Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
29. jún 2010

@samayka 😉 ....netreba vysvetlovat..skratka si zvykne a bude to robit automaticky 😉

jennna
29. jún 2010

tak ja som minule nechala dianku bez plienky behať po kakaní...že nech sa luftuje..neprešla minúta a ona počas toho ako pliskala hračkou o skrinku púšťala ciku....myslím, že si to absolútne neuvedomovala...
ale zase na druhej strane, ked ju posadím do nočníka...vždy sa pozerá medzi nôzky a vyciká sa....vykakať sanám podarilo asi len dvakrát...ale úprimne..nedávam ju denno-denne....
a kedy kaká, to viem zaručene.....hlasno tlačí a slzy v očiach od pretlaku 🙂))))))))))))))))))

hádam sa to tie naše detičky naučia....veď aj my sme sa to raz naučili 🙂))))))))))))))))

lucim
29. jún 2010

samy ste sikulkyyyyyyy 🙂 u nas bolo rano podobne ... vsak vravim, este 2 tyzdne dozadu .... snad si na to matko spomenie, ze je to tak pohodlnejsie. 😉
traky, tiez si myslim, ze takto je to prirodzene, ponuknut nocnik a dieta to pochopi ked to pochopi, postupne sa plienocka zrusi. 😉 budeme nadalej chvalit hovienka a ciky v serbliku a bude. 🙂

samayka
29. jún 2010

@traktor aj mne to vyhovovalo preto, že kým nevedela loziť iba sedieť, tak mi z neho neutiekla a teraz to berie ako samozrejmosť, ako rutinu a tak... ja som zástanca režimu - bez neho by sme nespali tak ako spíme dnes - a toto k režimu nejak pasuje...a sýkorka keď vidí nočník, tak už cupitá na miestečko kde e-e robíme a čaká až prídem. je zlatinko moje...

lucim
29. jún 2010

zrnik lenka, tak to sa mc tesiiiiiiiiiim, ze ma matko apetit ( a vacsi ako ten moj) 🙂 hurrraaaaa, treba mu nabrat sily. 😉

samayka
29. jún 2010

idem kočky k tatinkovi mojemu.. dnes máme výročie. tak brúúú nocku všetkým..

adka12
autor
29. jún 2010

@samayka vidíš to je dobrý nápad dávať malej nočník na určité miesto aj podla toho si to zapamätá. Ja jej ho stále dávam inde ale od zajtra skúšame takto 😉

jennna
29. jún 2010

zrník.....len tak ďalej...tešíme sa s vami!!!!! 🙂))))))))))))))))))

samay....ste fakt šikuľky...ja si priznávam, že som troška lenivá....mohla by som ju na ten nočníček dávať aj častejšie!!!

traktor
29. jún 2010

@lucim presne ponuknut..urcite nie nasilu..ze a teraz budes sediet...ked to nejde, nejde to...ale pokial babo spolupracuje a sada na ten nocnicek a potrebu vykona, preco to nepraktizovat....a urcite vsetky deti sa raz naucia aj kakat a pisat do zachoda a budu bez plienocky..len niektore skor a niektore neskor...ako som pisala u misky to islo..u matka to uz je ine...jeho zaujima vsetko mozne....a musim povedat, ze priam sa vyziva v tom, ked sa pokaka a ja ho prebalujem...normalne caka aky komentar a grimasu k tomu poviem, az sa zachadza smiechom..takze mi ani nevadi, ze plienocku bude mat dlhsie...

lucim
29. jún 2010

samy prijemnu oslavu aj sexik, a ze miska zdraviiiim. 🙂

traktor
29. jún 2010

@jennna 😀 aj ja som pri matkovi lenivejsia 😉

samayka
29. jún 2010

jeeej zrníííík!! straášne sa tešíme z každého matejkovho úspechu a pokroku.. a hlavne apetítu!!! papanička ho postaví na nohy 🙂 joooj posielame veľa veľa energie a tešíme sa že sme mohli každá aspoň troškou pomôcť.

traktor
29. jún 2010

@zrnik1 super , ze mu chuti....uz bude len lepsie..a neboj este bude tak behat, ze budes rada, ked si na chvilku sadnes.. 😉 😵 😵 😵 😵

traktor
29. jún 2010

@samayka vsetko najlepsie k vyrociu 🙂

samayka
29. jún 2010

@lucim - sexík?? a na to kde mám teraz zobrať energiu?? sme sa boli navečerať a funíme obaja ako staré prežrané levy.. tak sa idem k nemu zvaliť na gauč a zahajáme si v náručí.. to by malo v rámci romantikuš a erotikuš asi stačiť...

traktor
29. jún 2010

@samayka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
29. jún 2010

traky tak tak. ja som sa smiala, drahy chcel teraz vypozorovat, ci matko nejak nezmenil kakaci rezim, tak vystudoval, ze 2x kakal nie hned po zobudeni, ale o 9. tak bol vcera na serbliku rano, potom o 9 ..... a nic .... a do plienky natlacil o 11. 😀 😀 😀

traktor
29. jún 2010

@lucim 😀 😀

lucim
29. jún 2010

samy 😀 😀 😀 😀 sak ako stari manzelia 😀 😀 😀 .. a oni mladatka maju este pred svadbou. 😀 😀 😀

zrnik1
29. jún 2010

vy ste zlate, vzdy sa s vami nasmejem...
idem sa duschen, ein bischen essen und dan schlafen....sorry, ale uz som 5 mesiacov v nemecku...
intenzivny kurz zadara

lucim
29. jún 2010

jeeee zrnik, tak pekne vonaj, dobru chut aj sny 🙂 .... a ja ti rozumiem? 🙂 sak som sa nikdy nemecky neucila 😝

traktor
29. jún 2010

@zrnik1 nerozumiem ti ani slovo 😀 😀 😀 😀 ale schlafen..po gadzovsky šlaf....takze sa ides umyt? 😀 😀 😀 😀

ani3012
29. jún 2010

@traktor schlaf- spať 😀

@zrnik1 dobieha zameškané...veď počkaj o 10 rokov sa ani od šporáku nehneš 😀

traktor
29. jún 2010

@ani3012 😀 😀 😀 no ale sak umyt sa pojde nie? 😀 😀 😝

lucim
29. jún 2010

traky jo, to je to prve, to sa pise na sprchovych samponoch ze dusche bat, ci tak nejak. 😀 a essen je papat,. trosku papat. 😉

ani3012
29. jún 2010

@lucim aj nám sa kakanie pokazilo a to od vtedy ,čo mala hnačky,keď jej išli zúbky.Teraz kaká pravidelne nepravidelne 😒
a nemčina ti ide,možno z predošlého života 😉
a sexík ? Zdravotné problémy,tak nichts 🙄

@nina41 a čo sa to na vás stále lepí ? Sa vraví,že aj pres sa vyse..ie na väčšiu kopu a u vás to teda platí. 😠

ani3012
29. jún 2010

a chcem sa pochváliť,že vo štvrtok idem do kinááá ! Iba ja sestrenka a sestra do BA. Fuilm začína pred 22.00 hod. tak domov prídeme asi o jednej
A idem sa navečreať,čítať som vás nečítala ani dnes ani včera,labzujeme po svete a je nám fajn ! Ja milujem teplo 😵

nina41
29. jún 2010

<@ani3012 ja už važne neviem,ešte aj tento mesiac ma tolko ludi sklamalo

ani3012
29. jún 2010

@nina41 neboj,bude lepšie.Ako má písane lucim v statuse: Všetko sa raz dobre skončí. A ak nie,tak to ešte nieje koniec a traky má : Ak s ati život obráti chrbtom,chyť ho za zadok 😉
Ja si myslím,že ťa čakajú naozaj krásne časy.Máš skvelých chalanov a budú ti veľká opora 😵

lucim
29. jún 2010

ani, ja som bola v predoslom zivote nemec??? 😲 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre