Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

simonito
21. apr 2010

Innes,Laura..ahojte 😵

Brusi...no dík za inspiraci....něco rychlejšího,lehčího by nebylo?...já už jsem se rozhodla,dneska budou špagety somáčkou rajčatovou(sem včera čučela na Ano šéfe 😀 )

Lucim...a víš,že já bych už i šla mezi lidi,do práce....aspoň na chvilku.Začínám mít pocit,že japak budu pozadu...ono to jde všechno dopředu-hlavně v té oblasti ,co pracuju a já už se neorientujuuuuuu!Ale v září to vypadá na aktivní účast na konferenci 😎
Jo a ta teplotka...no může to být ta šestá...Šimi měl tenkrát teplotu 3dny a pak vyráška......tak snad to brzo bude lepší 😵

laurajana
21. apr 2010

brusi dík za receptoš...

Lucim to moja mamina asi odhadla Laurinkyn vkus 😀 😝 s tou bábikou a jednu má takú čo začne sa rehotať, tak si Laurinka pekne poplakala a zahodila ju do kúta že auta bába 😉 a keď ju kojím tak mi povie "tata papam mňam mňam" nejdem jej vysvetliť, že som mama 😀

simonito
21. apr 2010

do prčic už ani psát neumím...vyráŽka samozřejmě(se stydím) 😔

simonito
21. apr 2010

...ááá Malilí se nám vzbudila...já utíkám,ale ještě snad budu na příjmu...mějte se tu krásně 😵

lucia32
21. apr 2010

Trošku som pracovala a prevracala papieriky a tu živá diskusia....
Lucim, dúfam, že to nebude nič zlééé, žiadna nemoc a doky never, že to nebudú zúbky, nám v piatok kukala do papulky, že na zúbky to nevyzerá, žiadne sa nepchajú...malá bola taká soplavá, teplotkovala, do toho sa nám hodila viroza a na druhý piatok bol zúbok na svete....
Idem ešte pokukať valašské dievčatá.... 😀

lucia32
21. apr 2010

Aha, tak hupom na FB...bo tu ich niet 😝 😀

lucim
21. apr 2010

simi no uvidime, sledujem mu kozicku, zatial ani bodka 😉
a aj ja som rada v praci medzi ludmi, ale fakt som z toho bola v podlednej dobe nejak unavena ... ale tu aktivnu ucast na konfere ti chvalim, sikulka, o com budes prednasat? 🙂
lu, dik za ukludnenie. 😵

aaaa, uz sa aj matko budi, tie nase deti to maju nejake dohodnute. 😀

inneska
21. apr 2010

my sme sa prebalovali, tak sme sa pri tej príležitosti pomojkali taký holatý v posteli 😵 😵

a pôjdeme skúsiť papať, a ked nie, tak pôjdeme von...

a dobré ránko zobudením deťúchom 😵

simonito
21. apr 2010

...už se to vaří už to bublá......ŠImon venku v traktoře...Amálka aistuje mamce 😵

Lucim...ono to s tou aktivní účastí asi nebude tak žhavé...no ale aktivně se snad zapojím do přípravy posteru 😎

Laura...obě děti jsou ti strašně moc podobné (no geny nevychčíš,že?) 😀 krásné 😵

Lucia..koho že to jdeš šmírovat?...jo a nový účes ti pristane 😉

...a dočetla jsem se,že malý od Traky už cupitá...tož to jooo,to my ještě neee,gratulace 😵

samayka
21. apr 2010

hola hola tam pezinok 🙂 zdravíme valašsko 🙂

samayka
21. apr 2010

a hlásime katastrofálnu noc... a výsledok??

"7up" alebo po slovensky siedmi žub... chúďa moje žubaté...

brusiii a otázka.. už asi 17 odo mňa - ako spraviť červenú čočku? stačí povariť a s čím najlepšie ???

brusinka.pusinka
21. apr 2010

Samy my ji děláme s bramborem a mrkví jako polívku a s maskem, a nebo na husto jen se žloutkem a zahuštuji rýžovou kaši někdy mléčnou někdy nemlečnou DÁM KOUSEK JABLÍČKA PRO LEPŠÍ CHUŤ 😉

simonito
21. apr 2010

Samay....hola hola kdo tam....tady telefonistka simonito.....říkáš katastrofálná noc? a sedmý zub....tak do kompletního chrupu mléčného už jen 13 probdělých nocí...jupííí 😎 😀

brusinka.pusinka
21. apr 2010

a my pořád bezezubííííí žádný na nás nechce kuknout 😀

samayka
21. apr 2010

joooj keby 13 - my okolo každého žubu tancujeme zopár nocí... ☹

ale my tancujeme po nociach už od narodenia... už som si mohla zvyknúť...

díky brusi už bublá voda v hrncoch 🙂

ani3012
21. apr 2010

no baby,rozhodla som sa pre ten multiway-chicco. Tak už vás nebudem otravovať 😀 Pôjdem na EXPO Dieťa a rodina do Inecheby ,keď som už tie lístky vyhrala 😉 možno ho tam budú mať .
Zuba tiež nemáme-Peťko od rei skontroloval a prisahám,že budeme bojovať do posledného zuba ! 😎

samayka
21. apr 2010

simon - a máte vycházkové hole?

hathor1231
21. apr 2010

caute babule.
s cim miesate mimcam vajickove zltka? my nemozeme mliecne vyrobky,tak neviem,co jej mam dat... dneska bude mat poprvy krat 😵

samayka
21. apr 2010

ahoj hath. ja dávam žltok klasicky so špenátikom a zemiakom alebo len s ružičkovým kelom. to jej chutí. zatial som inú kombináciu neskúšala..

ani - sme sa na stretku v tt bavili, že možno by sme vyrazili do BA na ExPO. tak uvidíme, možno sa uvidíme

simonito
21. apr 2010

Samay...máme....Inglesina Zippy ..jsou supeeeer 😵

Hath...ahoj...žloutek s čímkoliv...ale už né maso,když žloutek...

ani3012
21. apr 2010

samy a si si všimla? Ja aj Ineska sme vyhrali lístky .Sa tam možno aj stretneme.Bolo by to fajn.MM by som nechala doma a zobrala sestru so sebou

ani3012
21. apr 2010

a už nepíšte kto ma aký kočík pokiaˇkl si ja nekúpim,lebo potom len snorím po nete a porovnávam 😀

hathor1231
21. apr 2010

samy, ja musim skusit aj spenat 😀 to sme este nemali,lebo ja ho moc nemusim,takze ani jej som este nedala 😅

asi jej skusim s brokolickou a zemiacikom 😉
dik za rady 😉 idem ju zobrat z postielky a dat cici 😉

simonito
21. apr 2010

Ani...tak jestli tě to uklidní tak CHicco multiway teď nedávno byly v testu jedny z nejlepších 😉 tak už nešňoř a neporovnávej

monikabe
21. apr 2010

Hathor-moj papa spenat velmi rad, so zemiacikom a troskou kuracieho masa 😉 . To kuracie maso mu pretlacim po uvareni v lise na cesnak, lebo nechcem spinit cely mixer 😀

ani3012
21. apr 2010

simonito- na to som už prišla a práve preto som sa rozhodla pre neho 🙂
Ale ďakujem mooooc 🙂
Aj ten tvoj kočík je pekný,ale dosť drahy.

Hat- Nicol nemôže vôbec žiadne mlieko? Minule som Evičky spravila vajíčko so zem.kašou a mlieko som pužila to jej ,čo máme predpísané

DAJME STRETKO V BA NA EXPO VÝSTAVE !!!!! 😵

simonito
21. apr 2010

Ani...je sice trochu dražší-to Inglesiny jsou,..já ho kupovala,když byl v akci a to vyšel zhruba jak ostatní...jen já si na Inglesina kočírcích nemůžu vynachválit jejich jednoduchost,praktičnost(golfky složím i rozložím jednou rukou) a hlavně k nám do terénu,mají větší a pevnější kolečka 😉

...áááá další stretko........tož ať vám to vyjde 😵

traktor
21. apr 2010

ahojte, gratulujem oslavencom 😵 ..ani pekny kocik, nevahaj a ber...cim viac budes pozerat tym tazsie to bude a ako sa hovori...treba brat hned to co ti cinkne do nosa a paci sa ti 😉 , krasne fotecky, krasne deticky....vidno , ze su nase slnieckove 😀 😵 , lucimka , nech vam to skorej prejde ,ak je to aj ta 6 choroba tak uz bude len lepsie.. 🙂

traktor
21. apr 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8415218&tab=0 a kto zhana odrazadlo aha, aj dobra cena 😉 , nam ta trojkolka nakoniec nevysla, nemali vobec taku na sklade len ruzovu, doteraz som cakala a nic...tak som to nakoniec celkom zrusila a hladam dalej

traktor
21. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-chod... nasla som taku....vecer mi ma poslat blizsie fotky..tak uvidime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre