Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

hathor1231
24. mar 2010

ach jo 😀

kociky,kociky sa tu preerajuuuu 😀 ja akurat predavam tie nase dva po malej 😀

som sa prisla pochvalit s nocami bez kojenia,papania,prebalovania a spinkania vo vlastnej izbicke 😀 😵

nina41
24. mar 2010

dnes som bola na chirurgii vyberať znamienko,dufam,že vysledky budu v poriadku.

zaba2707
24. mar 2010

nini drzkam palce nech je o ofkej

raona
24. mar 2010

Ahojte dievčatá.. tiež sem chodím len priebežne... nestíham a teraz keď je tak krásne, tak sme väčšinou času vonku.. Alebo varím, alebo upratujem, alebo tu niekoho mám na návšteve.. 😀
Riešite šporťáky.. hmm.. aj my sme dlho chodili a vyberali, nakoniec sme skončili pri Zopa Fushion 2010, nebol drahy a je celkom ok, len kolieska by mohli byť tuším gumové.. ale inak je v pohode, malej sa v ňom páči...

Zub stále žiaden, tak žeby vyhráme súťaž?? 😀 😀

Pridala som nové fotky, tak môže 😀 😀 kuk..

vinka
24. mar 2010

Ahojte baby.No táto noc bola asi tá naša najhoršia.Prerevala asi hodinu a nakoniec som už nevládala tak som ju uhojdala na rukách a zaspala. 😝 Ani jesť nechcela ani dudu aj prebalená bola.Neviem čo jej bolo.či zuby jej idú.Len im to trvá dáko velmi dlho lebo také revaky má už asi mesiac. ☹ ☹ Joj nech vyrastie snád potom už nebude revať v noci.Možno ked ju nechá frajer ale to ja už budem chcieť spať. 😠 😠 😀 😀 No vyžalovala som sa idem upratať kuchynu 🙂

samayka
24. mar 2010

ahojte 🙂

aj my sa pýtame... pamätáte si na nás?? 😉

keď je teraz vonku tak pekne, tak sa dlho túlame... a potom doma mám elušinku zavesenú na nohe a nemôžem sa od nej ani len pohnúť... nachádzame sa v štádiu separačnej úzkosti ako z učebnice... ja sa len zodvihnem od nej z koberca a už ma chmatne a revéééééé... bože ale také slzy jej padajú ako hrach... aj teraz.. má byť s tatinkom v obyvačke a cup cup cup už mi visí na nohavici... ale o chvílku ide do hajan...

a pridávame sa do klubu štvornožkáčov 🙂 taká je zlatá... možno to do tej soboty aj natrénujeme 🙂 v BA budú preteky lezúňov 🙂

ani3012
24. mar 2010

a na tých pretekoch musí liezť alebo sa môže aj plaziť ? 😀

vinka
24. mar 2010

Jéj baby vy máte stretko v BA? 🙂

ani3012
24. mar 2010

vinka- nie,stertko najbližšie je v KE 😉
Do Blavy idú baby na akciu ČSOB tuším .Je to o najrýchlejšieho lezúňa.

Nina-neboj,bude to dobré. 😉

vinka
24. mar 2010

Jéj tak to bude supééér.Ak by tu niečo bolo také isto by som tú moju prihlásila. 😀 😀 A cd-čka dala do ciela.Tak by ju isto nikto nepredbehol. 😀 😀

inneska
24. mar 2010

ahojte .... slúbené fotky zo soboty 😎

inneska
24. mar 2010

a aj my lilinke gratulkujeme k 9 mesiačikom 😵

jáj babulky, taká som rada, že je konečne tak krásne vonku..ale to asi všetky a všetky to patrične využívame..aj my stále po vonku labzujeme 😀

inneska
24. mar 2010

žabka...až sa mi tisli slzy do očú, ked som čítala, že fifko pôjde do jasličiek...ja si to ani neviem predstaviť ☹ ale zvládnete to..nás ostatných to bude čakať neskôr, ked sa pôjde do školky...

ninka...budeš to mať ok 😉 nič to nieje...

inneska
24. mar 2010

aj my by sme hned išli na súťaž lezúnikov 😵

zaba2707
24. mar 2010

ahojte bambulky dnes tu nikde nikoho hihi ja som bola na tej zumba a je to fakt sila 😀 miestami som sa tolko sama na sebe nasmiala ... ked som konecne pochopila kroky chalanisko zmenil na iny 😀 tak haluz fakt riadna ... bavilo ma to takze asi budem chodit kazdu stredu teda podla moznosti 🙂

jaaaaaaj inuska ja si porevem aj niekolko krat do dna ... ale snad ak si tam zvykne tak nejako tie 3 dni do tyzdna zvladneme ... musim tomu verit a stale samu seba presviedcam, ze snad sa s tym proste vyrovnam ...

nina41
25. mar 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
Baby dakujem a som velmi rada ,že vas mam 😵

ani3012
25. mar 2010

Dnes máme 8 mesiačikov 😵 😵 😵
Gabrielkabj..............25.7..............................Ella
lucia32...................25.7.............................Natálka

Natalinke velikánsku pusu od kolegyne Evičky :-* A samozrejme aj Elle 🙂

Meniny oslavuje: Marián, Humbert, Anunciáta, Irida, Irisa
Meniny oslavuje v ČR: Marian, Iris, Mario, Marius, Taťána

Aj k meninkám všetko naj 🙂

Kalendárium:

Medzinárodný deň spomienky na obete otroctva a transatlantický obchod s otrokmi
(OSN, vyhlásený na VZ OSN v 2007, pripomína sa od 2008)

Deň zápasu za ľudské práva

ftip
Jozef Janič sa vráti z afriky a prvé, čo urobí je, že navštívi kamarátov v krčme. Tí, keď ho uvidia, hneď sa pýtajú ako bolo. On na to:
- Dobre. Bol som aj na safari.
- A zastrelil si niečo?
- Hej, štyroch krokodílov, piatich nosorožcov a zo štyridsať plísnouákoch.
- Plísnouákoch, a to čo je?
- No to je asi také veľké ako ja, také čierne a ked to beží do džungle, tak to kričí \'Please no, please no\'. 😀

samayka
25. mar 2010

cicušky, ja som včera zmizla tak rýchlo ako som prišla.. išla som uložiť sýkorku a zaspali sme spolu.. len nás okolo 22:00 drahý pocmučkal, poprikrýval a bolo.

žabky - akurát som včera mM hovorila, že si to neviem predstaviť, keby som teraz mala ísť do práce... aj ja by som asi chytila "separačnú úzkosť" 🙂 aj anavi sa čudujem, že to vôbec zvláda.. ale keď to inak nejde, tak sa to asi bude musieť zvládnuť. možno to aj nám bude hroziť o trošku skôr ako som plánovala, ale teraz na to nechcem ani pomyslieť. držím palčeky a prajem veeela síl aby ste to obaja pekne zvládli.

nina - a kde si ho mala? to znamienko?? dúfam že výsledky budú of kej 🙂 aj ja by som potrebovala nejaké povyberať... ale my máme tak strááášne pripitomelú kožnú, že by som tam stvrdla aj na celý deň... nechám to asi až na jeseň, to už aj sýkorka bude staršia a lahšie varovatelná

a všetkým oslávencom - dnešným aj minulým všetúčko najsamlepšie...

cmuuuuuk

nina41
25. mar 2010

Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Samy mala som ho v slabine ,včera som nemohla ani chodiť,dnes jeto už lepšie 😵

vendulacky
25. mar 2010

Ahojky všem;) Zdravím a cmukám julovky a naše miminka ;)

Taky jsem tu dlouho nebyla, ale zase mě přepadla nějaká lenora spojená s jarní únavou a nemám vůbec na nic náladu. Jsem taková vyšťavená. Večer si bez použití mozku zafarmařím, písnu si s rodinkou na skypu a už se vidím pod dekou jak zavírám oči🙂
Jako na to jak jsem líná, toho stíhám celkem dost, mimo domácnosti, vaření a emčucha mám svoje kurzy (4x do týdne), chodíme skoro každej den na brusle a zkouším denně 5 min funět u "brušáků" 😀

Jinak emča od doby co jí lezly dvojky, tak začala vstávat v 6 ráno a bohužel jí to zůstalo. Tuhle vstala i v 5.... Já prostě nejsem ranní ptáče a tohle mě celkem ničí, bývám po ránu fakt otrávená, i když mě emča rozesměje-je jedno co udělá, ale fakt mi to neba...no já vím, budu si muset nějak zvyknout...blbý je, že emuš je pak nevyspalá a nevrlá i přes den a často píská, vzteká se, nic jí nebaví....hmmm, stále doufám, že se srovná a jsou to jen zoubky, druhá dvojka ještě nevylezla a evidentně leze ven...někdy mi z toho vážně hrabe.. 🙄
Tak jsem si postěžovala....kdyby to emma četla, ta by mi dala 😅 😅

Jinak co se mi stalo v pátek....hrůůůůza, pak popíšu, ted jdu pomalu emču uložit, je unavená, 6tá hodina ranní se na ní opět podepsala🙂)

lucia32
25. mar 2010

Ahojky...my máme dnes 8 mesiačkov, hurááááá....aj to náležite oslavujeme, už od pol 5 od rána.... 😝 , šli sme k doky na kontrolu a dovolenka, tak sme šli späť domov a v aute nám cicuš zaspala...
Ráno sme dali ovsenú kašu z vločiek + banán+hruška, celkom šmakovalo 😉 A v noci sme dali 210 ml mlieka a o pol hodku dalších 60...takže musíme prejsť fakt na niečo hustejšie v noci...večer sme mali rohlíček v mliečku, žeby nestačil?
A sme sa trochen fotili, lebo synačik oddrbkal notebook a tam máme skoro všetky fotky 😝 😝 😝

lucia32
25. mar 2010

Nina....bude to dobré 🙂

lucia32
25. mar 2010

Ven...ani nevieš ako ťa chápem...ja mám doma to isté, akurát, že o 8 zdrhnem do práce a trochu vypnem, ale preberám sa až po 2 kávach okolo obeda....a mozog občas musím použiť, inak by sme skrachovali 😀 😝
Vstávam so sliepkami, spať chodím so sliepkami, mm je už nešťastný, nič zo mňa 😅 , už aby boli sviatky, tiež potrebujem zmenu 😝

lucim
25. mar 2010

ahojte zlatinecka 🙂
nina, lu ma pravdu, bude to dobre ... a nic si na to nemusis davat, len to ma prelepene. potom neskor, ked ti vyberu steh, ak mas, tak trebars kalciovu masticku alebo ak by mala byt vacsia jazvicka, tak contratubex.
samy, zdravime elusiatko.
lu, natynke vcetko naaaaaaaaaaaj 🙂
zabi, nebokaj , fifo bude v dobrych rukach, pohra sa s detmi a o to viac sa bude tesit na teba. 😉
veeeen, uz e slnieckovo, tak hes, jarna depko-unava hes do prec. inak, obcas sa citim veeeelmi podobne. ked prideme z prace - teraz chodime vacsinou doobeda, mam kopec planov, co porobim, ale vladzem sa akurat venovat krpcovi a potom len tupo hladim pred seba.

matko hovori mnam. a e to fakt slovo na ochutnavanie. pred chvilou - zehlim mu par veciciek, pocuem velke MNAM - a co robil? vyberal hlinu z kvetinaca. 😝

vendulacky
25. mar 2010

luci, tak tak...najednu stranu bych nejraději předala emču xaverovi a dala si aspon den voraz, ale je jasný, že bych spíš psychicky trpěla ještě víc🙂)
No v září jde taky do jeslí, úterý a čtvrtek od 8-13hod...tak bud bude trochen relax v práci 😀
Ale jinak Natálka je taky číslo, že v půl 5....já bych to nejraději zakázala 😀

lucia32
25. mar 2010

Lucim....ďakovala, ďakovala...
Jaj ale nám dávajú zabrať krpci naši maličkí 🙂
Sťahujem tie fotečky, ochvíľu kuk 😵

lucia32
25. mar 2010

Ven 😝 , ked vstava o 6, to ešte ide, ale o pol 5 to je na odstrel 😕 🙄 😨 🤐 😲 😀

lucim
25. mar 2010

aaaach jo, matko zacal vstavat pred 7 , niekedy a o 6, tiez som z toho po ranu vedla .... ale tak milo ma ozdibkava, prituli sa, kontroluje mi, ci mam vsetky oci nos atd, ze proste musim nabootovat. ale mohol by pridat este hodinku, nemusi vstavat o pol 10, stacilo by 8. 😕 my nocne tvory ...

lucim
25. mar 2010

lu, sme zvedave, a taham video.

lucim
25. mar 2010

mam pod j neaku omrvinu, nechce mi pisat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre