Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
30. nov 2009

zabi, mne sa irena ummyvackova vylozila, kym smes matkom lenivo vyliezli zo spalne. 🙂

lu 😀

kuchy
30. nov 2009

gratulujeme i všem ostatním.....oslavencům... 😀

zaba2707
30. nov 2009

ozik co je s alex uz len ona mi neposlala vyplnenu prihlasku ☹

zaba2707
30. nov 2009

jaaaaaaaaaaj lucimka dnes sa nejako nie a nie rozhybat ... nehovoriac o tom ze by som potrebovala aj pracovat ... ale to asi zasa az na noc

lucim
30. nov 2009

aaaaaaa maminky oslavencov nakukaju na vymesacniky 🙂 ahoj kuchyyyyyy

zabi aj ja som v planoch skoncila sediac pri pc. 🙂

kuchy
30. nov 2009

lucim 😉

zaba2707
30. nov 2009

lucim 😀 tak nie som sama 🙂

lucia32
30. nov 2009

kuchy ahoooj, Matyáškovi posielame cmuky 🙂
😝 Som sa zabudla " pochváliť" že sa nám pokazila práčka 😝 zrejme programátor..3-4 tisícky oprava 😅
Tak asi zoberieme novú na splátky 😝 No pôjdeme pozrieť čo majú...

kuchy
30. nov 2009

děkujeme....lucia
musím valit,zase má hlad,ten náš otesánek 😎

lucia32
30. nov 2009

náš otesánek bude mať dnes na obed zemiačik a karfiol 😉

lucim
30. nov 2009

lu, aj ja som to tak riesila s prackou . dobre vyberte, teraz by mozno boli aj akcie .... triangel teraz nema nulove navysenie, ale kopec normalnych obchodov ma aj e-shop aj splatky. ja som tu pekaren brala z datartu, ale na hotovost. vam tam ziadnu nezalozili? 🙂

lucia32
30. nov 2009

Lucim...momentálne eee 😝
Kamoš nám predáva v jednom takom obchode, tak ideme kuki...

zmurkaz
30. nov 2009

Som na nakuki 😉
Tak ja som uspala malú - sa mi ani veriť nechce že mi zaspáva v kočíku, keď Jurka som musela len a len na rukách 😕 (až mám výčitky svedomia, že ju dávam tak ďaleko od seba - ale keď sa jej tam páči - čo už ....) a vrhla som sa na upratovanie... dala prať, vyvešala, dala ďalšiu várku, upratala izbu a pól.... a že čvo tu nové.. 😀 😀 😀 😀 - tak ma to zastavilo... ale idem robiť ďalej, zakiaľ malá spí a nie je doma Juráš.... 😉
A budem nakuki...

zaba2707
30. nov 2009

tak u nas pracka uz tiez frci v plnom prude, zvliekla som periny, idem zvesit pradlo, a obaja sme uz prezleceni z pyzam 🙂 cakam tu tak nenapadne kedy Filipko zalomi ... vrhnem sa na tu mycku vyhodim nejake masko z mrazaku ... lucimka ma namotala na cestoviny, asi urobim cestoviny s kuracim maskom a omackou 🙂

traktor
30. nov 2009

ahojte 😉 zdravia vas stare sanky korcula sa mi nepaci 😀 😀 😀 😝 / ja som 7.1 1976 vyskocila na tento svet, a ejhla....ze to preto to s nim ide dolu vodou....? 😀 😀 😀 😀 tak oslavencom gratulujem, mamkam gratulujem k upratovaniu, ja mam dnes nozky vylozene a snivam o tom ze ked sa my bude chciet tak budem aj upratovat..... 😀 😀 mozno zajtra...a mozno ani nie....pokial po nas na zemi neostavuju stopy v prachu tak je to dobre, si myslim, hlavne ze mame co jest a je pohoda....do vianoc hadam.... 😀 😀

lucia32
30. nov 2009

Práčka kúpená 😝

zaba2707
30. nov 2009

jeeeeeeeej lu tak to je supis ne???

lucia32
30. nov 2009

trak...ty si staršia ako ja??? by som nepovedala 😀 😝 vyzeráš dobre 😀
Aha čo nám dnes dorazilo s poštárkou 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1533427
Naty bude na sviatky čačaná 😉

riusik
30. nov 2009

ahojte, prichadzaju este starsie sane 😝 😀 08/05/1974.........
ja som dnes ani neviem ci nahnevana, ci nemilo prekvapena, ci co - moje starsie dieta u dr najskor pohoda, dr ho chvalila aky je sikovny, mudry, ako krasne spolupracuje a do toho ho chcela sestra zaockovat a on spustil takyyyyyy rev... no hroza. on nikdy neplakal u dr, dokonca ani ako babatko, no proste nikdy, vsetky ockovania total pohodka a teraz, ked ma tri a pol roka sa predviedol...
normalne som vyvedena z rovnovahy. a este si odvazil pytat sladkost! vrchol... nedostal a ani nedostane. prisli sme domov a uz sa ma asi milionkrat spytal, ci sa hnevam. sam si upratal veci, vsetko bez toho aby som mu musela vraviet, prisiel do kuchyne, ze maminka prisiel som na polievku, zjedol, aj druhe, umyl zuby, prezliekol do pyzamy, lahol... ale ja som nekompromisna, stale sa tvarim ako taka namrzela stara dievka...

este ze alexandra sa u dr predviedla v dobrom svetle, zehlila aj zanho... sa stale usmievala, vyskala a skerila aj na dr aj na sestru 😉

upratovanie - pomalicky v pohodicke. take normal, ziadne prehananie. zato na pecenie sa doslova tesim, neviem si predstavit vianoce a teda aj predvianocne obdobie bez vone vanilky, skorice,...................

lucia32
30. nov 2009

Žaba...žeby? som chudobnejšia o 300€, teda momentálne ešte nie, ale budem 😝

riusik
30. nov 2009

lu: blahozelam k novej pracke 😉

lucia32
30. nov 2009

riusik...matka teroristka 😀 Asi to prichádza s bábom...náš malý, ked sa narodila Bianka tiež špekuloval, predvádzal sa...tie detičky sú ohrozené, cítia to tak...naša Bianka sa tiež vrátila späť, odkedy je Naty na svete, stratila pozíciu najmladšieho a tiež vytiahla nejaké fintičky až občas sa nám rozum zastaví a to má 9 rokov 😝

riusik
30. nov 2009

lu: krasny kompletik, naty bude vyparadena 🙂 aj ja som fotila, co P kupil v ny, ale no mam cas stahovat foto??? zajta supnem tomaska do skolky, tak snad......

lucia32
30. nov 2009

rius...diki 😀 moji špindíri by o 2 dni chodili holí, bosí...u nás sa perie denne...chudák pračka 😀

riusik
30. nov 2009

lu: ved ja to tak beriem, ale aj tak mi je to niekedy veeeeelmi luto, okrem toho, ze ma to vie riadne nahnevat 😠 on je veeelmi zlaty, ale okamzite reaguje, ked povolime....takze teroristka neteroristka, inak sa neda...

traktor
30. nov 2009

krasne oblecko 😉 , a som starsia ale ty si sikovnejsia mas o rok starsie dieta ako ja 😀 😀 😀 😝

riusik
30. nov 2009

tak ja som este starsia a mam iba triapolrocneho krpca, to znamea, ze som nesikovna 😒 😢 😝

traktor
30. nov 2009

rius bojim, bojim 😀 😀 😀 , nie ale na deti treba byt niekedy prisny, lebo uz potom....no coho je moc toho je moc.... 😉

traktor
30. nov 2009

konstatovanie - dnes je uz oprava pracky drahsia ako samotna pracka.... 😅

traktor
30. nov 2009

sikovna...vy ste si to dlhsie vychutnavali.... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre