Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. sep 2009

ja som nikdy nerobila tak ako povedala dokyna....u nas bolo to musite uz prikrmovat...a houby, dieta samo vie kedy je nato pripravena...patko zacal na 8 mesiacou, skor vsetko vypluval plakal pri tom, tak som ho nenutila, aprislo to samo....

lucim
28. sep 2009

este mame minimalne 3 mesiace cas na prikrmy.

traktor
28. sep 2009

tak tak lucim, teraz je na rade otacanie, opakovanie grimas, spoznavanie samych seba...... 🙂

lucim
28. sep 2009

traky prave som ti zberala listy na farme ... dozreli ti jahody , ober ich, bo skapu 🙂

vendulacky
28. sep 2009

lu, tak matýsek spinká s maminkou a tatínkem? emuš pouštím jen občas nad ránem...to jsem matka!! Se chci pohodlně vyspat 😝

Byla jsem juknout do ložnice a emča ze spánku požírala muchlovací plenku...tak jsem jí šupla dudánka a tahala jak vysavač..chudák, asi je hladová. Přiložila bych jí, ale nechci jí kazit režim..nebo? Ted je klid, spinká...a dudá....

Holky, taky si mrňousové hrajou s ručičkama a vším možným, hlavně je to sranda pozorovat u kojo..buď si hraje s prstíčkama nebo si tahá vždy pravej rukáv nebo si "honí triko" 😀
Nejkrásnější je, když jí dám svojí ruku a oná mi mačká a chytá prsty, pak se mě čapne a nepustí, je to tak sladký!!!

inneska
28. sep 2009

traky...neeee, že do 18ky 😀 lebo nemám ani šajnu, kedy a ako 🙂 ale tu sa to všetko postupne dozviem 😀

ven..neviem, čo tie deti vymýšlajú..ale asi to bude, že sú väčšie, vnímavejšie, dožadujúce sa viacej pozornosti 🙂 potom porovnáme ako u vás a ako u nás s príkrmami 😉

lu...ja chcem tiež spešl variť pre erika, nie to čo nájdem v chladničke...švagrinka si tak malú naučila...má rok a je asi úplne všetko(od sáčkovej polievky, chleba, biele lupienky, koláče) a svokra jej dáva aj kávu piť (sem tam pár lyžičiek)či už je to v takom veku že môže?? 😕 sa mi to zdá skoro...

lucim
28. sep 2009

ven matysek spinka s maminkou, cize sa vyspime, V. este stale zaspava v obyvke pri telke. snad sa k nam niekedy do spalne vrati a ja snad zacnem niekedy davat mateja do postielky na noc. zatial sa mi nechce. on je tam taky sladkyyyyy.
a tie rucicky, to je super. kontroluje si prstiky a stlaca aj moju ruku, alebo ma skrabka pri kojeni, alebo mi rucickou hmata po druhej dide. 🙂

lucia32
28. sep 2009

ešte strašíte? Ja som krmila Nataly a idem vypnuť PC 😀

vendulacky
28. sep 2009

to vašík jako emigroval??? Xaver taky, ale v 1-2 se nám vrací 😀

inneska
28. sep 2009

ja pôjdem zachvílu na jahody 😀 😀 😀

traky...snád ešte tie 3 mesiace mliečko vydrží 🙂

ven...aj u nás je to presne, ako opisuješ 😵 obzerá si ručičky, bodynko si začne naťahovať, až sa s ním pomaly škrtí 😀 no a ked sa na mňa pričapne a chytí sa prstu, je to to najkrajšie 😵

a nebud emuš, ked bude hladná, tak sa zobudí aj sama 😉

vendulacky
28. sep 2009

ahoj luci, jojo strašíme, já mezitím pracuju na firemních stránkách... 😝

lucim
28. sep 2009

inn ked sme boli na vystave v blave a zastavili sme sa pri tej mojej byvalej kolegyni - pamatas? ona nam davala brozurky o prikrmovani, ak si dobre pamatam, su tam aj postupy, aj jedalnicky.
urcite je skoro v roku zatazovat detsky traviaci trakt, oslabuju im tym oblicky a tie tym padom cely organizmus. 😒

vendulacky
28. sep 2009

jaký jahody? o čem točíte..?? 😀

inneska
28. sep 2009

lu..jo pamätám, potom posnorím po tých letákoch 🙂 alebo posnorím na nete...ale myslím, že tu v júlovkách mi nič neujde 😀

lucka..no to my tu takto obvykle v tejto nočnej(rannej?? 😀 ) hodine...už je zajtra, že? 😀

traktor
28. sep 2009

a sackove polievky uz vobec nie, ved kym sa taka polievka uvari tak mm hotovu zdravu a bez vseliakych konzervantou, korenin.....

lucim
28. sep 2009

traky sikulkaaaa, nasadila si si baklazany 😀 rano ti poslem nejaky darcek, trebars ovecku ... to potom klikni na ten obrazok darceka. 🙂

ven, my tak nejak spime divne uz od mojho tehu, vtedy som zase ja bola v obyvke. ale neboj, mojkame sa stale. 🙂

cau luuuuuuuuu 🙂

inneska
28. sep 2009

ven 😀 😀 a lucim sadila ryžu 😀 😀

riusik
28. sep 2009

suhlasim s lucim co sa tyka prikrmov... ono, mnohe mamicky zvyknu vraviet, co vsetko uz dali jest detom a nic im nie je, ale je to o tom zatazovani organizmu a zvykani, pokial dieta nieco nepozna, tak mu to nechyba - taka cokoladka a tak 😎

traktor
28. sep 2009

lucim tesim na darcek 😉

lucim
28. sep 2009

ven keby si si kukla do facebooku a trebars potvrdila nase priatelstva , tak vies, ze sme vsetky farmarky 😀 😝

lucim
28. sep 2009

traky prave ti ide ovecka 🙂

inneska
28. sep 2009

práve som zozbierala jahody a zasadila tekvice(či čo to je😀)

inneska
28. sep 2009

lu..a to môžem raz za deň jednej osobe poslať darček?? 🙂

vendulacky
28. sep 2009

já jsem se tam jednou přihlásila kvůli kámošce z itošky, ale ještě jsem neštudovala co a jak....takže potvrdit přátelství jo? To jsem ještě neudělala...? 😅 Ted se cejtím jako absolutní antitalent na písí 😀

traktor
28. sep 2009

uz ju mam 😉 , a idem spat bo uz nie je vcera ale dnes 😀 😀

traktor
28. sep 2009

papa dobru nocku/ ranko/ 🙂

lucim
28. sep 2009

inn pumpkinym jojo tekvice, 8 hodinove. 😉 inn raz za den kazdej osobe, dokonca aj tym co nehraju, asi ze ci sa chytia. 🙂

lucim
28. sep 2009

traky sladke snicky 🙂

ven tak na teba to sedi, ten antitalent pc , hahahhaah 🙂 😀

inneska
28. sep 2009

traky...dobrú nocku 😉

lu...jej, tak tekvice to nebudú...sadila som squash...tuším je to 2dňové 🙂

vendulacky
28. sep 2009

Lucim už tě tam mááááám 😀

A mám tam ještě požádání o přátelství nějakou Gvendolinu Dementnejevu...co to je za haluz? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre