Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
21. feb 2010

asi ani nezaspím,ked budú takto hrať 😀

lucim
21. feb 2010

no vidis, v priemere je dokonala 🙂
mna len nenapadlo, ze sa to trenuje, ked uz sa nam teda skriabe do toho stoja - ale ma to logiku, ako inak by dieta vedelo, ze sa to da inak, ako hlavou dolu z gauca. 😀

lucim
21. feb 2010

druhy gooooooooooool, zedniiiiiik 🙂

ani3012
21. feb 2010

hráááááá 2:0

lucim
21. feb 2010

sranda, ze takto v noci fandime prstami do klavesnice a nie nahlas 😀

ani3012
21. feb 2010

môžem za to,že deti su najkrajšie keď spia ? 😀
Patrik inak leží tu v obývačke,lebo chcel pozerať tiež.A spinká 😵

lucim
21. feb 2010

😵 🙂 😅 zlaticko.
no, idem do vodorovnej polohy, cize notebook polozi 😅 m pod gauc ... mozno este tuknem jednym prstom, konecne aj mna rezu oci.
matko je v spalni, ale na neho mam iny sluch, to ma prebudi, keby cosi. vasko samozrejme lezi na gauci a caka na hokej - v spanku, ale jemne som na neho prehovorila. 😉

ani3012
21. feb 2010

brú nôcku 😵 😵 😵

ani3012
21. feb 2010

goooool !

lucim
21. feb 2010

yes!!! 🙂

ani3012
21. feb 2010

ideš ho ! 😕 🙂

ani3012
21. feb 2010

vendulka moja krásna,ty si mala pravdu....do pol druhej vydržať není problém,ale udržať sa 😝

ani3012
21. feb 2010

je táááááááááám ! 😀 😀 😀 😀

ani3012
21. feb 2010

Ďalší ! 5:0

ani3012
21. feb 2010

no a už je aj Patrik hore,tak idem spať....

blani2
21. feb 2010

Ahojte 🙂

gratulace oslavencům dnešním, včerejším a predvčerejším. Naše kronikářka ještě dospává po náročné noci 😎 ani 😵

a vééélká gratulace Slovensku! 🙂 Jste fakt dobří, skoro jako my 😀 Dnes večer hrajem konečně v normální čas. No jsme na ty Rusy zvědavá...

Náš brouček má od včerejšího rána asi střevní chřipku. Včera kolem 6 mě probudil strašný zvuk z postýlky, Kubíček házel hnědé šavle..měl na večeři banánovo-kakaovou kaši. Chytla jsem ho, celý se třásl, já s ním...do nemocnice se mi ani trochu nechtělo. Představa, že je na kapačkách, sám v postýlce..Mm do mě hučel, ať jedem..nakonec jsme to zvládli doma. Sice chudáček zvracel ještě několikrát, ale dieta mu moc pomáhá. Takže rýžový odvar, černý čaj, banán, kojo..no nějak do snad už doklepeme.

ani3012
21. feb 2010

ahoj blani ! není pravda,nedospávam 🙂 ,ale som vďačná za každú minútu čo mi mala dnes ráno dala 😀
a tabuľka pre inf.je o stránku dozadu 😉

ani3012
21. feb 2010

blani. tak aj vy ste mali rušnu noc... 😒 nech je kubko čo najskôr fit a nestraší tak maminu a tatina 😉

blani2
21. feb 2010

Ani 🤐 🤐 🤐 😕 omlouvám se..jsem ti ukřivdila a ty tak poctivě hned po půlnoci informuješ 😉 jinak díky, nejhorší je, že by malý strašně rád na prso a pil a pil. Včera večer jsem udělala chybu, nechala jsem ho vycucnout mě dosyta a vzápětí to letělo ven..takže mu vždy s křikem beru prso po pár hltech. No už aby to bylo za nama.

vendulacky
21. feb 2010

ahojky,

gratulujem slovensku!!!!! 😵
ani, ty jsi fakt dobrá!! Vydržela jsi fakt hodně!! 🙂

blani, a má kubula teplotu? A průjem? Přeju at to máte brzo za sebou, není nic horšího než nemocné bezbrané dítě ☹

Já jsem fit, dospala jsem pátek, i když jsem musela dokoukat včera tu koninu, nakonec se z toho vyklubal docela dobrej film 😀
Dobře že hrajem dnes v 9, ideální čas!

Jinak ráno jsem hned dala malé kousek banánu (v celku), tak trochu snědla, ale opravdu jí asi moc nepojede. No a pak jsem zkusila to jablíčko a kousala fakt velký kusy a když se jí dostal dozadu, tak jí tam škrábal a nevěděla co si s tím počít, tak jí natahovalo a málem to vdechla...takže jsem jí to vyšťárala s pusinky a jablko zkusíme později, až bude umět žvejkat.

samayka
21. feb 2010

bré ránko mamulienky

blani - to je mi strašne moc moc lúto, malý kubulko... musí to byť strašný pohlad. chúúúďa malé.

ven - aj našu sýkorku občas natiahne, keď sa jej väčší kúsok dostane na koniec jazyka... ale vyšpárať by si to asi nedala 😀 čo už má raz v puse, už jej nevezmeme. vtedy jej vždy podám vodičku a ona to zapíja... tak asi nejak pochopila že to z toho miesta musí rýchlo het, lebo už sa jej to tak často nestáva.

no a tu sú nejaké naše nové videjká...

jeden z našich prvých úspechov aj mimo ranného tlačenia:

https://www.youtube.com/watch?v=faFaBJATELk

keď sa naša drnda rozhodne spapať foťák:

https://www.youtube.com/watch?v=9l_06bXQmTE

a toto by sa dalo nazvať že : budem zvárač?? nebudem zvárač??

https://www.youtube.com/watch?v=vfCsJpDAJsg
ani3012
21. feb 2010

Patrik povedal,že keď ma tu "helmu " na sebe,tak sa podobá na Evičku 😀

blani2
21. feb 2010

Ven, pozor na ty kousky 😉 Jinak průjem ani teplotu Kubík naštěstí nemá.

Samy, gratuluji k nočníkovému úspěchu! To je super dokumentace. Eluška ví, co se sluší a patří, když jí chtějí rodiče udělat na památku záznamy 🙂 A jak krásně dolezla k tomu foťáku a vrhla se na něj. To je, jak kdybyste spolu válely sudy 😎

My jsme zrovna dojedli štiku, co nám poslala tchýně. Jedla jsem ji poprvé, mňamka. Musíme sehnat na příště.

lucim
21. feb 2010

dobry den,m tak ako ste sa vyspinkali? 🙂
samyyyyyy elus je bozska, matko jej to aj napisal. 🙂

blani, kubickovi rychle uzdravenie 😕

ani, ty si nezmar, sa nezdas. ja som odkvecla po tej prevej tretine ci kedy. 😉

jennna
21. feb 2010

tak tu sa ponocovalo??? milé...ja som tiež, ale v debatke s diankou.... 😀

som tu dlhšie nebola, lebo maličká bola choručká....ale už je dobre...našťastie to nebolo nič vážne, nebolo treba brať ani anitbiotiká....ale aj tak som z toho bola hotová.....
najviac som sa obávala toho, že jej vôbec nechutilo papať....a len čajíku sa nadájala....vypila 5x150ml.....a potom ani mliečko nechcela....príkrmi už vôbec....najprv cecíky boleli..potom sa podvolili, tak som sa bála, aby sme neprišli o mliečko...ale dnes už papala ako sa má.....

malá posledné tri dni sa dvíha na kolienka a pohupuje sa z predu dozadu....za chvíľu budeme loziť....aj sa teším aj sa neteším.....lebo to ju už fakt neustrážim.....

nemôžem uveriť tomu, že naši drobci už idú mať 8mesiacov....som si zprvu myslela, že budem kojiť do 9mes...ale teraz sa mi to zdá skoro ukončiť...ked si predstavím, že už za mesiac by sme mali prestať...asi to potiahnem do roka....uvidíme...

vendulacky
21. feb 2010

haloooo, tady nikdo???

jenn, super, že je už dianka kočička zdravá a že jste to zvládly 🙂

odpoledne jsem rozmixovala jablko s banánem, takový dobrý to bylo!!! a malá se vofrňovala, něco jsem do ní dostala, ale při každé lžičce strouhala děsný grimasy🙂 Mám podezření opravud na ten banán, zítra zkusíme bez něj...ale nemusela jsem vyhazovat, protože mamince to moooc chutnalo!!

za hoďku začíná hokej, konečně pořádnej zápas...

blani2
21. feb 2010

Ahooooj, Češi do tohooooo, už se to blíží 😉

Dianka šikulka 🙂

Ven, Kubík teda banán miluje. Může se po něm utlouct. Jablko jakékoliv je pro něj kyselé, taky má křeče všech mimických svalů obličeje 😀 Víš, co pomohlo? Vemu sušenku sunarku a rozdrobím mu ji do postrouhaného jablka. Nestačím nakládat do pusy. Ta sušenka se pěkně rozdrtí.

jennna
21. feb 2010

ja dávam do každej výživky do pol dávky 4sušienky....tie detské sunárek...sa dobre mrvia....vznikne z toho taká fajnučká chutnučká hustejšia kašička....a malá dlávi ako o život....

dnes sme papkali HAMI špenát s mäskom a zemiakmi od 8mes.... lebo som iné nemala...sú tam také väčšie kúsočky.....a Dianôčka, čo nemá ani jeden zub ešte....to mlela medzi ďasienkami.... 😀

jennna
21. feb 2010

baby moje...a viete s čím som sa vám ja zabudla pochváliť????

pamätáte si tie moje problémy s citologiou, HPV vírusom a hroziacou operáciou "konizáciou" krčka????

si predstavte...... postupne po pôrode sa mi citolka zlepšovala..... tesne pred určením dátumu zákroku, mi ju opakovali a vyšla mi 2ka!!!! tak sa rozhodli mi urobiť typologiu HPVčka.... lebo ja som už tesne pred pôrodom mala aj genitálne bradavice hrozne obrovské a boľavé..... no a .....

no a som..... "HPV" NEGATíVNA!!!!!!!

niekde sa to vo mne stratilo.....bud vírus zmizol....alebo zaspal....ale ....žiadna operácia sa nekoná!!! som zdravá!!!

lucim
21. feb 2010

ahojte jen ven a blani 🙂
jenn som tiez rada, ze ste uz zdrave. 🙂
ven tak to presne ako rano u nas ... banan s jablckom som zjedla ja, predtym bol pokus spapat kasu.
a veceru sme mali podobnu ako jennka - ale hami spenat so zemiakom,to od 4teho, do ktoreho som rozmiesala uvarene zltko, a to mu naramne smakovalo. cez den este poli 2 susienky a 1 chrumka.
o chvilu hrate, ideme pozerat. 🙂
s tou susienkou do vyzivy to tiez skusim, zatial som ju drvila len do jogurtu. dik za typ. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre