Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
16. apr 2010

Ahoj Ahoj Ahoj ..... som len nakuki ráno .... a teraz znova ... a čvo to tu vidíííím ? Nikto 😀 😀 😀 😀 ....ale dobre - asi ste všetky vonku s detúchami 😵 😵 😵 😵

taká otázočka do pléna: mne malá spí len doma (teda dobre len doma) - a kedy potom mám ísť von - keď ju naložím do kočíka tak ona sa herečka vezie a ja chodím - som ustatá - by to malo byť opačne - nie??? 😅 😀 😀 😀

riusik
16. apr 2010

zmurka - ahoj, aj alex v poslednej dobe lepsie spi doma. ale ma to aj vyhody - ked prides z prechadzky, mala zaspi a mas cas na seba a na nas 😵

zmurkaz
16. apr 2010

😵 😵 😵 ...si stále neviem urobiť režim 😠

zaba2707
16. apr 2010

ahojte bambule ... nestiham len som sa prisla spytat ci zajtrajsie stretko v TT stale plati a mozem sa drzat zmurkinej navigacie aby som vas nasla ?

lucim
16. apr 2010

jasne, ze platiiiiiiiiii 🙂 ja len nakukujem,v idem si chvilu 🙂 oddychnut, kym pride navsteva, som z tej noci trosku rozbita....

brinzulka
16. apr 2010

baby! my sme spali..... 😵 😵 😵 😵
brigada sa na zajtra zrusila....zoberiem brinzikovcov na vylet do sanity...a potom si chlapci budu hladat program a sa vidime.....tesim.... 🙂 aaaalebo? idem si pozriet bus? a pridu po mna?

majkas
16. apr 2010

kuk je tu niekto?
Tami este spi tak som vas dosla kuki

majkas
16. apr 2010

a samozrejme gratulujem nasmu frajerovi Matejkovi, sak to uz je velky chlap ze 10 mesiacov 😉 posielame pusinky 😵 😵 😵
a aj ostatnym oslavencom vsetko naj

pozeram ze ste rozoberali podprdy, ja mam s tym tiez teraz problem lebo po tych bavlnenych kojo je okrem kojo funkcie nemaju ziadnu inu vlastnost=nedrzia tvar a pod. tak sa mi vsetky tie kosticove v obchode ked skusam zdaju ze ma tlacia a tie vystuzene mi vsetky odstavaju.
mam jednu este z cias tehu kosticovu bez vystuze co mi je dobra ale na leto potrebujem este aspon 2 sak to sa spoti raz dva....asi nakoniec skoncim pri 3 rovnakych ak ju este dostanem kupit🙂

majkas
16. apr 2010

vysoka skola Ivana Miklosa
http://www.ivanmiklos.sk/

zeby som skusila trocsku oprasit mozgove zavity? 😅

majkas
16. apr 2010

tak nic, zase niekedy inokedy

zmurkaz
16. apr 2010

STRETKO TT STÁLE PLATÍ .......večer pohladám poslednú tabuľku ......na všetkých sa obrovsky tešíííííím 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
16. apr 2010

****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod ...je to cas, ked sa stretneme tie, co pojdeme na stanicu pre inku a ani....pre ostatne , ktore nestihaju, alebo pre zle pocasie ...stretko v aide o 15,00hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom
Anička a Evička
REI s PETKOM
MONIKABE s Tiborkom
GABRIELKABJ s Ellkou

traktor
16. apr 2010

17.4.2010 ...........cukráreň AIDA ..alias Radničná cukráreň .... o 14:00 .......TRNAVA
účinkujúci: Zmurka + Zuzanečka + Jurino
Lucim + Maťko
katica5 + Max
Raona + Sára /na 85% = kvoli brigade na dome, nemozem slubit, ze pridem, ale ak chlapi stihnu urobit co maju na plane este do obeda, tak potom ficim do TT na stretko/
Sevzuz + Lukáško
Samy a Sýkorka - netuším.. rada by som len neviem či to moje vtáčatko bude do soboty fit..
Brinzul+1-3ks Brinzikovcov....dla stavu malinkeho, je chorunky...

zmurkaz
16. apr 2010

traki - díííííííík 🙂

zmurkaz
16. apr 2010

a Raona tuším nepríde ....

samayka
16. apr 2010

babulky, hoďte nejakú navigáciu pre istotu aj pre nás... ešte stále nie sme 100% rozhodnutí, ale keby niečo aspoň budeme vedieť kudy - kam ... a domáce ešte poraďte kde parkovať...

zmurkaz
16. apr 2010

Samy - stačí ti len adresa, alebo ti hodím foto z google Eart ...alebo nejakú mapu .....a z ktorej strany prídeš?

zmurkaz
16. apr 2010

no a parkovanie je hneď za hradbami - odbočíte smer centrum (ako je ten Bernolákov sad) - a od parkoviska k Aide je to blízko - neviem to odhadnúť ....100 - 200 m? 😅

acerka
16. apr 2010

ahojte maminy, mam s malym taky maly problem...ma biely povlak na jazycku aj perach asi druhy den, ale teplotky nema a vcera sa mu prerezal 3 zubok, tak neviem ci to moze byt z toho ☹

zmurkaz
16. apr 2010

to bude ten sór - myslím, že aj Brinzulkin to má - by to malo byť neškodné (sa mi zdá 😅 ) - je to tuším z mliečka .... si toto tak matne pamätám od Jurka .....ale nie je to na 100% 😅 😅 😅

acerka
16. apr 2010

zmur - ahhhaaa, som dnes aj rozmyslala, ze pojdeme lekarke a kym som sa rozhybala mala po ordinacnych hodinach 😅

zmurkaz
16. apr 2010

😅

acerka
16. apr 2010

asi to bude ono...tak neviem ci mame ist ne pohotovost dnes alebo rano, kedze je vikend a dokina neuraduje

zaba2707
16. apr 2010

Zmuri prosim ta ta adresa je Hlavná 1 hej?

zmurkaz
16. apr 2010

Zabi ...neviem presne číslo, ale keď zabočíš z Hospodárskej do prava (ideš z BA) prejdeš popod hradby a za hradbami je hneď po pravej strane parkovisko (po ľavej strane je kostol). Je to budova hneď vedľa radnice;)
Počkaj niečo vyskúšam 😉

Acerka - v tomto ti neporadím .... len si myslím, že keď nemá teploty - stačí ráno ... ale lepšie by ti poradili baby Brin, Lucim....

traktor
16. apr 2010

zo soorom nemusis ist na pohotovost...staci ked si v lekarni kupis tu fialovu vodicku...ale bo nieco podobne, lekarnicka ti poradi, a budes drobcovi poriadne vytierat pusu... 🙂

sevzuz
16. apr 2010

ahojte kocky,
kde ste kto?
ja som dnes dostala balicek co som kupovala lukaskovi veci z druhej ruky ale teda ake krasne prisli to snad ani nosene nebolo, som fakt spokojna 😵 aj lukasko;
a dnes som behala po doktoroch so sebou, teda ale zistila som ze sestricky u mojich lekarov su najdolezitejsie na svete namiesto ochoty som si to musela vybehat a zaplatit 😖

a tesim sa na stretko🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre