Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
8. dec 2009

baby mne asi niekto vymenil dieta on uz 12min. spiiiii chapete sam od seba na gauci pri papani zalomil hihi 😅

samayka
8. dec 2009

joooj tolko chvály na našu adresu 🙂)) luci, až sa červenáme 🙂))

traky - cmuky cmuk nech je matejko zdravý ako buk. nech ste šup šup rýchlo domka, a pliaga nech zostane vonka. a ty zasa koňuješ - bo tu velmo chýbaš, vieš??? veď ty lepšie rýmuješ...

aj pavčíkov matejko... aj zrníkov matejko... každý matejko nech je zdravučký...

cmuuuk my prepúšťame pc tátovi.

inneska
8. dec 2009

samy...a chválim sýkorku, je krásnučká v šatočkách 😵 😵 cmuk cmuk 😉

žabka..fifko sa mení k lepšiemu 😉 nech mu to vydrží 😉

ani3012
8. dec 2009

samy
kráááásne 😉

jajona
8. dec 2009

Ahojte,

juuuuj. Ja som nejako ani nespozorovala, že Traky s Maťkom sú až tak choručkí. Prajeme skoré uzdravenie a nech sú čo najskôr doma z nemocky.

Fotečky máte krásne 😵

Ja som včera tiež nejaké dala: http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid...

Aj vám detičky v tieto upršané dni tak spinkajú. Mne od včera asi od 21:00 do 11:30 h, samozrejme, že s budením na papanie. Aj teraz zaspinkal o 19:30 h, tak som zvedavá, že dokedy.

riusik
8. dec 2009

ahojte
traky je v nemocnici? 😢 tak prajem skore uzdravenie...

zabka: filipko ti iba ukazuje, ake to je, ked hned zaspinka... 😉

ani3012
8. dec 2009

rius
vieš potešiť 😀 😀 😀
Mne Eva spala včera celý deň a dnes je celý deň hore 😝

jajona
8. dec 2009

ani: to aby si si až tak nezvykala

ani3012
8. dec 2009

ale radšej by si to mohla rozhodiť.Včera mi bolo smutno a dnes by som ten včerajšok aj uvítala.Som normálna? 😅

zaba2707
8. dec 2009

noooooooo a sme vyspatiiiiiiiiii 🙂 ale aspon sme sa nezobudili s revom teraz sa tu sice rozculuje ale je to len rozculovanie

riusik
8. dec 2009

ani: presne viem o com pises... aj mne alexandra vcera spala ako taky maly slonik a dnes pomenej... pocity podobne 😉 si normalna 😵

zaba2707
8. dec 2009

riu: fakt mi to iba ukazal 🙂 ale sedi vo vajicku a kuka na reklamu ... od reklam ho neviem odtrhnut 🙂

lucia32
8. dec 2009

Ahojte, čítam že trak je s Maťkom v nemocke, tak dúfam, že nič vážne a Matejko je raz-dva fit....posielam cmuk 😲
Naša lejdy dnes predviedla hysák ako vyšitý...to som ešte nezažila...prišla som od kadernice, tak šup do sprchy a ocko ju strážil...boli sa na mna pokukať a ona spustila tak nenormálny rev,že jej šli slzy jak hrachy a dokial som vyšla zo sprchy, tak sa až zachádzala od žialu...sme sa mojkali asi 10 min, vyskúšali rektálku i odsávačku, až som ju nakoniec ukočíkovala...to bol des...neviem či sa zľakla mna, či sprchy? 😝 Minule som ju pod sprchou ospršila, myslíte, že sa bála, že to urobím znova? Nie velmi sa jej to páčilo, vtedy trochu vykrivovala pusinku 😅

jajona
8. dec 2009

ani, riusik: presne ako píšete. keď je mm na poobednej, tak som taká rada, že je Matúško hore. nie je mi tak smutno 🙂

zaba2707
8. dec 2009

😀 podla mna si ta pomylila s niekym cudzim proste ta nespoznala ked si prisla taka pomenena 😀

lucia32
8. dec 2009

Po pol hodke sa zobudila a bola smejko, teraz už spinká 😉

jajona
8. dec 2009

luci: môže byť, že sa zľakla. mne Matúško asi 3 krát takto plakal. je to ozaj strašné. normálne v spánku ešte vzlykal. chúďa...

lucia32
8. dec 2009

žaba ale ja som ju mala na rukách aj pred sprchou...myslíš, že si to v prvej chvíli neuvedomovala? 😝

zaba2707
8. dec 2009

luc to som si len srandicky robila 😀 😀 😀 😀

lucia32
8. dec 2009

Možno mi chcela naznačiť, že nemám robiť pokusy s három 😀 😝
Dnes papala aj novú výživku, tak som sa zľakla, či nedostala z nej nejaký bruchbôľ 😝

lucia32
8. dec 2009

Pozerala som fotečky a chválim všetky detičky 😉
Aj my sme sa po vyspinkaní cvakli, Naty a jej strašidelná mamina 😀 Idem stiahnúť 😉

lusia_99
8. dec 2009

ahojte babeny 😉
trakiiiiiiii myslim na vas a prajem skore uzdravenie moc, moc velmi mi tu chybas (nemam koho otravovat 😀 ) tak šup, šup domov vsetky chorôbky heš,héš od Matejka 😠 😉
oslavenčekom blahozelam aj vcerajsim 🙂
hodila som nove foto mikulašske 😉 tak kuki kto ma chut http://www.facebook.com/album.php?aid=2030042&i...

lucia32
8. dec 2009

Lusiiii krásne foto...a všatky...ten anjel si ty? Bo sa nejak nepodobáš 😝
Myslivec goood...jak u nás...ostrelovacie komando 😀
Lucinka krásne dievčatko...no Lucinky sú krásne, čo dodať 😎

jajona
8. dec 2009

luci: jaj, tak ti závidím, že máš háro

jajona
8. dec 2009

lusi: zlatunké foto

jajona
8. dec 2009

baby nepozeráte ordináciu. my sa tak s mm smejeme 😀

lusia_99
8. dec 2009

ahoj jajo luci 😉
ten aniel je moja 17 ročna sestra 😀 a lu jasnacka ze lucky su krasne 😉
my pozerame odsudene

lusia_99
8. dec 2009

a myslivec je moj stársi brat 😀 jeho prva polovacka 😕

gabrielkabj
8. dec 2009

a ja píšem referáty brrr len som sem zakukla

lusia_99
8. dec 2009

a ja idem hají dobruuuuuuuuu 😀
ahoj gab 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre