Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
12. nov 2009

zabi, mozes mu ju dat ... vzorky a lekarne - za mojich cias sa skor davali lekarom, vynimocne do lekarni, v cechach to predavaju, ....
a bielkovina kravskeho mlieka je tam upravena ciastocnou hydrolyzou, to znamena to HA a je to kvoli znizeniu rizika vzniku alergie. vyzivovo je plnohodnotne. tento psychicky efekt poznam, kludne ju maj po ruke. mozno ju nikdy nebudes musiet potvrdit, ale budes kludnejsia. 🙂

ani3012
12. nov 2009

no a za to mliečko.
Filipko je len kojený zatiaľ,že? Tak môžeš dať aj HA,tým nič nepokazíš.Len nemeň značky.Vraj sa to nemá.Niekto zmení 4 krát behom mesiaca a je všetko OK a niekto skúsi len druhý krát a je KO 😀
Idem kukať Odsúdené a potom Housa
Brú noc maminečky moje zlaté 😀 😀 😀 😀

zaba2707
12. nov 2009

ja som tie vzorky kupila po 81 centov

zaba2707
12. nov 2009

dakujem krasne za rady 🙂 je super mat vas a bodaj by bola pravda ze to nikdy nebudeme potrebovat

lucim
12. nov 2009

=pokracujem v zehleni, ale budem nakukat 🙂

traktor
12. nov 2009

tak som si to precitala a ostalo mi zima....zle....nie je normalna ona, on ....nikto...boze to je co za rodinu....nasla som ju aj v inych temach....to je normal aby takto chora zena chodila volne po ulici?

zaba2707
12. nov 2009

cau traky ... no je to strasna husa podla mna

zaba2707
12. nov 2009

my este stale nespiiiiimeeeeee

zaba2707
12. nov 2009

a ja som v celku dost KO 😀 tak ale maly je sef 🙂

zaba2707
12. nov 2009

silno protestuje v postielke 😝

zaba2707
12. nov 2009

snad sa raz len unavi

haloooo kde ste vsetkyyyyy lucimka zehli a ostatne??? este je moc zavcasu ci ako?

traktor
12. nov 2009

lucimka zehli 😅 a to je co ...zehlit.... 😀 😀 😀

traktor
12. nov 2009

zaba no uz odmala ti dava jasne najavo ze on je havou rodiny.... 😀 😀 😀

zaba2707
12. nov 2009

tiez mi je to slovo (zehlenie) cudzie ale uz sa k nemu budem musiet aj ja chlapsky postavit 😀

hlavou kludne moze byt ja som krk a ten vsetkym tym hore hybe 😀 😎

traktor
12. nov 2009

baby pozeral uz niekto na tu stranku imikimi, co sa tam daju robit vianocne pohladnice? neviem ako sa to robi....zas ten jazyk... 😅

riusik
12. nov 2009

ahojte
ja vas uz nebudem citat - moje dieta sa napojilo na myslienky vasich a nechce uz treti vecer spat 😠 akoze neplace zatial, ale vyska, usmieva sa, proste ma poludnie 😅 ale je rozkosna, vydrzime 😵
iba je to trocha narocne, P nie je doma a zvladnut tomasa a alexandru, ked obaja ma potrebuju v tu istu chvilu je nad ludske sily. ale prisla som na to, ze musim zachovat pokoj, vtedy sa aj lahsie vyjednava s tomasom, ked zvysim hlas alebo podrazdenejsie reagujem, tak tomas je na nervy...

traktor
12. nov 2009

tak citaj len mna mozno sa oberiete.... 😀 😀 😀 😝

voskovka
12. nov 2009

ahoojte...tak sme dom z kina...boli sme na filme 2012-kurna ak to naozaj tak bude,tak nechcem tak zomrieť....a už vobecnie 21,12,2012....

riusik
12. nov 2009

trak: 😀 isla som ju pozriet a ona spi 🙂 ja ju tu ohovaram a ona aka vzorna 😝

riusik
12. nov 2009

vosky: o com to je? neviem 😕

traktor
12. nov 2009

no ono je pravda ze z detmi v tomto veku / myslim tvoj pripad/ je to tazsie...ja uz mam teraz vecsi rozdiel tak je to uuuuuplne ine...ale boli casy ked som mala simonku a miska sa narodila / tiez 3 rocny rozdiel/ tak niekedy to bolo na zblaznenie....to dieta malo v sebe tolko energie....bolo tazke jej vysvetlit ze teraz sa robi to a to a nie to co chce prave ona....a som rada ze je to uz za nami.... 😀

riusik
12. nov 2009

ako pises.... ale ma to aj tu druhu, krasnu stranku. on ju miluje, je to JEHO SESTRICKA a stale ju hladka, usmieva sa na nu, bozkava ju a ona mu tie jeho usmevy opatuje a to je na zozratie, vtedy som uplne na makko 😎 iba niekedy nevladzem 😔

voskovka
12. nov 2009

je to o tom ako v roku 2012-konči mayský kalendar a bol predpovedany koniec sveta,(čiže-v tomto roku sa maju magneticke poly zeme meniť-je na tom či sa velmi posunu-to by bola katastrofa,alebo malo a nič sa nestane...)
na zaklade tohto vedeckeho predpokladu(čo sa naozaj ma stať)ale do akej miery nik nevie
vytvorili film ...a skoro som plakala...maysky kalendar ma končiť v tomto datume...dalej už nepokračuje...a navyše aj tie zmeny mag.polí-uvidime či naozaj zomrieme alebo sa poly neposunu o vela...

voskovka
12. nov 2009

proste neviem si predstaviť taku smrť pred vianocami...(trocha ironizmu...)neberto tak... 😀

riusik
12. nov 2009

ahaaa, nejak skoro by mal byt koniec 😖 nechcem......

riusik
12. nov 2009

a este pred vianocami 😝

voskovka
12. nov 2009

ak chcete vedieť viac tuknite do googla maysky kalendar...dočitate sa viac...ja som to radšej vypla....
inak sranda...dočerta nakupim darky,vyzdobim stromek,upečem cukrovi a vanoc sa nedožijeme...xixi...to sa mi neoplati....
nemohli počkať ešte na vypredaje povianočne???? 😀 😝

voskovka
12. nov 2009

inak odporučam ten film vidieť! a niečo podobne je aj Štvrte proroctvo...

voskovka
12. nov 2009

ok,idem spať,dala som si kafe pred 2hodinami a idem umreť hlava ma boli...skoro po 3mesiacoch som si dala kafčo...
a idem posexovať s mm-nech si uživam každy den,ked už mam zomrieť,no nie???, 😀

voskovka
12. nov 2009

tak dobru...mám monolog...hihi....peknu nocku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre