Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
11. sep 2009

mala s kakaním....kakala po 7mich dňoch s rr

hádam to zahraničie nebude na stálo, čo???

dnes mi dávajú na markíze Jasona Stathama.... 😝

riusik
11. sep 2009

fuuuha, ty sa mas 😎 😵 takze vies, komu venujes vecer 😉

na stalo nie, na pat rokov...

jajaj, to kakanie 😒 ale hlavne je, ze si nasla sposob ako pomoct... moja alexandra niekedy az prilis casto 😎 ale mala uz take stavy, ze sa krutila a krutila a nist, ale to bola na vine maminka a jej stravovanie, resp skleroza, niekedy pozabudnem, ze kojim 🙄

jennna
11. sep 2009

to tak, ked si pri Tomáškovi mohla papať piate cez deviate....

večer si to hádam užijem, ale o jedenástej večer budem už asi "na tvrdo"... 😀

jennna
11. sep 2009

ja som ešte nevyskúšala strukoviny, iba soju v morca-delle ak sa to ráta....a kapustoviny.....

na "k"...som papala varenú kukuricu, som neodolala, ale len dva rady z klasu...a bolo okey...

jennna
11. sep 2009

riuš ešte si tu??? ty ideš na tú stretávku, čo sa robí 19teho??? aj ja by som chcela....ale si ju odpustím...čo už...o rok sa uvidíme....

riusik
11. sep 2009

prepac, zabudla som sa... som tu, ale alex sa uz budi, tak pojdem kupat...
na stretavku chcem ist, povodne mala mat svagrinka oslavu, ale prelozila ju, prave dnes mi volala, tak sa tesim, ze uvidim baby s babatenkami 😵

jennna
11. sep 2009

okey...tak si to tam užite!!!! budem na vás myslieť!!!

my sa budeme kupkať okolo pol ôsmej, lebo sa nám dnes posunulo papkanie......

lucim
11. sep 2009

http://www.babyonline.cz/vyvoj-ditete/psychomot...
jennka este mame na hracky cas. 😉

a ahhojteeeeeeee

lucim
11. sep 2009

riuus ides na stretko? supeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😢

riusik
11. sep 2009

diky, jenn, aj my na teba a ostatne 😉

mala este pozoruje stenu 🙂 neviem sice co na nej vidi, ale tvari sa dolezito 😎 inak, ked som sa prisla na nu pozriet, tak mala palec v ustach 😨 🙄 snad nahoda... inak neviem 😖

riusik
11. sep 2009

lu: ahoooj, ano idem, sa tesim 😵 😵

riusik
11. sep 2009

a teraz idem kupat, zatial sa majte, paaaaa, pridem 😉

lucim
11. sep 2009

moje dieta ma zachripnuty hlasok .... mam sa niecoho obavat? teplotu nema, ani nic ine nebadam... 😒

jennna
11. sep 2009

lucim hoj....vďaka za link...som preštudírovala, tak Dianka už niektoré kúsky z 3tieho mesiaca páchala už v druhom....ale to je asi rôzne.....
tak som rada s tou hračkou, lebo som jej pchala do rúčky a nejavila záujem, ale cumlík si už vie pritlačiť do pusy, ale celou pažou, nie konkrétne ručičkou....

jennna
11. sep 2009

len nech sú zdravé.....

ja som tiež dnes počula Dianku dva krát zakašľať tak naozaj...

lucim
11. sep 2009

jenn my presne tak isto. aj rucicky skumame. 😉

jennna
11. sep 2009

http://www.objednamsi.sk/product/avent-odsavack...

mám objednať...zišlo by sa ...a cena sa mi zdá super!!!

jajona
11. sep 2009

Ahojte,

chcem sa spýtať. Raz ste tu spomínali, že spať na brušku sa môže len pod dohľadom. Čo to ovplyvňuje?
Lebo Matúško sa mi budí po 30 minútach. Potom ho vezmem na ruky a uložím si ho na bruško a spinká ďalej. Keď zaspí, tak ho preložím. Teraz som ho preložila na bruško, tak uvidím, ako potiahne.

Inak my máme nejaké soplíky. Tak sme kúpili sprej do nošteka Mar a stále si akoby "brhlí" noštek s očkom.

Dúfam, že do ôsmej okupkame. Tento týždeň to máme v intervale od 18:45 - 20:00 h.

Baby, ja som taká nevyspatá. Mne Matúško prespí v noci max. 2 - 2, 5 h. To by bolo OK, ale teraz tieto posledné 2 noci sa budí každú hodinu 😒 . Neviem, čo sa mu porobilo. A vstávať stále hore, dole. Už jednoducho nevládzem, brrr. Kedy bude lepšie????

lucim
11. sep 2009

jenn je kvalitna

jajona
11. sep 2009

a zabudla som... dnes máme s manželom 5 výročie svadby 😉
a ako sme ho prežili? od rána sme behali po kontrolách. domov sme prišli o 13:45 h o 14:00 odišiel na poobednú a príde až zajtra 00:15 h. pekné, že?

jennna
11. sep 2009

jajo.....tak všetko najlepšie k výročiu.....

rozmýšľam, či to častejšie vstávanie nesúvisí s tým špurtom, či ako sa to volá....keď u vás bolo normálne papkať každé dve hodiny....tak sa to ešte skrátilo....
musíš byť riadne vyšťavená!!!! dáko to vydrž, hádam to bude už len lepšie....
a čo sa týka toho spania na brušku....nemáš náhodou monitor dychu,???? tam ide hlavne o to, aby si nezaležal hlavičku o podložku, proste aby ju mal vždy na bok otočenú...ak sa mu tak spinká lepšie, tak ho nechaj....ale ja ani na chrbátiku nenechám malú bez "monitoru"...istota je guľomet... 😉

jennna
11. sep 2009

teraz som si všimla, že príprava kupkania, kupkanie, papkanie...a hodinka prešla...a mne to tak vôbec nepríde....a takto rýchlo nám plynie deň....

jennna
11. sep 2009

no zas tu nikoho....čím to bude????

tak vám prajem pekný večer, dobrú nôcku....ja som dnes slamená.....ale som celkom rada.... 😀
aby ste to nechápali zle, ale mm po večeroch furt pracuje....a kým nejde spať, tak ani ja poriadne nespím......a koľko krát ťahá do rána.....aspoň, že to malú neruší....ale som z toho na nervy, najmä kvôli malej....rada by som jej dopriala kľudný spánok....ale čo už, kým sme v jednej izbe natlačení.......

tak ahojky....

riusik
11. sep 2009

jenn: ja chapem. aj ja som slamenna a aj ja som rada 😉
a dni plynu a plynu. a tyzdne a mesiace a roky... 😎

riusik
11. sep 2009

zistila som, ze som zavisla 😎 ochutene vlocky, jogurt, oriesky, medik... mnaaaam

jajona
11. sep 2009

jennka: ďakujem za vysvetlenie 😉

jajona
11. sep 2009

ja si idem dať slivkové gule, mňam

riusik
11. sep 2009

mnam, dobru chut, jajo

vinka
11. sep 2009

Ahojte maminy.Joj ale som tu dlho nebola.Ako sa mi tu mávate,A čo babatienka.A čo stretko už bolo či ešte len bude? 😕 🙂 No zhrnte mi to v skratke čo je tu nového. 😀

brinzulka
11. sep 2009

maly nechce spat...

boli sme na jarmoku...trosku ako atrakcia...sem tam niekto zistil, ze vlacim v nosici dieta....nie psa, alebo daky tovar 😉
sli sme busom...celkom sme to pekne zvladli...
kopa ludi, somarin, kolotocov....
kupili sme tatovi tasku do prace, 2opasky...ja mam prvy opasok v zivote 😵 😵 a v domacich potrebach maju 20percent zlavu...tak sme zalovili, co nemame...a uz mame.....starsi dostal ciapku na zimu....ja krowky a hajde domov...maly v aute skrecal....napokon ho upokojila hudba...ked sa nehralo...skrecal...sladaky nie...disco hej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre