Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. júl 2010

tak ked sa narodil tak sme tortu dostali...a prvu som piekla teraz...tak ... 😀

samayka
11. júl 2010

jjeeej majkas - gratulka k chodítku 🙂))))

traktor
11. júl 2010

...to je s toho tepla....asi mam upal...

lucim
11. júl 2010

inak, snes sme mali dobry den, hurrraaaa, obedny spanok bol normal, 2 hod 10 a 20:20 zahajil nocny spanok. pokus o vreskot bol len 1 maly a potom boli snahy o uteky z postele, ale zmenili sme to na hru a ja som vyhrala. na prse zaspal. jupiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 a dnes sme zdolavali nas novy trochu vacsi bazen a susedovie hlboky bazen. 🙂

ani3012
11. júl 2010

idem jesť,bo potom blbosti hovorím. Chcela som nejaké fotky na FB nahádzať a ani to sa mi nechce.Kukám pochovaný za živa, Evička si pospala od pol siedmej do ôsmej,tak som si spravila kávu,lebo budeme ťahať polonočnú.

traktor
11. júl 2010

@lucim sa tesim s tebou....a zubky ako?...bude daco, nebude?...u nas ticho..nikde nic...stav 7 ks

samayka
11. júl 2010

@traktor - traky 😀 😀 tak si upeč Ďalšiu aby ti to vychádzalo.. páči sa mi ako s tým bojuješ, len som zvedavá, ako mu v sedemnástich vysvetlíš že ešte nemá 18 a nemôže šoférovať 😀 😀 😀

traktor
11. júl 2010

matko zas spinka od siestej...zajtra skocim k dokyne, nech mu kukne to zelezo abo co...a asi sa mu sniva, ze cestuje...bo uliezol s postielky a uz spi na zemi, z vystrcenou ritkou...

ani3012
11. júl 2010

@samayka nemalo to byť naopak ? Ako mu v 18 povie,že má 17 ? 😕 Či som nepochopila ? 😅

samayka
11. júl 2010

@lucim - jeeej to velmi teším že to bolo dnes lepšie... a večerný spánok zahájený 20:20 😀 😀 nekomentujem... ale tiež sa pred tým štrajkovalo.. som musela macovi nosík bozkávať.. asi 3minúty v kuse... a tááák sa smiala, že drahý prišiel či sme šišnuté 😀 ta.. šme 😝

battole
11. júl 2010

@traktor
@ani3012 ja som z vas uplne mimo, a uz sa ani nesnazim vas pochopit 😀

ani3012
11. júl 2010

@battole to vieš,keď sa zrazí záhorak s východniarom,to neveští nič dobré 😀 😀 😀

lucim
11. júl 2010

traky zubky zatial 6ks bezo zmeny ... kuknut si nedal.... ma teraz taky zaboby jazyk, som vytrela nizoralom, aj to bol boj ... uvidime. 😉 juuuj, ten musi byt zlaty, ked tak spinka 🙂

@samayka to nam zase ti krpci zaspali rovnako? hehehehe 😵 😵 😵 u nas drahy nechapal tie zvuky zo spalne, najprv kopec rehotu, potom kratky vresk a potom ze spinka 🙂

samayka
11. júl 2010

@ani3012 - ešte si nepapala, že ? 😀 😀 som to myslela tak, že maťko tomu bude rozumieť správne, že po 17tich narodeninách ide 18ty rok.. len ako mu to traky vysvetlí že e-e volant 😀 😀 😀 keď už teraz s tým bojuje 😀

battole
11. júl 2010

@ani3012 tak teraz uz chaaaaaapem uuuuuplne vsetko 😀 😀 😀

ani3012
11. júl 2010

ale baby,viete čo sa mi dnes stalo,teraz na večer ? Normálne som mala pohyby v bruchu. Ako keď som bola tehu a tie prvé také ako bublinky.Keby som bola tehu.tak si aj pomyslím,že to je ono.
A to len nejaký nerv.V poslednom čase mi to robí aj na oku alebo ruke.

traktor
11. júl 2010

@ani3012 😀 😀 😀 ....nerobte si starosti....ja mu ukazem babu miesto auta a zabudne aj ako sa vola, nie to aby si spomenul, kolko ma rokov 😀 😀 😀

ani3012
11. júl 2010

@samayka nejdela,ale už som si nachystala tanier. 😎

samayka
11. júl 2010

@lucim - presne.. ešte aj s tým krátkym vreskom.. ale to bol posledný výkrik do tmy. potom už sa hajalo.. prudko rozmýšlam ako nakombinovať panadol a viburcol... ten náš nábytok - stoličky ma strašne trápia, že jej to lezie takto naraz... chcela by som je čo najviac ulaviť a pritom to neprehnať.. babo, poraď...

samayka
11. júl 2010

@traktor - výýýýborne 🙂 vidno že si matka pluku 😀 😀 máš pripravenú odpoveď na všetko 😀 len aby neprekvapil a nepriviedol ti nejakú babu domov už v 13ich 🙂 ako jeho starší brat.. to ty si mala tie svadbové fotky, že??

lucim
11. júl 2010

ani, tak si tehotna aj na oku aj v ruke 😀
juj, dnes som mala zase dojatie z krpca, potrebovala som ho odlakat od stola, tak vravim- chod pomojkat zajka - a matulik zacal nostekom funiet ako zajo, rozhliadol sa poriadne naokolo , cez celu obyvku nasiel svojho zajka, dotapkal k nemu a zacal sa s nim tulkat. moooojeeeeee 😵 😵 😵

traktor
11. júl 2010

@ani3012 ani..co s teba chce vyliezt? 😅 😀

samayka
11. júl 2010

@lucim - krááásne !! mojkací maťko... jooj ako by som teraz sýkorku ocmučkala.. ale nebudem rušiť.. veď o hodinku najneskôr začne nočná šichta... namojkám sa ju do rána dosť

samayka
11. júl 2010

Trakýýýý - názov ako pre teba šitý 🙂

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samayka/albu...

traktor
11. júl 2010

@samayka 😀 😀 😀

ani3012
11. júl 2010

@traktor no háááádaj ! 😀 😀 😀 😅

lucim
11. júl 2010

samy viburcolom neuskodis, kludne jej ho davaj podla schemy, a ked sa to bude horsit, ze bude okrem nervikov aj ufnukana, daj panadol. drzim palce, nech to lezie rychlo.
traky 😀 😀 😀 je to matej, urcite tiez bude na baby ... ten nas si vcera zase nejaku kocku nasiel na priehrade priamo vo vode ... samy nehnevaj sa, on uz je taky, po tatinkovi. 😀 😀 😀 ale elusku miluje naj 😀 😀 😀 viac.
ani, uz papaj, bruuuuchut. 😝

traktor
11. júl 2010

a aha, ani sme sa nestacili prezlict, ani okupkat..tak spime na prasiatko...okupeme rano..

lucim
11. júl 2010

traky jeeee, aby si ho rano nenasla spat pred domom 😀

anavi85
11. júl 2010

@traktor to je zlate, si ju tak ustvala 😀

samayka
11. júl 2010

traky, ja z neho odpadávam.. .z matejka tvojho.. keby eluš mala taký výbeh z postielky tak nespíme ani 15 minút denne... furt by som ju naháňala. ale chutný je prdinko, cmuuuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre