Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
10. dec 2009

halo halo
dnes som prekvapivo nikam nesla a sedim doma, tak kuk na kona aj cey den, tiez prekvapivo 😉
co to tu riesi kochi za problem? s nejakou zenskou ci co? co sa stalo?

nina41
10. dec 2009

ahoj luci,chlapci fajne,počitaju znamky,že ake bude vysvedčenie,s najstaršim plieska sem tam puberta 😝

kochanski
10. dec 2009

tak jsem ještě na chvíli tu 🙂

babyzuz...špionáž z rodiny na MK 😒

ani3012
10. dec 2009

tak založ nový nick a sem len a na kochanski pridávaj len fotečky a tak.My budeme vedieť,kto si ☹

ani3012
10. dec 2009

mal tam byť tento 😉

kochanski
10. dec 2009

ani 😀 😀

ta dotyčná by si určitě dala práci a vyslídila mě i tak...kašlu na to 😝

samayka
10. dec 2009

kochyyyyyyyyyy - pošli ju na maliny... veď sa nemusíš kvoli nej odpájať.. veď si píšeme o dôležitých veciach, o radostiach - starostiach.. a keď šmíruje a teší ju to tak ju môžeme nechať každé ráno ešte aj pozdravovať.. kronikárka sa určite chytí a zaradí to do programu dňa, že ani???

už sme prišli o rei a ešte aj ty... to by bolo blbééééé...

lucim
10. dec 2009

cmuky cmuk kocicky moje, uz sa vam hlasim a o chvilu docitam.

asparaguska
10. dec 2009

Ahojte, sme späť. No čistá haluz. Už sme občianko... 😀
Skoro sme to nestihli, lebo budúca občianka sa o 14:40 pokakala až za uši... ešte, že som jej nestihla obliecť šatičky, takže faslo len body a pančušky. 😀
Dostali sme balík pampersiek, kopu kozmetiky, malú skladačku, pamätný list a ja karafiát.

ani3012
10. dec 2009

a my nič ☹

inneska
10. dec 2009

a my sme to vítanie ani nemali 🙄 ale dostali sme 33€ 😎

voskovka
10. dec 2009

ahojte...ja mám dnes predkramovu depku...by som všetko vyhodila z 5.posch.kurna.... 😠

inneska
10. dec 2009

ešteže ja zatial MS nemám 😀 vosky...nádych výdych 😉

voskovka
10. dec 2009

radšej stale tehotna.... 😀

majkas
10. dec 2009

ahojte,

volajako je tu ticho, halloooooooo

kochy kasli na nu, to je len slepa zavist ze si mas s kym pokecat 🙂 a suhlasim so samy, takze tymto pozdravujem spionku 🙂

my sme tiez nemali vitanie obciankov a asi ani nebudeme mat

no a u nas sa spanie zlepsilo, mozno preto bola predtym taka nepokojna ze ju svrbel ten exzem kedze zuby stale nemame 🙂 spinkala v noci pekne, budila sa len na papanie kazde 3 hodky, a dneska cez den tiez spinkala 2x 2 hodky tak sa tesim. dufam ze nam to vydrzi

a co je s josi, uz davno som nevidela ziaden jej prispevok, dufam ze aspon oni s karamelkou su ok

kochanski
10. dec 2009

tak papapa babulky, bylo to tu s Vámi super 😢 . Já se třeba zas někdy ozvu až se vyčistí vzduch. Zatím se mějte krásně a ať Vám dětičky rostou a dělají jen samou radost, cmuk, cmuk, cmuk

riusik
10. dec 2009

ahojte
majka: vcera som sa ta cosi pytala a potom zmizla, prepac... pytala som sa, cim mastis, aj tomas mal vselico na pokozke, tiez ma strasili s ekzemom, ale nakoniec to clekom dobre dopadlo, teraz ma len na rukach suchcsie miesta, zvykol si ich skriabat, natieram ho kremom od biodermy (lucimka tiez chvali a pouziva) a myslim, ze budem aj malu, aj ta ma akusi suchsiu pokozku...

zaba2707
10. dec 2009

dobry vecer prajeme 🙂 ja som dnes narobena jako koooon ... to vianocne upratovanie a to som len zacala ale musim sa vam tu pochvalit co vsetko som dnes porobila: doobeda navsteva kamky a jej maleho synceka, cestou domov este prechadzka lebo som vedela ze dnes sa uz von nedostaneme. Po prichode domov som najskor robila smatara a secko co sa mi zdalo zbytocne som povyhadzovala. otom som sa pustila do umyvania okien ... som rada, ze na nasom skromnom pribytku su iba dve jedno velke a jedno mensie potom som na ne polepila vianocnu vyzdobu a vytesovala sa z nej, medzitym sa samozrejme pralo dnes 3 pracky 🙂 vsetko vyvesane, potom somzehlila taaaaaaakuuuuuuuuu koooooooopuuuu a celu som ju dala, a samozrejme medzitym stale zabavky s Fifom 🙂 vylozili sme spolu umyvacku a nakoniec som utierala v obyvke prach hanba mi keby ste tak videli co ho tu bolo 😝 noooo a maly zatial vobec nespi tak cakam kedy odpadne lebo este sa chcem posadit k utcovnictvu

a teraz ta najvacsia pochvala dna FIFO SA SAAAAAAAM POSRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL DNES CHAPETE TAKMER PO TROCH TYZDNOCH dosral sa jak lefo ale super som sa tak tesila az som si nad tym jeho hovniskom poplakala 🙂 takze Nutrilon Comfort v kombinacii s biogaiou funguje 🙂 tomu sa fakt najviac teskam

zaba2707
10. dec 2009

rius majik custe bambule 🙂 tak v sobotu sa vidime 🙂 aaaa dnes pisala teta ze pokial secko dobre pojde tak s cvikom zaciname 11.1. o 10.30 hod 🙂 super nie ???

zaba2707
10. dec 2009

jaaaaaaaj hlava derava vsetkym oslavencekom posielame cmukyyyycmuk Reik vycmukaj Petula 🙂

zaba2707
10. dec 2009

Trakyyyyyyyyyyyyyyyyyyy uz sa vraaaatte bez teba to tu nejako nefrci ... flakarina strasnaaaa
dufam, ze sa uz mate lepsie cmuk Matejkovi

jajona
10. dec 2009

Ahojte,

my sme dnes po očkovaní. Aj sa plačkalo, ale potom už bolo dobre. Aj sme sa rehotali, aj výskali.
Merali sme aj teplotku. Len 37,2, takže v pohode.
Uložila som ho, ale nejako mrnkoce. Asi sa nedá zaspinkať.
Jaj a dala nám ďalšie liečiky na soplíky, keďže nejako nechcú od nás odísť.

Máme 8 660 g 🙂 a ďalšia poradňa je až vo februári.

riusik
10. dec 2009

zabka: pochvala velka, si sikovnica sikovna
cvicenie, super, 10:30 by sme mohli stihat 🙂

zaba2707
10. dec 2009

jeeeeeeej jaji cau tak to je super ze druhe ockovanie tak supis zvladate nas to caka 22. decembra tak dufam, ze to aj my budeme zvladat oki

majkas
10. dec 2009

asi som to uriekla s tym spanim ☹ som bola ustisovat po hodke co zaspala, ankoniec nepomohlo nic len znova prsnik ☹ tak uvidime jaka bude noc

zabka tak vela pochvala, si sikovnica

A to cviko nemalo byt rano? mi nieco uslo? o 10.30 mi mame vacsinou spaci cas 😒

jajo super vaha, nam tiez dala a sopliky Pamykon a vyzera ze to zabera

rius a jak sa vola ten krem od Biodermy? nam dala take zarobene maste z lekarne

zaba2707
10. dec 2009

majus babyzuz a riuske viacej vyhovovala tato hodina tak som myslela, ze my ostatne sa uz prisposobime 🙂 aj my tak spavame ale nie pravidelne tak snad to nejako zvladneme 🙂

riusik
10. dec 2009

aj nam davala take rozne kremy nasa pediatricka, nepomahali a kozna odporucila toto, dala vzorku a zabralo, bioderma atoderm
http://www.mojalekaren.sk/bioderma-atoderm-krem...

riusik
10. dec 2009

jaj, tazko sa prisposobovat, sak? aj my tak spavame, niekedy 🙂

majkas
10. dec 2009

zabi no uz budeme musiet, co ine nam zostava, len dufam ze Tami nebude velmi mrzuta. ale asi tazko zladit 5 deti dokopy ked kazde ma iny rezim

rius dik, skusim si tiez v lekarni vypytat najprv vzorku

riusik
10. dec 2009

majka: neviem, asi som neposlala spravny odkaz, mame to take s dvakovacom... je to krem, ale ako mlieko, dobre sa to rozotiera a je to velmi prijemne, je to aj na tvar... a maju rozne... sak sa porad
500ml do 20eur, da sa aj cena celkom, dlho vydrzi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre