Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
27. aug 2009

babenky-ak by ste nas nejak navigešjn-tak by sme s mm dobehli na maly vyletik....
😵

lucim
27. aug 2009

vosky nie je problem , znavigujeme. 🙂 aj mapku najdeme. 🙂 a dokonca to ani nie je take tazke navigovat. zliezt z obchvatu ako k ekonomickej univerzite, odbocit tusim do druhej odbocky, to este opocitame a na konci tej ulice na lavo je ten podnik (na pravo je dostihova draha) ...

********** zabudla som dodat, ze vo vnutri je velky stol, este nie je rezervovany , len tie kociky ci sa tam zmestia ... ***************************************************************************

fibi
27. aug 2009

my prídeme bez kočíka 🙂
Ineska, krásnu váhu má erik, lujza mala ´7,5 kg keď mala 1 rok 😀

reilyy
27. aug 2009

lucim, ja taku najlacnejsiu, znacka fagor, tenka z boku, plnenie zhora aby som sa nemusela zohynat a mala dost miesta v kupelni, poslem link

lucim
27. aug 2009

rei ja tiez oblubujem plnenie z hora , z boku ani nepozeram . a chces pocut ten argument, preco ju predsa len chcem? 😀 (sme uvazovali, ze pockame, kym tato co mame dosluzi, obcas sa pocura a potom.)

fibi ako budes mat lindusku? v nosici? 😉 ja mozem mat so sebou vsetko - satku aj manducu aj sedacku a kocik nevybrat napr.

fibi
27. aug 2009

lucim tak tak, v šatke. Tá malá potvorka považuje kočík za úhlavného nepriateľa 😒

reilyy
27. aug 2009

chces ju preto lebo mate novy dom tak nemozete mat staru pracku 🙂

reilyy
27. aug 2009

fibs, som nesikovna abo co, neviem vobec uviazat kolisku 😠 jak to robis ze to mas tak pekne?

samayka
27. aug 2009

ahoooj maminy 🙂

jeeej ja sa tak teším na stretávku 😀 😀

elušíkovi o nej každý deň rozprávam, ako sa stretne s tými bábatenkami s ktorými sme boli v senci 🙂
majkaaaas - a tešíme sa aj na tamarku, som strašne zvedavá ako vyrástla. fotky sú fotky, ale real musí byť parádnica 🙂
LUCIM - a jaska že sa E.T. teší na svojho Eliota - 😀 😀 😀

simonito
27. aug 2009

Ahojte 🙂

Šátkujete?MY ještě s Malčou ne ,ale tak sme šátkovali se Šimonem 😉 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
resp...takto sem vybírala zemáky a letos budu taky vybírat s Málinkou v šátku 😎

simonito
27. aug 2009

A čítám čítám, že máte opět stretávku....no tak my opět nepřijedeme 😝 😎

reilyy
27. aug 2009

🙂 🙂 aj sim ma normalnu kolisku len ja ju neviem uviazat ☹

simonito
27. aug 2009

Samay...dneska přesně 2 měsíce 😅 za chvilku nám ty naše princezničky budou chodit 🙂

fibi
27. aug 2009

rei myslíš, že si dám do albumu nepodarené kolísky? Čo myslíš, prečo tam mám len jednu fotku? A to viažem šatku minimálne 2 krát denne 😝 Trénuj, raz sa ti to podarí 😉 Alebo skús iný úväz...

lucim
27. aug 2009

rei hehehe 😀 dom je stary tak ako moj chlap. cize v najlepsich rokoch 😀 ale ten argument je, ze vy tu hovorite o prani 30 min a ja mam na tej mojej najkratsi 80 min. sak tak dumam, ze ked kratsie, tak aj energiu usetrim, ne? 😝 a pri malom sa vela perie.
rei ja kolisku neviazem, krpec ju nekce.

samyyyyyyyyyyyy cmuk moja, ze sa aj ukazes. 🙂
tesim tesim, len este niekto objednajte zarucene dobre pocasie. 🙂 😎

samayka
27. aug 2009

juuuj a samozrejme gratulujemeeee Dianke a Málinke 🙂

lucim
27. aug 2009

rei sikovna pracka, ma secko co treba .. ja som nasla toto co sa mi pozdava, zlava http://www.elektroexpert.sk/pracky-s-hornym-pln... len neviem, ci drahy nie je na whirpoolky.

rei a KsK ti nejde? to drzi dobre.

simiiiiiiiiiiiii no vidis a kvoli tebe sme dali to miesto stretavky k tebe blizsie - asi o 30 km. 😝

mousa
27. aug 2009

Ahoj maminy - všechny vás zdravím! Přidala jsem do alba pár fotek 🙂

lucim
27. aug 2009

ano ano aj ja gratulujem, dianka, málinka, vela vela stastnych usmevikov na maminky 🙂

samayka
27. aug 2009

lucim - ukážem, ukážem... čítam vás a keď už idem čosi pisnúť tak sa mi to šidlo väčšinou ozve. teraz je na balkóne, užívame posledné teplé dni - je len v bodynku a pod plienkou... spokojná, aspoň chvílu.

som smutko z toho nášho brušenka... ten reflux je sviňa... i keď sa nám trošku zmenila forma, i tak je to sviňa. ona ho mala do teraz skrytý - čiže to v nej lietalo a štikútala a kňučala a bola nespokojná. a to vám neprajme pohlad na nespokojné bábo ☹ ☹ teraz to z nej začalo lietať už aj von. je to síce zmena zdravotne k horšiemu, ale ja mám pocit že jej je lepšie - vygrcá sa a potom sa rehní... hlavne keď vidí mamine smutné oči, tak sa začne škeriť a už sa škerím aj ja. je to pokladík... nech už to máme za sebou... fňuk

samayka
27. aug 2009

jeeej mousa - aj vy máte dnes 2 mesiačiky, že??

kto vlastne ešte rodil 27.6 ??

lucim
27. aug 2009

samy, aj nam teraz uz vybieha grcka von, tiez mam pocit, ze to je pre neho jednoduchsie a uz sa po veceroch trapime ovela kratsie. urcite sa to tym nasim ufoncekom do mesiaca strati. a just.

samayka
27. aug 2009

simooon - přepřáhni do saní a prííídíííí...

a ako sa majú vaše teliatka? stihli sa narodiť všetky skôr ako málinka?

mousa
27. aug 2009

samayka - no jo už je vlastně 27. - mi to ani nedošlo 😨

samayka
27. aug 2009

tak keď just tak just. aj my už po večeroch menej bojujeme. a aj pupino sa už zmenšil, som zvedavá čo povedia v pondelok na kramároch.. hihi.. tam prídeme s normálnym pupinom a budem za hysterku a precitlivku, že veď bábu nič nie je 😀

samayka
27. aug 2009

mousa - parádne fotky, malá je zlatá.. a vitaj v klube "sprosťákov" matýsek od lucimky a naša sýkorka vedia zopár slušných gest

lucim
27. aug 2009

mousa jeee dobre fotecky, gesto je super. 😝
samy to je normalka, aj my ke sme isli prvy krat s ocickom, tak mu zrazu neslzilo 🙂

majkas
27. aug 2009

ahoojte,

aj ja sa tesim na stretko 😉

samyy tamarka sa uz tesi na malu kamosku Elusku, myslim ze ona je jedina tu z konika s kym sa Tamuska stretla 🙂

majkas
27. aug 2009

hej a ja dneska normalne nechapem, mame doma spiacu krasavicu. spala rano od pol 10 na prechadzke s malymi prestavkami na papanie az do pol 4. no a teraz zase si schrupla pol hodku, uz ju ale pocujem mrncat. bol to len cumel uz som spat, cumel v puse mala drieme zas

no a navyse sme dneska este aj kakali, prvykrat mamka odchytila pri prebalovani prvu davku, no a ze este pocka ci nahodou nepojde dalsia a isli este 3! a ked sme sa po prebaleni napapali, pekne si odgrgli a trosku len tak cumeli do blba mamke na ruckach tak este jedna davka sa plienke usla.
to jak keby sme sa vratli do porodnice kde kakala o dusu a spala cely den.
normane sa zacinam bat ci je toto OK... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre