Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
16. jan 2010

😵 😵 😵 maťko je zlatunky

traktor
16. jan 2010

diky vosky, aj tvoje deticky su zlatunke som kukla na fotky.....a mas pekne okuliare 😉

voskovka
16. jan 2010

diiiiky....už som začinala byť slepa..... 😉
sa nudim...mm zase preč...aj mi chyba...

traktor
16. jan 2010

aj moj je casto prec sama 24 ...ale dnes je doma....

lucia32
16. jan 2010

čúúús 🙂

traktor
16. jan 2010

das si džuuus? 😀 😀 😀

traktor
16. jan 2010

ahoj 😉 mas pre mna daky receptos? este ani vecer si nedam pokoj s jedlom... 😀 😝

lucia32
16. jan 2010

jaj, nataly mi spí na 1 ruke

traktor
16. jan 2010

skoda ze nemas dvojicky, cim by si tukala? 😀 😀

lucia32
16. jan 2010

my najčastejšie ako chuťovku robíme z diviny diabolské mäso a potom omačkoidné výtvory a podobne 😉

lucia32
16. jan 2010

kebyže som chlap, tak ti poviem 😀

lucia32
16. jan 2010

minule so robila z diviny košické rezne, boli mnamky...

lucia32
16. jan 2010

http://www.openair.sk/view.php?nazevclanku=kosi...
a druhý x, ked som robila ,som ich potom nahádzala do janskej misy, kydla na ne lečo a dusila v trúbe...tiež bolo mnam 🙂

traktor
16. jan 2010

receprus ulozeny 😉 ....takze vlastne sa masko pripravuje tak ako bravcove,.....takze super....som myslela ze nejak specialne...

lucia32
16. jan 2010

skôr ako hovädzie, určo ho treba dlhšie dusiť...sú original receptošy na divinu, ale ja zas také, že s brusnicami a pod. nemusím....a výborná je z diviny aj sviečková, či kôprová...len vtedy mäsko na 2x dusím, po prvýkrát ten olej a šťavu zlejem a mäsko premyjem, aby som potlačila chuť diviny, no možno hriech, ale vtedy sa to viac podobá na hovädzinu a zjedia mi to aj deti....

traktor
16. jan 2010

tak super dakujem....vyskusam....snad nezdivieme este viacej ako sme 😀 😀 ...aj ja som skor za klasiku...blbosticky okolo nam netreba....chceme sa poriadne najest... 😉

lucia32
16. jan 2010

Diabolské mäsko z diviny...
Postup: Mäso nakrájame na kocočky.Na oleji mäso osmažíme. Osmažené mäso posolíme, okoreníme a podlejeme vriacou vodou. Prikryté udusíme takmer domäkka. Potom k mäsu pridáme nasekanné feferónky, asi 2 ks, podľa chuti, nadrobno nakrájanú cibulu a nadrobno nakrájanú kyslú uhorku. Cibulu jednu velkú a uhoriek 4-5ks.Podlejeme šťavou z uhoriek. Dolejeme podľa potreby vody. Dusíme do mäkka. Ak je mäsko hotové, vydusíme šťavu do stratena.Mäso zahustíme 2 lyžicami kečupu a 1 lyžicou horčice. Podávame s opekanými zemiakmi alebo s hranolkami alebo chlebíkom.
Dobrú chuť.

traktor
16. jan 2010

tak veru dobru....mam utekat a uvarit 😀 ...zbohom dieta.... 😀

lucia32
16. jan 2010

Diéta ??? Čo to? Ale raz začnem 😀
No idem ja, postielka volá...no možno ešte zaskočím, nevypínam zatiaľ 😉

traktor
16. jan 2010

aj ja zacinam...stale 😀 , tak ke neprides tak dik a dobru...a ked prides tak dik a piš.. 🙂

ozi
16. jan 2010

Čaute, ja len na skok

gratulujem všetkým oslávencom,

traki, Tvojmu Matejkovi k 7 mesiačikom všetko najsamlepšie 😵 😵 😵 , aby bol zdravučký a robil vám len radosť 😲

lucim
16. jan 2010

kukuk, sme tu?
tu sa zase variiiiiiiiiiii 🙂

ozi
16. jan 2010

lucim, kukuk, ako sa máte?

samayka
16. jan 2010

mamulienky čo ste z BA a okolia.. idem vám doporučiť jednu vec... som to tu na koňovi objavila reklamu na bio obchod so zeleninkou a so švagrovou sme to predebatili a odskúšali a tešíííím - máme už namrazenú zeleninku - mrkev, zelerík, kalerábikuš, brokolicuš a tekvičkuš už!! a začiatkom marca budú mať aj bio kuriatka a morky a králikov a tak.

švagrinka bola s drobcami u lekárky a malý najmenší má nejaké blbšie krvné výsledky, aj pečeňové testy nejak divno povychádzali tak sa jej doky pýtala že čo papajú. a ked povedala že bio mäsko z rakúska tak doky pochválila, že v dnešnej dobe deťom do roka, dvoch iné mäsko ako bio ani nedávať! že je to plné hormónov a svinstiev od výmyslu sveta. že keď nie je iná možnosť radšej sa uchýliť k príkrmom... sme to tu riešili, toto len ako Ďalšie ZA od velmi skúsenej detskej lekárky.

takže tutok aha link:

http://www.bioprevas.sk/

ups.. tak že práve prechádzajú úpravy stránky, ale neskôr to stojí za prevŕtanie.

my sme prvú mrkvu kúpili v BILLA akože bio, ale to nemalo chuť. a táto bola fakt že mrkva, ešte mám oranžové prsty 🙂)))))

tak ja len tolko.. cmuuuuuk a bruuuu nocku šeckýýýým

ozi
16. jan 2010

samy, aj ja chcéééém, minule som sa sťažovala, že v BB je to s bio veľká bieda 😝

a my sme dnes takto jedli a chutilooooo 😀 😝

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lucim
16. jan 2010

samy jeeeeej, super typ ... V. chodieva skoro denne do BA, casom si mozno aj ja objednam. 😉

ahoj ozi, mam sa vecerne prijemne unavko, len pc je nejaky spomaleny. 🙂 a ty?

ozi
16. jan 2010

my oki,

tiež som unavko, už pôjdem do hajan, ešte som vás chcela aspoň pozdraviť

lucim
16. jan 2010
zmurkaz
16. jan 2010

Ahoj ahoj ahoj 😵 😵 😵
dočítavam ... tak postupne....
Traky 😕 ....malý jak úžasne papáááááá 😵 😵 😵 😵 😵 ...no naša naňho nemá, ale dnes akože normálne jedla 😅 😵 😵 😵 😵 😵 - som sa tešila - že ako sa napapá že bude dobre buvať a dala rekord ... doobeda 15 min. ... na obed 30 min .... a večer už nič a teraz už akože spí 😕 😅 ....tak som zvedavko - ako to dopadne....
samy - to ako ? že opustil ?
ani - čo vyparatil mužík ?

... zo str.1078 .... dočítam ....

ozi
16. jan 2010

My máme bio obchod hneď pri dome a často tam nakupujem, len obrovská škoda, že tam nemajú mäso a, ovo a zeleninu, tam by som bola pečená, varená, takže to by som potrebovala a to sa asi posielať balíkom nedá 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre