Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
18. okt 2009

Riusko jojo je to tak a navíc teď už je výběr kdysi před 15 lety moc nebyl 😀 😀 😀

majkas
18. okt 2009

hej a som sa zabudla pochvalit, teda malinku pochvalit ze nam vcera zacala dvihat hlavicku do sedu. dokonca sme so svokrou boli pri nej ked hrala sa s hrazdickou, chytila sa tych visiacich hrkalok a pritiahla sa jak ked robite zdvihacky na hrazde 🙂 sme kukali jak... 😀 a tesne na to sa jej podarilo pretocit z bruska na chrbatik, ale to uz potom nezopakovala, tak asi to bola nahoda

traktor
18. okt 2009

majka gratulujeme, tamarka je sikulka 😵 😵

riusik
18. okt 2009

majka: sikulka tamarka 😵 alexandra sa akosi nema kedy riadne prejavit.. . kedze furt spi. zobudim ju, napapa sa, pod hrazdou vyska, hrka do hraciek a potom sa pyta spat. dma ju na brucho, ukaze konov, nech som spokojna... a tiez sa jej podarilo pretocit, ale beriem to ako nahodu obrovsku....

traktor
18. okt 2009

nas matko teraz objavil nozicky, ked je holy, tak si ich chyti ruckami a pcha do pusinky, ...uz sa to zacina, to obdobie, ze vsetko co sa da, dame do pusiny 😀 😵

traktor
18. okt 2009

rius presne ako u nas 😀 😀 , matko sa prejavi az vtedy ked mu vymienam plienku, ked ho potom oblecie, tak si povie dost, otoci sa na bok / on teraz vobec nespi na crbatiku, len na boku/ a zatvori kukadla a koniec..... 😀

riusik
18. okt 2009

trak: na tie nozicky sa tesim, som to milovala pri tomasovi, ked pchal tie malicke nozky do pusy 😵

majkas
18. okt 2009

traki Tamarka si zatial nasla len kolienka, a tak super to vyzera ked si ich chyti rozbalena s holym zadkom, a nahodi taky vazny kukuc 😀 a ked jej robim tap tap tapusky s chodidlami tak kuka na to ze to co je, aj to je moje? 😀

a do pusy si pcha kopmlet vsetko,dokonca uz som zazila aj skoro cucflek na mojom lici 😀 riadny podtlak sa jej podaril 😀

josifek
18. okt 2009

Majkas gratulka, u nás malá také divočí pokud je vzhůru.Ma bříšku se přetáčí uplně sama a když je nahá tak zasune nožky podbříško a posunuje se jak žížala dopředu 😀 😀 😀 😀 a hlavu zvedá i nohy do sklapovačky až se bojím ať ji nebolí bříško 😀 😀 😀 Ale dokyn říkal že je silná jak jen spí a jí 😀 😀 😀

traktor
18. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?..., to je cana...ale trojkolku uz mame 😀

riusik
18. okt 2009

trak: niekedy som z toho na nervy, dnes som sa normalne "tesila", ze place, som jej trosku narusila jej pokoj, tak bola z toho prekvapena......tak plakala. a ja, ze konecne. teda, nie ze by este neplakala, ale to bolo take mrnkanie, dnes sa riadne prejavila. ale v momente ako som ju vzala, tak sa smiala, takze uvahy, ze nieco som asi zjedla, neboli na mieste, jednoducho chcela byt pri mne, ked som jej uz prevratila jej rezim naopak...

josifek
18. okt 2009

traky to jo 😀 😀 😀 😀

traktor
18. okt 2009

maji ale taky cucflek od vlastneho drobceka stoji za to 😀 , len si tam priloz odkaz, ze to mas od dietata ne po divokej noci.... 😀 😀 😀 😝

majkas
18. okt 2009

rius sak sa tes ze je taka pokojnucka, co is sama vyrabas complications 😀

riusik
18. okt 2009

majka: mne tomas urobil riadny cucflek, som si potom davala pozor....

majkas
18. okt 2009

traki hej hej, od mm som nemala ani jeden tak mi to mala vynahradza 😅 😀

no idem sa umyt a spat
dobru nocku vsetkym 🙂

traktor
18. okt 2009

rius, veru, aj ja som sa tesila napr. ked sme isli na ockovanie ze konecne budem pocut plac / no som normalna? 😀 / a on este ani pri ockovani neplkal, len sa tak stazoval, dokna ..zeto je riadny lenivec....zbytocne vynalozena energia...uz som skusala aj ze som honosila, vsetko mu ukazoval...len aby vydrzal dlhsie...nic nepomaha, oprie hlavu a odfukuje....no oni s toho vyrastu...a mozno nas este prekvapia a budu hyperaktivny......este budeme plakat nad tymito casmi.... 😀

josifek
18. okt 2009

Majkas dobrou a i já jdu do hajan zítra mě čeká rachota 😀 😀 😀 😀 Dobrou nocinku všem 😵 😵 😵

riusik
18. okt 2009

maji, boli sme na navsteve, po hodine a pol spanku ju zobudilo kakanie a ja som ju po prebaleni nedala spat, chcela som, nech nieco z nej maju... no a mala som ja 😒 este cestou domov zaspala, ale som ju po prichode prebudila, ze kupanie a tak a bola z toho uplne na nervy. a potom nemohla zaspat. sa potvrdilo, ze unava nie je dobra na spanok krpcov... tak som ju ponosila, zaspala na rukach, dala do postielky a prebrala sa, ale iba dvakrat kratka zamrnkala a zaspala...

traktor
18. okt 2009

majka dobru noc 🙂 😵

riusik
18. okt 2009

majka: dobru nvocku, pohaldkaj tamraku a sladke snicky 😵

riusik
18. okt 2009

trak: ved prave, trocha sa obavam, ze vsetkym sa polepsi a mne naopak... ale sak to nevadi, hlavne ze su zdravucke tie nase deturence 😵

traktor
18. okt 2009

a nam sa raz stalo / minul tyzden/ ze plakal tak riadne, az mu slzy vysli, mal ho mm na rukach, matkosa hodil a pusou mu narazil do ruky,tak to bol taky zalostny plac az srdce tislo...a ten pohlad...ze co to, ...inac neplace, len sa tak stazuje, ze a guuu a guuuu 😀 😀 😀

traktor
18. okt 2009

rius aj si myslim ze radsej teraz nech su dobrucky a spinkaju, a ked budu vecsi nech vystrajaju, uz im budeme rozumiet co chcu a budu aj oni nam rozumiet...teraz je to tazke, ked su taky malicky....a ma to aj svoje vyhody, nemame problem niekam ist...on vsetko prespi, miluje cestovanie, takze super bez stresou... 😉 .

traktor
18. okt 2009

a sme tu asi odplasili vsetky maminy nespavcou.... 😀 😀 😀

riusik
18. okt 2009

jaaaaj, idem spat, caka ma perne rano. P ide skor do prace, tak maleho do skolky aj s malou, tak som este nebola, bud ide do skolky P alebo ja a P je este doma... a rovno pojdem k dr na ockovanie s alexandrou...

tak sa s vami lucim dobru nvocku vsetkym 🙂

traktor
18. okt 2009

dobru noc rius 🙂 😵

brinzulka
19. okt 2009

Ahojte...sem tam Vas citam na kusok oka....
ideme ranajkovat a ukazat tete doktorke-cela pereput, snimku zuba....ze co a ako dalej...
o tyzden bude mat mm dovolenku..tak konecne poupratujeme, dokupime oblecko na chladne dni a ja si vybavim vsetkych nebezpecnych lekarov-plucneho s chrchlakmi...
Zatial pozdravujeme, drzte sa vsetci....sa vidime na farme 😀

samayka
19. okt 2009

ahojteeee

tak do klubu spáčov by som sa zatial nehrnula... bol to planý poplach... ale aspoň ukázala sýkorka, že to vie 🙂)))

ale celkovo sa nám nejak polepšilo, aj cez deň už vie viac potiahnuť a ráno tiež.. aj keď sa zobudí pred šiestou, je to len sila zviku a únava ju ešte zlomí...

o chvílku sa isto zobudí...

prajem krásny dníček a pocmučkajte babuliatka 🙂))

josifek
19. okt 2009

Krásné raníčko všem 😀
Brin přejeme aby to dobře dopadlo a nákup potěšil 😉
Samy ...zkouší tě ta tvoje sýkorka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre