Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
8. sep 2009

ktoré ešte z vás nekrstili?? 😕

lucim
8. sep 2009

juuj vtip z profesionalov fcul ... aspon im nie je v zime zima a v lete im nie je ... LETO 😀

inn fusak je nieco ine ako zimny overal, ze? to nemame a treba mi to??? ani cizmicky nemam, vsak ten overal ma nozky.

traktor
8. sep 2009

lucim som ivana 😉 , matej je pokrsteny 😉

brinzulka
8. sep 2009

overal? ci fusak?

traktor
8. sep 2009

ja som chcela cizmicky len ku bunde, ze nohavky bunda a aby nemal hole nozky.. overal taky nepremokavy mame ale chcem este jeden taky iny, len naparadu, sa mi velmi paci , hned ho pohladam...in dobre si ma naucila , teraz nic nerobim len vsade smejdim 😀 😀 😀

inneska
8. sep 2009

lu..mne tá kamoška požičala aj overal, uvidím, čo z toho použijem...ked ho budem mať, tak ho sfotím, že čo to presne...ešte musím odskúšať ten overal, či nám vôbec bude...bo je to cherokee a segrenka mi vravela, že ona do neho malú nevpratala, bol úzky...

brinzulka
8. sep 2009

innes..preco sa pytas?

traktor
8. sep 2009

http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/onlinekataloge..., tak tento sa mi paci, len este neviem farbu a velkost nemam ani sajnu, vaham prirodna? modra? pacil sa mi uz davno, este som nebola ani tehu.....to kvoli overalu sme si urobili babo? 😀 😀 😀

perla200
8. sep 2009

ahojte babulky...niekto tu spomínal že kombinuje dophilus infants a biogaia.... môže sa to?

lucim
8. sep 2009

brin, deticky viete teda robit nadherne, davidko je fesak ale andrysek je kuuuuuuzelny. 🙂

my sme nekrstili.

traktor
8. sep 2009

no tak to mi nevislo , este jeden pokus 😀 😀 😝

inneska
8. sep 2009

bo mm sa do krstu moc nechce, bo nás farár nás minulý rok ´tlačil´ ešte aj do svadby cirkevnej....teraz som sa ešte nebola pýtať, dúfam, že znova zase nebude...bo mm za zatne a krst nebude...tak tam pôjdem, uvidím, čo vybavím, tak neviem keby by bol...tak že či ešte niekto bude robiť krst takto neskôr(okrem reily, tá bude krstiť v decembri) 🙂

traky...ja viem, že je to závislosť 😀

riusik
8. sep 2009

ani my nekrstime

brinzulka
8. sep 2009

innes- s nami krstila holka zijuca s chalanom a v pohode...bez nejakych reci...

brinzulka
8. sep 2009

lucim...niekedy mam pocit, ze nas krpec sa sem tam na Tvojho podoba 😝 😀 😉

inneska
8. sep 2009

perla...neviem, či to tu niekto spomínal 😕 a o kombinovaní netuším, to by som asi nekombinovala...aby sa tam tie baktérie nepobili ako futbalový fandovia interu a slovanu 😀 😀

lu..a nebudete krstiť??

vendulacky
8. sep 2009

inn, nás křtiny čekají příští neděli 20/9...včera byl u nás kaplan, aby nás seznámil s průběhem...

my budeme kupovat fusak (spací zimní pytel), ale i overálek, to je jak kombinéza...prostřídáme..
Jen v tom overalu mi mimi připadá jak panďulák s roztaženejma nožičkama a ručičkama, chudáček je nemůže ani ohnout🙂)

traktor
8. sep 2009

tak to je on ...

traktor
8. sep 2009

fusaky mam 2, ....to je vyhoda velkej rodiny....dostali sme.... 😉

inneska
8. sep 2009

traky...tu je sk stránka 🙂 http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/onlinekataloge... a ja by som si prírodný, nakolko by som ho plánovala mať aj pre dalšie dietko(ak by bolo dievčatko), ale v tvojom prípade by som brala modrý 😉

traktor
8. sep 2009

tak nakolko ja uz nic neplanujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riusik
8. sep 2009

trak: ale to neznamena, ze uz nic nebude 😎

brinzulka
8. sep 2009

to aj moja teta planovala 5...a ma 9 😀 😀 😀

inneska
8. sep 2009

veru, nikdy nehovor hop, kým nepreskočíš 😀

traktor
8. sep 2009

tak u nas je super farar, prisli sme, povedali sme datum, povedal ano a bolo....on je super, krsti aj deti, kde manzelia nie su zosobaseny,alebo su rozvedeni,.....hovori, ze detiza rodicou nemozu...a je neskutocny srandista, by ste nepovedali , ze farar...pri spovedi s nim rozoberete okrem ineho aj kopu inych veci....kosenie dvora, futbal..... 😀 😀 😀

lucim
8. sep 2009

inn este neviem ci budeme krstit, mozno niekedy neskor, niekde inde.

ked mam na kociku take to nieco, co sa pripne z vrchu, to nie je ako fusak?

inneska
8. sep 2009

brin 😀 😀 😀

vendulacky
8. sep 2009

lu, myslíš ten kryt na vaničku? To není fusak, já používám, když je větrno, ziminka nebo déšt🙂

riusik
8. sep 2009

lu: 😀 nie, fusak je fusak a to nieco co sa pripne je pripinajuce sa nieco 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre