Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
10. sep 2009

ufff izuzi nezavidim. ☹

babyzuzana
10. sep 2009

fakt je to brutal, no musim vydrzat a potom budem kraaaasna maminka 😉

lucim
10. sep 2009

zuzi kolko este?

alexarisko
10. sep 2009

zuzik, bozinku a dokedy ho budes mat? to musi byt riadna otrava a bolest

babyzuzana
10. sep 2009

oozik v pondelok sme boli na tej rehabilitacii
musime 4x denne cvicit taky cvik debilny
14ho ideme opat a aj na masaaaz

babyzuzana
10. sep 2009

baby netusim
uz sa s tym serem od juna minuleho roka a budem a vtedy mi povedala celustna, ze moju liecbu nevie odhadnut, ale ze sa mam pripravit na 3 - 5 rokov, ze je to dlhodobe a vlastne dozivotne

alexarisko
10. sep 2009

kokos sak by ma porazilo

lucim
10. sep 2009

brrrrrrrrrrr

alexarisko
10. sep 2009

zeny idem zalahnut

lucim
10. sep 2009

zuzi ideme aj my?

babyzuzana
10. sep 2009

luci bezkaj, mne sa dnes este nechce 😉
dobru nocku vam obidvom

anavi85
10. sep 2009

idem aj ja do hajan, maly konecne zaspinkal...ok, tak vsetkym pekne snicky...

lucim
10. sep 2009

este som tu .. ale asi uz nemam komu zelat krasnu noc, le ak tak krasnuuuuuuu 🙂

inneska
11. sep 2009

ránko 🙂

tak už buntošíme 🙂 ale sme frajeri pre dnešnú noc, bo sme ťahali od večera 21h do 5,30h...teda 8,5 hodinky sme spali v kuse 😎 moja prvá v kuse prespatá noc 😀

idem nás ešte dochystať, raňajky, poobliekať..o pol 8 by sme mali vyraziť 🙂

inneska
11. sep 2009

a no a bodaj by ten zákon schválili a my sa mohli tešiť na vyšší rodičák 😉

lucia32
11. sep 2009

halo...

inneska
11. sep 2009

tak odchádzame...krásny víkendík prajem 🙂 🙂 🙂 papaaaaaaaaaaaa

lucia32
11. sep 2009

innes papá...

lucia32
11. sep 2009

pochválim sa.....my máme doma iné bábätko 😀 , Natinka sa nám polepšila 😀 , včera už zaspinkala o pol 8 a ťahala do pol 12...celú noc sme len priložili cicík a spinkala dalej, ráno o 6 sa zobudila bez plaču, vysmiatá, porozprávali sme sa a dokonca ostala aj sama ležať v posteli...a včera ležala cca 15 minút na brušku sama a bez plaču, len sme ju chodili kukať 😀

brinzulka
11. sep 2009

dobre raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanko

dietko vcera kakalo jak drak- z maltoferu jasne....dobre prehanadlo baby...v noci cucal ako blazon...sa mu chutatku ani necudujem...doktorka povedala, ze ma teraz vynechat a dat mu probiotika....

ako sa mate?

ja idem poobede s dvoma detmi na jarmok do TT busom cez dediny....manduca to isti...potom tam stretneme tata-dufame....spat uz pojdeme autom, ktorym on siel aj s autosedackami rano do prace

brinzulka
11. sep 2009

ak to prezijem...snad sa aj ozvem 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
11. sep 2009

brin ahoj...my u nás máme jarmok na druhý piatok....a včera mi prišiel z MMB prvý úlovok...http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1292153

riusik
11. sep 2009

bre ranko 😉

brin: mas moj obdiv...ze busom cez dedinky, ale davidko bude urcite rad, tomas miluje jazdy busom (asi preto, ze je to len malokedy) a andrejko bude spat na maminke...budem na teba mysliet...

nocnu som neodignorovala - mame kamarata na par dni a P sa tula, tak s nim vykecavam ja. oi P vcera isiel z prace asi o piatej, pozeram z okna auto odparkovane a jeho nikde, dorazil asi o polnoci a baby poviem vam, ze som ho este takeho nevidela 😀 blazon...isiel okolo daky znamy autom a zbadal ho, tak ze ci daju pivo...tak dali...a nielen jedno a nielen pivo...moj manzelik, ktory pije sem-tam pohar-dva kvalitneho vinka sa nalieval jagermeistrom a zapijal ho pivom....este spi, som zvedava ci a kedy vstane a v akom v stave 😝

riusik
11. sep 2009

idem balit, moji chlapi idu do rajeckych, normalne sa tesim 😉

lucia32
11. sep 2009

rius ahoj...tak to máte doma veselo 😀 , aj ja by som šla do rajeckých 😉

lucia32
11. sep 2009

ja musím dnes niečo na seba vyloviť zo skrine, zajtra ma čaká svadba...nie moja 😀

josifek
11. sep 2009

AHOJKY KUŘÁTKA všem přejem krásný dník a pohodový víkendík 😉
naše malá Karamelka se rozhodla že se uloží k zimnímu spánku, spinká od 19.30-4,30,v polospánku nakojena aa přebalena a spánek až do 9.15hod 😀

traktor
11. sep 2009

ahoj brin, aj matko ma brat maltofer 2 x denne 5 kvapiek. chcem sa len opytatako mu to davas pred jedlom, po jedle ci ako, v lekarni my hovorili inac, dokyna mi hovorila inac...neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre