Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
16. júl 2010

@lucia32 a čo sa ti nechce ísť domov ? 😀 No tak ešte niečo cez pol hodinku a máš fajront 😉
Mne sa koláč už dopiekol,počkám Evušku až sa zobudí a ideme za chalanmi na kupko.

traktor
16. júl 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 no chlap..

ani3012
16. júl 2010

@traktor ha neboj ! Možno ste si tu viaceré tak oddýchli 😀 😀 😀 Veď ja som z nás tuším najdlhšie nakupovala (a aj to nakúpené vrátila)

ani3012
16. júl 2010

mala ešte stále spí......to teplo ju normálne vyčerpáva
aj vám deti viacej spia ?

nina41
16. júl 2010

@ani3012 môj vstava rano o 6.00,a tak som sa tešila na prazdniny,že sa vyspim

nina41
16. júl 2010

Baby dnes mi janik kupil naušnice,prsten,a naramok 😵

brinzulka
16. júl 2010

@raona v modranke o tretej v noci burka.....hrmotu, rachotu, vody.....okno dokoran....decka hned hore...treba bolo vankus na usi

nina41
16. júl 2010

@brinzulka a unas nazaprši 😝

samayka
16. júl 2010

brin - u nás tiež tak trieskalo.. a sýkorka spala pri otvorenom okne. úsmev na tvári.. asi si myslela že ju fotia a ten hrmot to je potlesk. úžasná bola, len sa tak pomrvila a hajala.. ale do tej tretej bola 4xhore. sme sa kojo každú hodinu...

idem dočítať.

a samozrejme gratulujeme dnešným oslávencom, hlavne sárinke. som kuki album na FB - krááásna je. princeznička júlová 🙂

anavi85
16. júl 2010

@nina41 fuha, to len tak? ci mate sviatok? 😉

nina41
16. júl 2010

@anavi85 len tak,minule mi kupil ružovy nahrdelnik aj naušnice,chodi somnov do prace,tak vždy mi spravi kavu,riady umyva,pomaha pri vareni,maleho pomaha kupať,preto som zohnala im štena aby chodili vonku ,vybehali sa 😵
dnes boli unas zas policajti ,hladali byvaleho, 😠

ivet1989
16. júl 2010

@nina41 fiha tak to závidim, to bych aj ja chcela takeho muzika :D

nina41
16. júl 2010

@ivet1989 asi je to tym čo sme prežili a vychovov 😵

zmurkaz
16. júl 2010

Ahojky - kočky - spomínate si na mňa? 😅 😀 😀 😵 😵 😵

zmurkaz
16. júl 2010

haloooooo - kričííííím - je to niekto? Mám voľné PC ... a detúchy spia ..... 😅

ani3012
16. júl 2010

@zmurkaz lásko,ja akurát vypínam PC ☹ Deti sú hore,tak si ideme s nimi ľahnúť

zmurkaz
16. júl 2010

@ani3012 😢 😢 😢 ...no neva .... detúchy sú jaska na 1. mieste 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kričííííím - furt sa nikto neozve? 😨 😨 😨

riusik
16. júl 2010

@zmurkaz postacim ti aj ja?

zmurkaz
16. júl 2010

ahoj 😵 😵 😵 😵 😵
Ako? Ja som taká šťastná, že tu niekto je - konečne mám PC ...síce nie svoje - ale voľné a dietky tiež zatiaľ spinkajú 😵

riusik
16. júl 2010

hmm, asi nie 😉 co uz, to ma za to, ze som tu nebola sto rokov..

samozrejme, vsetkym oslavencom prajem vsetko najlepsie 🙂 a tesim sa zo vsetkych uspechov nasich krpcov 😵

riusik
16. júl 2010

aaale dobre v ramci moznosti.. dietky zatial spia aj moje.. alexandru sem-tam pocujem dake cudne zastonanie, ale nezobudila sa este, asi teplo ju hnevka..
a ty? zachytila som cosi so skolou? ci sa mi to len zda?

zmurkaz
16. júl 2010

no dobre si zachytila - mala som taaaaaku obrovskú dilemu - či od sept. do roboty alebo do školy .... a nakoniec ostávam na materskej 😀 😀 😀 - a do školy pôjdem až o rok (to už hádam kojiť nebudem 😝 ) - a budem môcť ísť do Žiliny na tie týždňové sústredenia (aj keď predpokladám, že sa tam so mnou poterigá aj mamina s malou) ...a Jurko už bude druhák - tak to bude už zabehnutý 😉

majkas
16. júl 2010

kuk

majkas
16. júl 2010

u nas sa az teraz zaspalo, ukladali sme sa od pol 8 😒
take dlhe ukladanie ma vie riadne na...., akoze Tami za to as i nemoze lebo som na nej videla ze chce spat asi kvoli tomu teplu nemohla

majkas
16. júl 2010

@riusik teba som tu nevidela sto rokov 😉

zmurkaz
16. júl 2010

kuk - ahoooooj kamoška 😵 😵 😵 ....som ti nenapísala IP 😅 😕 🙄 ...ale šak sa polepším - momentálne som jak utrhnutý vagón 😕 😀 😀 😀 ...zháňam si letné šatičky a malej cykloprilbu 😅 a ešte aj tu chceeeeem byť 😵 😵 😵

majkas
16. júl 2010

@ani3012 na gastre som nedopadla nijako zvlastne, nedosli mu este vysledky z krvi co mi brali este raz, takze nemoze mi dat definitivne na papieri ze mam celiakiu. aj ked histologicky ju mam.... takze musim dalsie cca 3 tyzdne cakat

majkas
16. júl 2010

@zmurkaz tak to mas toho veeela na robote 🙂 prid tu k nam do petrzky,otvorili novy cyklo obchod a maju detske prilby od 15e take blikacie 🙂

zmurkaz
16. júl 2010

@majkas inak to máme aj my - chúďa - ukladá sa ukladá - a nie a nie zaspať ☹
Inak mne je až niekedy dobre do smiechu - keď sa jej pohrozím a zvýšim hlas že"Zuzi - a prestaň už a zavri očká a spinkaj!!!" tak ona sa tááááák rýchlo dá do polohy - "SPÍM" 😀 😀 😀 - ako keby ste rýchlo vyfúkli nejakú loptu 😀 😀 😀

riusik
16. júl 2010

@zmurkaz dobre riesenie 😉 skola sa da zvladnut, ak ti ma kto pomoct.. bude pohoda, prides na ine myslienky.. sice aj starosti, co je bez nich..

@majkas hej, sto rokov, aj ma to mrzi, aj sem-tam sem nakuknem, ale akosi nestiham.. inak, teplo uz prestala zvaldat aj moja alexandra, co je iny vegetak.. myslim, ze rezignovala.. aj potnicky druhy den ma..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre