel jeho telo druhý syn a začal zúfať.
A povedal si, že sa tiež utopí.
Tiež vyrúbal dieru na rybníku, ale znovu sa vynorila vodná víla a povedala:
Serjoža, poznám tvoje trápenie ale ak sa so mnou 10x pomiluješ tak ti pomôžem, ale ak to nezvládneš utopím ťa.'
Sergej súhlasil. Ale skončil vyčerpaný pri siedmom raze a víla ho utopila. Keď našiel mŕtvoly bratov i tretí najmladší syn nenapadlo ho nič rozumnejšie ako sa ísť tiež utopiť.
No a z rybníka sa zasa vynorí vodná víla a vraví:
Sáša, poznám tvoje veľké trápenie ale ak sa so mnou 5x pomiluješ tak ti pomôžem, ale ak to nezvládneš utopím ťa.
Sášovi sa ale jej návrh veľmi nepozdával nuž povedal:
A mohol by som sa s tebou pomilovať aj 10x?
Ale áno, - so záujmom živo odvetila víla.
No a mohol by som aj 20x?
Ale samozrejme drahý Sáša. - odvetila už celá rozradostená víla.

A NEZDOCHNEŠ AKO TÁ KRAVA ?

traktor
5. jún 2010

Idú štyri mníšky na aute a havarujú do stromu......Ked tu zrazu stoja všetky pred nebeskou bránou a príde k nim Svätý Peter a píta sa prvej mníšky.......Už si niekedy vydela pohlavní úd??Mníška mu na to:áno
Svätý Peter:Tak si umy ruky v tejto svätenej vode!!
Mníška si umyje a ide k druhej a pyta sa??
Už si videla niekedy pohlavný úd:
Mníška:áno uz som ho aj držala..
Svätý Peter:tak si umy oči aj ruky v tejto svätenej vode..
Svätý Peter ide k tretej mníške a zrazu štvtá vykríkne svätý Peter môžem si umyť svoje ústa skôr ako si sestra Margita umyje riť???

traktor
5. jún 2010

Mladý vojak príde na základňu v púšti.
Pýta sa kapitána:
Šéfe, ako to tu môžete vydržať bez žien?
Dá sa, ale keď ti budú už veľmi chýbať, v maštali máš ťavu a tú použi.
Najprv sa mu to protiví, ale po dlhom čase predsa len príde k ťave.
Keď sa už vracia celý špinavý a spotený, spýta sa kapitána:
Šéfe, ako to robíte?
Normálne, sadneme na ťavu a ideme do mesta.

ani3012
5. jún 2010

😀 😀 😀 😀

a ďakujem za rady ! idem teda na to 😵

traktor
5. jún 2010

vela zdaru...a plne bruska 😉

riusik
5. jún 2010

dobre ranko sobotne prajem...
aspar, to je strasnee 😢 😢 myslim na vas ako aj na vsetkych, ktorych sa to dotyka..

ani3012
5. jún 2010

a Matej je nielen šikovný,ale ja rozumný 😎

hathor1231
5. jún 2010

@ani3012 my sme davali len prve mesiace,mama mi poslala,tu nedavaju detuskam nic take... a ona je na bezmliecnej diete a zo sojoveho mlieka ma len asi 1/3 potrebneho prisunu vapnika. 9.ideme na krvne testy aby presne zistili,kolko potrebuje a predpisu... mohli by si svihnut,sak uz lozi okolo nabytku,az sa nedolame 😝

ranajky mame,ideme este schrupnut 😉

krasny den,zienky 😀

riusik
5. jún 2010

@traktor matejko je ina sikulka mudra 😵 maminka je pravom pysna 😉

traktor
5. jún 2010

ani, riusik 😉 ...on vela odpozoruje od deti...preto s nim ani nie je vela roboty...jedna z vyhod velkej rodiny 😉 😀 .....ale zas ked vsetky deti na cele z matkom zacnu blbnut.....chcela by som byt obcas slobodna zena 😀 😀 😀 😀

riusik
5. jún 2010

@traktor 😀 😀 pekne si to napisala. aj moja mama vravi, ze ani nevie, ako som ja vyrastla, ze vsetko som sa od braskov naucila.. a s tym blbnutim musim povedat, ze stacia, aj ked dvaja zacnu 😀

traktor
5. jún 2010

no hor sa na ranajky, a poton na trakyne 😀 buchticky...deti mi tu pilia usi...ked moze teta ani mozme aj my 😀 😀 😀 😀 , zatialpapa a pekny slnecny den 😵

asparaguska
5. jún 2010

@ani3012 no našťastie zatiaľ neprišlo. Ináč my sme od Hornádu len pár ulíc a ale "Džungľa!"z druhej strany Hornádu tam im začalo aj pretekať. Dufam, že už nič nepríde.. Ináč, dediny okolo Ke, to je niečo strašné...Spiš, tak isto... v PO sme boli včera doobedu, Torysa niečo otrasné... v telke je to zlé, ale naživo...

traktor
5. jún 2010

riusik... 😉 😀

traktor
5. jún 2010

u nas sa vyliala torysa...boze...len nech viac neprsiiiii 😔

lucia32
5. jún 2010

Ránko...u nás od rána krásne svieti slniečko...ale včerajšie správy hrúúúza a des...samá voda....traky uff, sme s tebou 😵
My sme včera soplili, teda Natušik, už som myslela, že je nachladená z toho hnusného počasia, ale čuduj sa svete...večer pri natieraní ďasna ma poškrabala na prste horná jednotka.....síce kuknúť si nechcela dať ani za svet, ale je tam.... 😀

traktor
5. jún 2010

jej tak gratulka k zubku 😀 😵 ...nase zubky sa asi boja vykuknut, furt 6 ks 🙂

ani3012
5. jún 2010

aj ja sa pridávam ku gratulke 🙂
traky-a to mu fakt už nelezú? To je sranda! Najprv vyskočili ako hríby a teraz nič.Aj Erik to tak ma tuším,že?

@inneska ako sa vlastne darí malému? Už je bez teploty ?

lucia32
5. jún 2010

Asparaguska....waw dúfam, že to k vám nedorazí 😝 , ale taká nočná pohotovosť nič príjemné 😠
Ja som praci, praci, tak som tu....

lucia32
5. jún 2010

ani, trak...ďakujeme...však ďasná mala už naliate zo 3 tt a tie zubaky nie a nie....ale snáď čoskoro aj druhý vylezie, bo slintá jak bernardín a kuše ma do ruky a má z toho strašnú srandu ako ja aukááám 😀

lucia32
5. jún 2010

Neviem pripevniť slnečník na kočiar...nikde tam nie je kúsok volnej tyčky takej širokej aby sa tam zmestil...a to je vraj originál....no idem asi napísať predávajúcej 😝

ani3012
5. jún 2010

@traktor a pred pečením tie buchty nemám ničím potrieť ?Ale rýchlo,už sú nachystané 😀

ani3012
5. jún 2010

😠

lucia32
5. jún 2010

ani môžeš ich potrieť mliekom, alebo maslom, alebo vajíčkom...tak to robím ja....od mlieka sú najmäkšie, od masla chrumkavejšií vrch a od vajíčka pevný 🙂

ani3012
5. jún 2010

@lucia32 neskoro.... už sú poolejované,ale ďakujem 🙂

lucia32
5. jún 2010

Aj poolejované môžu byť, to ako maslom keby si natrela...určite nič nepokazíš....budú supéééééééér 😀

traktor
5. jún 2010

ani mas ich poolejovat 😀 😉 ...je nenavidim buchtyx potrete vacoooom....a ked ich vyberies, tiez mozes prejst olejom, budu pekne leske 😉

traktor
5. jún 2010

a zubky veru...vtedy vysli tak naraz a odvtedy ticho čušia...nic...neviem coho sa boja...ale nam stacia aj tie co mame 😀

lucia32
5. jún 2010

jj, čím menej zubov, tým menej kazov 😀 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre