Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
19. nov 2009

aha, ty myslíš len taký sosáčik? ako pre veľké deti? to som nepátrala 😅

brinzulka
19. nov 2009

hej taky sosak... 😉

lucia32
19. nov 2009

a tu je aukcia, myslím, žeby ten sosák pasoval aj na normál fľašu...čo myslíš? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1539728

brinzulka
19. nov 2009

ja mam pohariky...a sosaky...
mam pocit, ze mi to nedesi na flasu...
ze tam asi nejake ine zariadenie
ale skusim...ze co a ako este raz

brinzulka
19. nov 2009

nesedi...sa asi desi 😀 😀 😀
nasa vybava su avent flasea zabalene cumle...a 2pohariky...sport s drzadlami a k nim nam prisli sosaky...a som to chcela vykombinovat, zeby sa zosuchali aspon aj kojenecke flase...Pisem zrozumitelne?

lucia32
19. nov 2009

tu ešte...http://www.mojalekaren.sk/avent-naustok-makky-b...
a ty chceš na pohárik a použiť sosák? Tak asi ten adaptér by na to bol, čo som ti picla v prvom linku, alebo napíš nejakej mamine, čo to predáva vo veľkom, či by nebola láskykotná a nevyskúšala či pasuje adaptér na pohárik a na to šrubeľ s náustkom 🙂

brinzulka
19. nov 2009

dakovala..posrobujem vsetko dohromady...a ak nepojde...tak jedine nejaky zazracny iny multifunkcny srobovaci srob...a pichnem naustok na flasu..

inneska
19. nov 2009

sme doma, aj ked je vonku ešte stále krásne 🙂

no mala som sa ja kam vybrať...v tescu som nechala 35 €...pre erika oblečko(2xtričko, body, podbradníčky, ponožky a tigríkové oblečko) a ten hrací bubon čo som chcela(som tu dávala aj link) a skoro ma ošudili o 4€, nablokovali 2x to isté body...všimla som si, tak som hned šla na infošky 🙂
erik ešte spinká, tak idem spraviť rybkovú pomazánku 🙂

brin...si ma celú došrobovala s tým šrobovaním 😀 😀 kým som pochopila 😀 😀 😀

brinzulka
19. nov 2009

super...ze si sa dosrobovala 😀

lucia32
19. nov 2009

inn..heh, tak dobre vie môj M, prečo ja musím preletieť okolo oblečka v tescu 😀

brinzulka
19. nov 2009

aj moj to neznasa...do tesca len s papierom, co nakupit a domov...

inneska
19. nov 2009

brin 😀 😀

a ešte čo sa stalo tesne pred odchodom von...sme odsali sople, tak som šla umyť odsávačku, nech to nezaschne...prídem z kúpelky a erik na posteli nebol...pozrem a on na zemi pod stolíkom...na skoro vykotilo...on sa skotúlal z gauča(je široký asi 90cm a bol úplne pri zadnom operadle), našťastie sa zgúlal na perinu, ktorú som tam pre takýto prípad dala a z nej na zem, tam je rozložené to penové puzzle a ťahal foťák za šnurku spod stola...som mala dosť...ale ani nepípol, bol vysmiaty 😅

riusik
19. nov 2009

moj s papierom a hlavne SAM... 😝

riusik
19. nov 2009

inn: erik je uz teda ina sikulka, uz chce fotit, no nebudes ho iba ty 😉 a aj ty si sikulka, ze si myslela na taketo nieco a preventivne opatrenia urobila...

inneska
19. nov 2009

brin, tak je to aj u nás, len to čo treba(tiež napísané na papiery) a ta het domov 😠

no a ešteže sme sa vliezli do tej maxim. hranice váhy 😀 (z toho linku)

zmurkaz
19. nov 2009

Ahojky - ahojky ... link je super... idem pozrieť čo ste písali.... ani nepredpokladám, že bude niektorá pripojená - pri mojom šťastí.....

lucia32
19. nov 2009

brin...my sme priemerní 😀
Inn...Erik cestovateľ 😀
Som našla na nete 2 Avent lyžice za 4,30 €...a v DM sú k tomu aj 2 poháriky s vrchnáčikmi za 5,15 € tak to nakoniec nie je až také drahé 😝 ako som si myslela 😀 Som hľadala, že keľo koštuju lyžičky či sa oplatí 😕

lucia32
19. nov 2009

zmur...máš ty ale šťastie, ja som napojená 😀

zmurkaz
19. nov 2009

ahááá - zase nakupujeme 😀 😀 😀 😀
No ja som mala sosáky na klasikuš fľašu od bebe you .... som malému ani inak nedávala...
Innn 😅 😅 - supiš že je Erik v poriadku - to je teda riadny zvedavec .... že by z neho chcel byť fotograf? 😉
rius - aj môj s papierom a sám 😀 😀 -ale aj tak mu to je nič platné 😀 😀
Link - my sme asi presný stred 😉

zmurkaz
19. nov 2009

luciááááááá 😵 😵 😵

zmurkaz
19. nov 2009

Lucka - ja som dostala takú lyžičku v tom kufríčku v nemocke - je od Hipp -u je je supiš....

lucia32
19. nov 2009

rius...čaviki, som ťa prehliadla, prepáč 😝 😀

inneska
19. nov 2009

zmuryyy...sme tuuuuu 😀 😀

riuš...tú perinu tam dávam, odkedy sa začal pretáčať, človek nikdy nevie...keby tam nebola, tak sedím teraz na pohotovsti 🙄 takže intuícia nesklamala 😅

lu..ja mám lyžičky tiež DMkové babylove..bolo tam 5 ks 🙂 ale cenu neviem...

a zase sa erik skotúlal ako na obed..sedím vedla neho a pozorujem, ako sa po kúskoch posúval a pomaly zošuchol až na zem...a kým toto píšem, už je zase na kraji gauča...čo tu mám dať nejakú ohrádku či čo?? 😅

inneska
19. nov 2009

aj ja mám tú hipp lyžičku a ešte nejakú, čo mi prišla poštou so vzorkami 🙂

brinzulka
19. nov 2009

http://www.eskrina.sk/681-taska-flip-tumble-eko...
http://www.eskrina.sk/1601-hippsy-zelena.html
http://www.eskrina.sk/1513-chlapcenske-rukavice...
mi priniesol pan postar...ale nemal tu ochotu ist dole...tak som so zobudenym velkym deckom na rukach a druhym v kociku prisla k schrankam...ze som tu 😠

lucia32
19. nov 2009

Zmur aj ja ju mám, takže som to v DM nechcela kupovať, že 2 lyžice+2 poháriky s vrchnákmi za 5,15, na nete sa dá 1 pohárik s vrchnákom za 1,20...takže 2 poháre 2,40 + poštovné a ak si k tomu primyslíš tie lyžice tak by som veľmi neušetrila...ale vzala by som viac pohárov aj väčších a ak majú aj cumle za dobrú cenu, tak možno nejaké euro ušetrím...no neviem či sa mi to veľmi oplatí 😝

lucia32
19. nov 2009

Ešte u nás v jednej drogérke predávajú Avent, tak pôjdem mrki či tam nemajú lacnejšie 🙂

brinzulka
19. nov 2009

😵 inak-sme lyz+via v DM kupili a zlav.knizka na babo nam dala zlavu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre