Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
23. okt 2009

josi...dnes to ubehne, zajtra od rána budeme u babky s babami z blavy...a večer možno príde tatino 🙂 my to zvládneme 🙂 ozi , ani neviem či si písala odpoved ohladom plávania, čo som sa ťa pýtala 😕

lucia32
23. okt 2009

aké blavačky, čo blavačky??? aj ja chcéééém 😀
Inn, Eričko....zdravíčko 😀

lucia32
23. okt 2009

malka, riusik 😉

inneska
23. okt 2009

luci 😀 😀 olinka, lucka, natálka alias teta, sesternica a dcérka mojej sesternice 😀 😀 a kvety si už sadila?? 🙂

josifek
23. okt 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 Inesko tak to máte fajn my jedem opět na chalupu 😀 😀 😀 😀

inneska
23. okt 2009

riuš, malka 🙂

riusik
23. okt 2009

inn: aj ja najskor, ze ja o nicom neviem, ze idu k tebe blavacky a ja?? a potom som si spomenula, ze mas tu rodinku 😉

riusik
23. okt 2009

lu: ak chces nejake blavacky, tak dobehneme s alexandrou 😎

lucia32
23. okt 2009

vrrr, neviem nájsť jednu fakturošku, bola tu kontrolka a mám pohľadať a im nahlásiť údaje...no je toto možné??? Taký bordel, taký bordel 😅 😝 😀

Rius...jasan, dobehnite... 😀

lucia32
23. okt 2009

Inn...nie, kvety mi naskočili až dnes...som 21.level 😀 , ale už sa na ne traséééém 😀

malka18
23. okt 2009

som zdrhla na chvilku no musím sa aj malej venovať som sa ete cela opýtať kde máte cez den detičky položené..v postielke na zemi abo v lehátku???a už nakupujete vianočném darčeky..ja už mám dva pre Silvušku 😀 😀 😀

lucia32
23. okt 2009

Malka ako si napísala...v postielke, na zemi, v lehátku, na deke, v kočiari...ako príde 😉

malka18
23. okt 2009

idem..prídem..dočítam 😉 😀 😝

inneska
23. okt 2009

sorry babulky, uspávala som erika a umývala riady...

josifek
23. okt 2009

dopečeno, uvařeno a uklizeno a teď už mám volno do odpoledne 😀

inneska
23. okt 2009

riuš...idú večer rýchlikom, možeš sa s nimi zviesť a prísť aj ty 😉

malka..ja mávam erika na posteli(gauči) 🙂

luci...hej, sú oddnes...môžem až poobede sadiť, ked dozrejú tekvice 😀

josifek
23. okt 2009

Naše malá je ve své postýlce nikde jinde krom kočárku doma nechce spinkat 😀 😀 😀 😀 hold hodná holka moje 😉

zaba2707
23. okt 2009

ahojte zienky ... no nedalo mi to tak som ten vcerajsok docitala ... dufam, ze uz take na seba nikdy nebudeme ... my tiez mame s Filipkom obdobne problemy akurat cez den je oki a vecer to prichadza ... vcera sme sa okupali a napapani sme boli o 20,15 hned tu na guci zalomil tak sme sa teskali po pol hodke oci az na plafone uz bol vybuvany ... a reval nam az do pol jednej ... potom vytuhol v kociku.

nechcem to tu zasa rozmazavat len prajem vsetkym nam vela vela vela co vela moooore ci ocean trpezlivosti s nasimi drobcami ... tiez sa vam tu chodim vacsinou postazovat a padne mi super ked poradite podrzite 🙂 cloveku sa ulavi ked vie ze nie je so svojimi problemami sam 🙂

inneska
23. okt 2009

josi..no šikulka...ja som len tie riady dnes umyla 😀 ale variť nemusím..tak dnes pohodička..asi ani na von to nebude...chcem len veci popchať do vákuových pytlov 🙂 a povysávať, ak sa podarí 😀

luci...vy máte doma škriatka? 😀

zaba2707
23. okt 2009

vcera pri tom reve som skusala ho zakuklit ze ci ho to teda neupokoji ... tak to keby ste boli poculi co na mna spustil ... uz som len cakala ktori zo susedov to vzda a pride nam sem buchat ☹

zaba2707
23. okt 2009

nastastie to s nami vydrzali 🙂

josifek
23. okt 2009

zabka no umí se malý ozvat 😉 Moji susedé ani neví že máme doma mimi.strašně se diví že je taková zlatá 😝 jsem jim řekla že jim to vynahradí až bude chodit 😀 😀 😀

lucia32
23. okt 2009

júúúj inn, škriatok nie, len moja hlava deravá ju niekde strčila a po 4 mesiacoch sa ťažko spomína kde...ale už asi tuším, kde bude vopchatá...medzi záručákmi 😝 No vidím, že najvyšší čas sa vrhnúť na účtovníctvo a dať to dokopy 😝 😝 😝 🙄

josifek
23. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=xC_I1KT3jPU


holky kuknite Bára Basiková 😀 😀 😀

lucia32
23. okt 2009

zabka....jáj to máte veselo 😀 , naša má už takéto prejavy len málo...včera z ničoho nič tiež večer spustila, tak maminka šup šup rozbaliť a nechať holú...to sa vždy ukludní...neznáša mokrú peluchu, reve už pred cikaním 😝 😀 ...tak som ležala na gauči a položila si ju do lona a ona ma po 10 minútach celú ocikala 😀 a ešte sa mi smiala do očí....

lucia32
23. okt 2009

josi...waw...hľadá sa superstááár 😀

adka12
autor
23. okt 2009

Caute baby, tak po dlhom čase zase nakúkam, lebo nemám čas. Vybavujeme hypo takže si viete predstaviť tie behačky. Saška býva zatiaľ s mojimi rodičmi. No a 2 den nás trápia soplíky a kašlík, tak odsávame a dávam jej nasivin, lebo vincentka nepomáha. Na kašel zatiaľ nič, ale uvidíme, ako sa to vyvinie.
Čo tu nové?
Inak baby ani vy tak nič nestíhate cez deň. Ja ked som doma ako dnes po dlllhej dobe, tak sa celý deň venujem malej a ked zaspinká tak poriadiť byt, seba a tak...
Nestíham ani variť.... Nejak si to neviem zadeliť ten čas ☹

inneska
23. okt 2009

josi...aké ucho mladé tam bola 😀 no máte doma pokladík, a ohladuplný voči susedom 😀

luci...tak hlavne, že sa nájde fucktúrka 😝 a podaj športku, ked si už bola ciknutá 😝

josifek
23. okt 2009

Adka ahojky přejeme aby soplíky šli k čertu a aby malá Alex byla v pohodě 😀
Inesko hihihihi máme nahluchlého souseda tak nevím co chce slyšet 😀 😀 😀 ale ani nad námi ani pod námi si neztěžují 😀
Luci hledej kdo hledá stejně nenajde a pak přijde jiný kukne a má ji 😀 😀 😀 😀

malka18
23. okt 2009

a zase nič nespapala..revy u nás ako keby ju drali z kože ☹ ☹ ☹ to prečo zase robííííí ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre