Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
30. nov 2009

Rius...ved ja to viem...ale ja som mäkkšia, na terorizovanie je u nás mm 😀 Aj ja viem byť občas tvrdá, ale potom je mi to ľúto ako tebe...ale pri starších to už tak nebolí, lebo viem, že už si uvedomujú čo robia a musia niesť následky 😝
Traky...jj, šikovná som 😀 a mám tiež šikovného mm 😝 😀

riusik
30. nov 2009

aj u nas sa peie denne, aj dve pracky...a plus umyvacka perie riady 😉 neviem si predstavit pokazenie pracky, hned by som stiahla P z prace, ze treba okamzite kupovat 😝

trak: najhorsie na tom je, ze ja velakrat zabudnem, ze mam byt nahnevana.... 😀

traktor
30. nov 2009

lucia heeej....? moje si stale neuvedomuju.....kde robim chybu?...som v puberte predsa tak co chcem, ze? 😀 😀

riusik
30. nov 2009

trak: tak nejak 😎

lucia32
30. nov 2009

Rius čoby? Len my sme sa nechali uniesť na vlne lásky a tá narazila o skalu 😀 😝 ty si šťastne doplávala do prístavu, vždy znova a znova 😀 Si šikovnejšia ako my 😉

traktor
30. nov 2009

rius niekedy sa fakt neda....ked tie deti vedia hodit taky pohlad, ze hned clovek zabudne aj co chcel....ale vo vyznych veciach a veciach dolezitych som aj ja tvrda a nepopustim....

lucia32
30. nov 2009

No my túto pokazenú možno aj dáme opraviť, uvidíme, možno ešte niekomu za cenu opravy + drobné poslúži...uvidíme...zatiaľ nám zisťujú kolko bude stať súčiastka + oprava 😝

Traky...no ani moji si neuvedomujú, ale vek na to majú 😝 😀

riusik
30. nov 2009

lu: krasne si to napisala.... ale ja cim dalej, tym viac zastavam nazor, ze je lepsie s detmi zacat skor... niekedy si pripadam straaaasne nie mlada (nechcela som napisat stara 😝 ), ale iba v suvislosti s dedmi... neviem, ci mi rozumiete, nechce sa mi rozpisovat 😎

riusik
30. nov 2009

a to P vcera v posteli prisiel s napadom tretieho dietata, ze by to bolo veselsie.... 😝

lucia32
30. nov 2009

Rius...jasné, vychovávať sa musí od malička...už 6 ročné decko neprevychováš 😝 To mám najradšej...ked deculu všetko dovolili, a ked im začne liezť po hlave, tak idú vychovávať a sú zhrození, že ono nepočúva 😝
Samo, že nie vždy sa to dá a naša snaha padne na úrodnú pôdu, ale treba sa o to pokúšať vždy znova a znova a znova...náš syn už podskakuje a nevie pochopiť prečo nemôže ísť do mesa s chlapcami a vrátiť sa o 22.00?????????????

lucia32
30. nov 2009

do mesta 😝
Rius...no kto by mal veselo? P asi nie... 😝 😝 😀

lucia32
30. nov 2009

My sme si starostlivosť o deti rozdelili, M ma starších a celú domácnosť a ja Nataly 😀

riusik
30. nov 2009

lu: fuuuuha, ja chapem, ze doba sa meni, ale ja v 13. som na take nieco ani nepomyslela....stacil mi mamin pohlad a uz som suchala nohami pod stolom... booooze, to ma cakaju veci 😖

riusik
30. nov 2009

lu: ved prave... veselo by mali asi tak krpci, P v praci a ja na praskoch
a krasne rozdelena starostlivost 😀

riusik
30. nov 2009

akoze ja si nemozem na P stazovat, on urobi cokolvek, staci povedat, niekedy aj sam, ale co z toho, kedchodi kazdu chvilu na sluzobku....

lucia32
30. nov 2009

Rius...presne, nie že by sa tvoj P nestaral, ale je to iné, zabezpečovať rodinu peniazmi a vyskúšať si to na vlastnej koži...starostlivosť o domácnosť, o deti...dennodene ten istý kolotoč 😝 😀

traktor
30. nov 2009

lucia krasne to mate podelene, tak spravodlivo 😀 😀 😉 , a dalsie dieta rius? ja zatial nie som na praskoch....aj bez nich som dost strelena...tak este prasky? co by to so mnou porobilo.... 😀 😀 😀 ale velka rodina je super... 😉

riusik
30. nov 2009

trak: nepochybujem, len vravim ze som mala zacat s detmi skor... aj tak, ked alexandra bude mat 15, ja 50....

riusik
30. nov 2009

kedysi som chcela mat styri deti, ale teraz si mysli, ze dve su tak akurat...

josifek
30. nov 2009

ahojky Děvčata už jsme doma z práce 😀 😀 😀 😀 Já se narodila 2.4.1974 😉
Riusko kdybych mohla dám se jěště na jedno 😉 ale nejde to ☹ jinak každý má mít tolik dětí na kolik se cítí 😉 a když si myslíš že dvě jsou akurát tak to tak má být 😀 😀 😀 😀

riusik
30. nov 2009

mia: ahoj 🙂 my sme rovnako stare/mlade.... a vidis, ty uz mas hotoveho chlapa a ja take male chlapetko... ano, momentalne si myslim, ze dve su tak akurat 😎

josifek
30. nov 2009

Riusko jojo, mám chlapa a nelituji že jsem ho měla když jsem byla mlaďucha a teď jsem omládla s Karamelkou takže jsem zase Mlaďucha 😀 😀 😀 😀 😀

riusik
30. nov 2009

mia: ved aj ja som chcela byt mladucka maminka, ale akosi sa mi moj P stale kdesi tulal, takze kym sme sa nasli, to trvalo.... 😵
stale vsak musim mysliet, ze jedna kamaratka venujuca sa numerologii a dalsim takym okultnym vedam ako ja vravim, mi predpovedala deti tri. vzdy, ked poviem, ze zostavam pri dvoch, ona sa iba usmeje, pokruti hlavou a povie vsak uvidis... tak mozno, co nevidiet mi budu svietit pri tej dvojke tt... 😉 sice vravim, ze dve su akurat, ale viem, ze co ma byt, to bude a urcite to nebudem riesit nejak neprirodzene (rozumiete, vsak?)......................

josifek
30. nov 2009

Riusko jojo co je v osudu psáno bude do vínku dáno a nic s tím nenaděláno 😉 😀 Nechtějí i mě přiřknout jěště ze dva drobky 😉 brala bych je 😝 😝

riusik
30. nov 2009

mia: a ty si pisala, ze uz nemozes?

josifek
30. nov 2009

néééé my po dvou císařích prý néééé už by bylo velké riziko ☹

inneska
30. nov 2009

ahojte 🙂

neviem čo je dnes erikovi..stále plače..ani jesť, ani spať, ani hrať...teraz akosi zaspal...a všimla som si, že od soboty mi nechce papať ked ho držím na rukách...len v polohe ležmo..a papali sme kašu..z flaše ee, v leže ee, posediačky áno...a čo tam potom, že skoro všetka kaša šla na podbradník...

a v noci sa podarilo mu spadnúť z mojej postele ☹ ale mám tam hned pri posteli tie penové puzzle, tak capol na ne..trochu mrnkol, a ked bol na rukách, tak začal vyspevovať(pískať? 😅 )tak snád si neublížil...

zub zatial žiadny...

lucia32
30. nov 2009

Rius...aj my sme chceli len 2 a pozri sa... 😀 aj ked je pravda, že jedno za druhým to by bylo iné kafe...ale tak o rôčik, dva? Moja svokruš mala môjho muža v 37 a tu je, vychovaný, oženenený, dal jej 3 vnukov 😝 Takže ešte nie je neskoro 😀 😉

lucia32
30. nov 2009

Mia ahoj...ak sa môžem opýtať a nie je to intimuš...mali ste nejaký problém, že ste mali druhé bábo až teraz?

lucia32
30. nov 2009

Inneska....ak by nebol vo svojej koži tak by som možno s ním šla k dokyne, hoc aj na pohotovosť, ked ti už capol na zem... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre