Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
22. nov 2009

jejda, ani nespominajte tie jednoizbaky, my sme byvali sice v dvojizbaku, ale v malom a tak nestastne riesenom asi osem rokov a dakujem pekne... teraz si uzivame styri izby, ale uz nam zacina byt malo 😝

kochanski
22. nov 2009

lucim....zlatíčko, cmuk, cmuk 😵 . Píši si ten složitý recept já jelito 😀

šmajda dneska bomba 🙂 . A taky se mi líbil duet lacha a bagárové...ale ta včelka mája byla silnej úlet 😅

chodůr má boží hlas a zatím mě vždycky bavil (dneska jsem ho bohužel prošvihla na začátku, tak se těším na duet), ale obávám se, aby mu to věčné chválení brzy nestouplo do hlavy a nebyl si moc jistej 😉 . To se tenkrát stalo Sámerovi Issovi v naší první SS (jestli někdo sledoval)...byl skvělej, ale brzo mu narostl hřebínek a pak na to dojel 😉 .
Ale stejně podle mě chodůr nevyhraje i když je podle mě nejlepší (a po něm v závěsu bendig)...nemá tu správnou vizáž, která by uchvátila puberťačky s kreditem 😉

traktor
22. nov 2009

a byvame v dome...fajn...len kto to ma furt upratovat...a k sluzobnictvu som sa zatial neprepracovala...hadam raz....ked sa ozve daky zatulany stryko zo zapadu....hm...a dovtedy ...a čo ,obcas spina obcas prach ale hlavne ze sme stastny a mamka si moze konikovat..... 😀 😀

majkas
22. nov 2009

rius aj vam? nas je o jedneho menej a tiez mam ten pocit 🙂 a to mame myslim rovnake byty, ci nie?

zaba2707
22. nov 2009

licim spevak ako spevak mne pripomina nasu super Koscovu ...ktora bola podla mna velky omyl ....

riusik
22. nov 2009

zabka: no, moj otec je pripad sam o sebe 😝 bez mamy total nemozny... a pritom ma bracho pristaveny dom k domu rodicov, takze nie je sam, ked nie je mama doma, ale aj tak... hotova katastrofa

lucka: P je prec, tak som nechcela byt sama, dve deti, tomas nechodi do skolky, lebo straaaasne kaslal a vobec, nech si uzije vnucatka, nemusim chodit iba ja k nim, nie? a okrem ineho, ked je u mna, tak sa aspon tak nenaskacka okolo svojej domacnosti, ja jej tu nedovolim nic robit, "iba" sa venuje detom. no, to je niekedy viac ako okopat celu ich velku zahradu 😀

kochanski
22. nov 2009

zaba...tak katka mě tenkrát taky moc nenadchla...martina byla lepší 🙂

jé, tuhle písničku miluju 🙂

zaba2707
22. nov 2009

maji to cviko vyzera supis ale my budeme mat 6 mesiacov az 20. januara ☹ jedine ze by ste na nas pockali, chcela by som nieco take s Fifom absolvovat 🙂

zaba2707
22. nov 2009

kochi tiez si myslim Koscova bola traperka 😀

zaba2707
22. nov 2009

btw dnes som pozerala jednu relacku a tam bola aj so svojim svagrom hudobnikom, a nahrali spolu CD uspavaniek a to sa mi na moje prekvapenie pacilo, tak uvidime ci ich Fifo nebude este aj pocuvat 🙂

majkas
22. nov 2009

zabi sak terminy este nie su dane, tak mozno to zacne az niekedy neskor v januari, laebo napsi tej tete, ze ci mozte aj ked vam bude par dni chybat

zaba2707
22. nov 2009

maji idem nastudovat tu stranku ich

riusik
22. nov 2009

majka: urcite mame rovnake, myslim, ze je jeden typ starych stvorizbakov... my mame fajne prerobeny, hala+obyvka jeden priestor, urobena mala chodbicka, zvacsena kupelka o chodbicku do spalne, novy vchod do spalne z obyvacky... aj mne bolo malo uz pri jednom dietati, chapem... otec ma pracovnu, tomas ma detsku a ja?? kuchyna 😝

riusik
22. nov 2009

akoze chodur spieva bezchybne, ale mne na nom nieco vadi 😝 elvis bol super, to je fakt... mne bolo luto, ze vypadla ta ceska rockerka... ☹

lucim
22. nov 2009

bagarova sa paci matkovi - strnule na nu kukal a urobil na konci heeeeeeee 🙂
sme ho prave doniesli z postielky, uz sa nam nechce lietat za dudlom a hlavne, ked sme tam prisli, tak sa ohromne rehotal. kde spanok. 🙂

rius , dobre si spravila - ze mas maminku u seba. dobre si to zariadila. 🙂

tie koscovej uspavanky - ukazky sa pacili aj mne.

babyzuzana
22. nov 2009

baby ja by som sa aj pridala na to cvicenie, ale tiez to vidim az na januar...

majkas
22. nov 2009

rius tak my mame povodny podorys, akurat kupelna je asi trocha zvacsena na ukor spalne, ale to sme uz tak kupili. ale ten tvoj popis sa mi paci, hlavne ten napad s dverami do spalne a zvacsenim kupelne, a tu halu si ale neviem predstvait kedze vchodove dvere mame rovno pri vchode do obyvky, pls posli nejake foto na mejl ked mozes

riusik
22. nov 2009

mne strajkuje dnes tomas 😖 prave bol cikat, asi desiatykrat, uz som nanho nakricala... teraz ma to mrzi. blba... sa straaasne predvadza, ked u nas niekto je. ach jaj ☹

lucika: rada by som ju tu mala aj dlhsie, ale otec je velky super 😎

a uz mate niekto tie uspavanky? aj mne sa pacili ukazky

lucim
22. nov 2009

majka riuska, co sa nenavstivite? vsak ste v jednej dedine. 😀

majkas
22. nov 2009

zuzi sak skor terminy nie su 🙂

len treba napisat tej Danke co to vedie a mozno fakt budeme mat zvlast skupinu 😵

kochanski
22. nov 2009

riusik to jo. Leona měla taky hlas jako zvon...hlavně ta její rotrová byla dokonalá

uspávanky od koscové, to může být zajímavý 🙂

á duál ch + b 😀

zaba2707
22. nov 2009

aaaaaa nase dieta konecne vytuhlooooooooooooooooooo 🙂 super 🙂

tak ja skusim zajtra maji tej tete napisat maila abo zavolam uvidim a poinformujem sa nato. Ale myslim, ze skor ako januar pre nas kvoli veku nehrozi 🙂 ale bolo by fajn keby sme sa nazbierali a chodili tam spolu 😝

majkas
22. nov 2009

rius tymto vas oficiane pozyvam aj s ratolestami 🙂

riusik
22. nov 2009

kochy: leona je super, skoda ze uz tam nie je...

majkas: lucka ma predbehla 🙂 najlepsie je vidiet, tak nech sa paci 😉

kochanski
22. nov 2009

waw....tak to je síla 😵

zaba2707
22. nov 2009

oki tak ja zajtra tete napisem a popytam sa ci by nas vedela dat do jednej skupiny jo? mozem ratat aj s baby aj s majkou jo???

riusik
22. nov 2009

majka: dakujeeeem, ale si to este premysli... vidno, ze nepoznas to nase starsie tornado, necitas moje prispevky? 😎

zaba2707
22. nov 2009

ja si nepomozem chodur stale spieva podla mna ten svoj Tomovsky styl a uz ho mam nejako dost 😀

riusik
22. nov 2009

zabka: mame podobne pocity 😀

zaba2707
22. nov 2009

😉 riu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre