Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
12. dec 2009

hoj...a o čom bude debata??? 🙂

jennna
12. dec 2009

Dianka má nejaké zmenené obdobie... posledné dni po kúpaní nezaspinkala hned, ale až po ďaľšom papaní cca o ôsmej...ale včera nechcela spať do desiatej...čo ja už inokedy dávno odpadnutá....a ked zaspinkala, ja s ňou.... 😉

lucim
12. dec 2009

dobre ranecko, len vas zdravim, kym sa zacnem mobilizovat na stretko. hurraaa hurrraaaa, kocikova zurka. 🙂

jennna
12. dec 2009

vy zase?? aj ja chcem!!!

nina41
12. dec 2009

dobre ranko my ideme dnes na nakup do tesca 😝

jennna
12. dec 2009

ninuš a čo majú v tescu zaujímavé???

lucim
12. dec 2009

jennn si aj s diankou vitana 🙂
a vy bbcanky uz tiez stretkujete - naplavarni, v obchodaku, len tak dalej. 🙂

ani3012
12. dec 2009

Dobré ránečko!
Sobota - 12 December 2009

babyzuzana.................12.7.................David.................................má 5 mesiačikov
hathor1231................12.7.................Nicole Gabrielle ..................tiež má 5 mesiačikov

Meniny oslavuje: Otília
Meniny oslavuje v ČR: Simona

Prajeme všetko naj naj najkrajšie! 🙂 😲

vtip:
Chlapíka zrazí kamión, ťažká rana, plno krvi, príde sanitka a rýchlo do špitálu. Vec je jasná - amputácia nohy. Na druhý deň príde lekár na kontrolu, zdvihne plachtu, zahmká a hovorí pacientovi:
- Mám pre vás dve správy. Dobrú a zlú. Tá zlá je tá, že sme vám odrezali zdravú nohu. Ale tou dobrou správou je fakt, že tá zránená sa vám rýchlo a dobre hojí.. 😝 😀

ani3012
12. dec 2009
nina41
12. dec 2009

Oslavencom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
Jennka ževraj nejake akcie,a už nam prišli poukažky--zlavove, 🙂

ani3012
12. dec 2009

nina aj nám prišli ale len tri poukážky.
Mohli toho poslať viac 😉

lucia32
12. dec 2009

Čaviki ženy....som otvorila a šla dočítať o čom ste písali a pomedzi to kopec roboty inej 😝
Ako sa máte, ako žijete? 😀

lucia32
12. dec 2009

Davidkovi a Nicolke všetko naj výmesačnináááám 😉

lucia32
12. dec 2009

Jenn, tak ako? Už papáte vo velkom? Čo ma Dianka najradšej?

lucia32
12. dec 2009

To už prešla hodina? 😝 😀

jennna
12. dec 2009

luci...najradšej má všetko čo jej dám...zeleninkovo-mäskové HIPPky a ovocné SUNáRKY....a kašičku tiež...ale najradšej má "svoje" mliečko...
a vy ste už začali????

lucia32
12. dec 2009

Jennn...ano my sme už začali, najprv zeleninka, potom banánik, ten jej chutí najviac, predvčerom kašu na večeru...ovocné velmi nemusí, asi jej prídu kyslé, mala som kupovanú z DM, tá jej nechutí, ale domáca jablčko+mrkva tú môže...

jennna
12. dec 2009

luci..no hlavne že jej chutí!!!!

najzlatšie je, ked sa to dieťatko pozerá na nás, ked čokoľvek jeme, si myslí, že aj ona dostane.. 😀

jennna
12. dec 2009

lucim ...teraz ma napadlo, ked hovoríš o BBčankách....bola tu posledne zunajda??? ja som ju tu od pôrodu nezastihla, ale pravda je, že nedočítavam...

riusik
12. dec 2009

ahojte
jenn: pls, nemas cislo na majkas???? ak, ano, napis mi IP. dakujeeeeeeeeeem

jennna
12. dec 2009

mám...pošlem

zaba2707
12. dec 2009

ahooojteee tak my sme uz pripraveni na stretko ... mmm teda mlady pan este spi v kociku a nie je celkom doobliekany ale cakam ze kazdou chvilou sa zobudi 🙂

traktor
12. dec 2009

ahojte 😵 😵 😵 dakujem , ze ste na nas mysleli 😉 , vsetkym co oslavovali takaj takto oneskorene gratulujem 😵 ....ja normalne neverim ze mam PC pred sebou 😀 😀 😀 😀 ...a in vidim ze si ma uz vymakla 😀 😀 😀

nina41
12. dec 2009

Traky už sze domka??? 😵 😵 😵

nina41
12. dec 2009

ste 😀

nina41
12. dec 2009

Ako je Matkovi?? 😵 😵 😵

traktor
12. dec 2009

ahoj nina , sme 😵 , sa veeeeeeeeeeeeeeeeelmi tesim, vsetky ste mi veeeeeeeeeeeeeeelmi chybali 😵 😵 aj ked ste si trosku odo mna oddychli 😀 😀 😀 😝 , matko super, akurat si z holou ritulou kopka pod hrazdickou 😀

traktor
12. dec 2009

mali sme prist az buduci txzden ale asi bolo doktorom luto , ze mam taky abstak 😀 😀 😀 alebo zeby ma mali uz dost? 😀 😀 😀

nina41
12. dec 2009

Traky velmi ste nam tu chybali 😵 a Maťko mal vysoke teploty ,že Vas zobrali do nemocnice??

traktor
12. dec 2009

mal az k 40tke, a kedze vela spal tak musel na infuzie aby nebol dehydrovany....ale uz je to ok som veeeeeelmi rada...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre