Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

hathor1231
24. sep 2010

@ani3012 tha, tie uz daaavno spia 😉

ani3012
25. sep 2010

@hathor1231 mala som ísť aj ja,teraz by som najradšej spala no obe detičky sú hore 😒 ale aj tak dnes bude krásny deň-aj keď prší 🙂

ani3012
25. sep 2010

a zabudla som : dobré ráno júlovky a červencovky 😵

ani3012
25. sep 2010

teda ! som si chcela osláviť okrúhly počet príspevkov a zmeškala som to 😒
a našej @simonito všetko naj naj naj k narodeninám !!!! 😵

ani3012
25. sep 2010

no stávame ! ŠUP! ŠUP !

ani3012
25. sep 2010

☹ idem OFF ! ☹

lucia32
25. sep 2010

Ránko....@ani3012...ja dokial dočítam, ty si off 😝
Vidím, že ste to tu včera naplno rozbehli...ja už hački 3 čiapku 😉 beriete ma do firmy? 😅 😀
@katkah...šikovná Ninka, velmi šikovná a na fotke je krásne dievčatko ...teda určo aj v skutočnosti 😉
@asparaguska...šikulka 😉

lucia32
25. sep 2010

@ani3012 diky za skvele raňajky...si sa trafila do chuti 😀 😀 😀 😀 😀

samayka
25. sep 2010

u nás vinobranie 🙂

sýkorka včera absolvovala prvé kolotoče.
s neskutočné hlasným ohlasom - výskala a pískala a samozrejme keď sme odchádzali tak plakala jak o život. sa ludia zastavovali že či spadla a minimálne si rozbila hlavu.. taký to bol rev.

a všetkých zdravíme a cmukáme

hathor1231
25. sep 2010

@ani3012 no teda 😀 to uz tak byva,ze ked chces spat ty,tak deti nie 😀 ja uz som si akosi zvykla chodit tak o 11-12 do postele. ked ulozim malu tak poupratujem,navarim marovi lebo sa vracia po 11 z prace a potom ideme hajat. nastastie,mala pospi do tej 7am-8am,tak to taka hruza nie je,ale poobede ma to potom tiez laka si ist schrupnut,skoda,ze uz nechce spavat pri mne 😵 by som si s nou rada pohajkala pomojkala 😔 hnusoba mala,ani vlastne decko ma nechce 😀
pekny den aj ja prajem,cakam kedy mi laska vstane a ideme na nakupy sa prejst do mesta a vyzdvihnut mliecko z lekarne 😉
u nas kosaaa,fuuuka ale svieti slniecko,tak ot treba vyuzit kym nam tu nezaveje dazd 😉

lucim
25. sep 2010

Dobry vecer 🙂
@ani3012 mnaaaam, ake ranajocky 😝 tvoje si si fotila? 🙂 a kolky to prispevok kto oslavuje?
@lucia32 no a co ss nechvalis ciackami? de je foto? jaska, ze ta do firmy berieme, mozem ciapkovat na polovicny vykon. 😀
ja som dnes spravila tu ruzovucku, @lucia32 , si mam motivovala, ta tvoja prva sa mi velmi pacila, tak mne vysla takato .... len uvidime, ci nebude volna, nanajvys bude na jar. 😉 @inneska nas nainfikovala hacikom. 😀
@ani3012 mozes dodat obvod hlavicky a predstavu, ked chces. 😉

@samayka jeeeej, aj ja chcem ist na kolotoceeeee 🙂 a to je super, ze sa eluske tak pacilo, vie co je dobre, 🙂 🙂 🙂 som zvedava, co na take povie nas blondacik.
@simonito vsetko naaaj 🙂

adka12
autor
25. sep 2010

Caute baby, dajte mi prosím návod ako hačkovať tie čiapočky. Zajtra idem po vlnu. A tie ihlice to aké majú byť?
Inak máme nový kočík golfáč, tak sme sa dnes boli voziť poobede a na kávičku a tak trošku po obchodoch. Saška sa vybláznila v detskom domčeku a už sladko búva. A ja neviem, čo s načatým večerom, takže som sa rozhodla začať od zajtra večera hačkovať 😀 😀 😀
Tie vaše výtvory sú úžasnéééééé

lucim
25. sep 2010

@adka12 adka, vies hackovat? lebo na hackovanie sa pouziva hacik 😀 ale vazne ... na predoslej stranke sme vcera ja a asparaguska davali linky, klikni na ne. ja som si este pustila navody na youtube, ako sa robia tie jednotlive typy ociek, ma ich v navodoch ta kocka, podla ktorej som robila ciapocku. poklikaj, uvidis. 🙂 a vitaj v klube ciapockovych. 😀

adka12
autor
25. sep 2010

@lucim no jasné, že neviem hačkovať, potom by som nenapísala, že potrebujem ihlice 😀 😀 😀 😀
ale ja sa polepším, idem to pokukať 😵

lucim
25. sep 2010

kocicky a za vcera sa ospravedlnujem, ze som zduchla bez rozlucky, ale dopralo mi pradlo a bolo mokre 😠 pracka mi nezmykala, tak som to musela riesit ... este jedno kolecko a nic ... tak rucne a pradlo vonku na susiak .... dnes pracka nastastie 2x prala normalne, tak snad len nemala svoj den vcera.
adka - skusit to treba, ked sa ti to paci . 🙂

adka12
autor
25. sep 2010

@lucim a vy aký vzor používate na tie čiapočky? A materiál? dávate vlnu alebo čo? A ten háčik to kde zoženiem?

asparaguska
25. sep 2010

Ahojte... jedným okom nakukujem.... 😉
@lucim čiapočka- krasuľka, moja je v štádiu dokončenia, mm vymyslel, že to má mať na konci tmavší ružový pásik a ja som chcela takého pekného psíka. V KE, jediný obchod s vlnami bol dnes zavretý a ostatné galantérky vlny vôbec nemali alebo len pár kúskov 😠 , takže "deklík" hotový 😀 , výzdoba nem... 😖

lucim
25. sep 2010

@asparaguska sikulka 🙂 vyzdoba bude, navod na psika mam aj ja v ulozenych tusim 🙂 v senici je jeden obchod o ktorom viem, ze tam maju vselico, keby ten nie, voooobec netusim, kam by som mala po vlnu vyrazit, a v pondelok budem musiet , na tie dospelacke ciapky - maju byt v sedo-ciernom. a do piatku musi byt 1 hotova, darcek na narodky vraj.

samayka
25. sep 2010

@lucim - to chceš povedať že to čo je na tej foto si robila ty?????????? krááásne a parááádne a už aj idem hladať háčik...

lucim
25. sep 2010

@adka12 zatial som robila len jednoduchy vzor - dlhy stlpik, len som menila farbu , ako vidis ... ak sa raz odhodlam na tu bekovku, to bude ina maturita. postupne zdokonalim aj ja techniku. 😉 hacik maju tiez v textilnej galanterke, aj vlnu .

lucim
25. sep 2010

@samayka dakujeeeem 🙂 to som urobila od vecera do rana, lebo vcera som dokoncila matulkovi zimnu usatu ciapku - foto tak 2 strany spat? 🙂

lucim
25. sep 2010

naaa a de ste? hackujete? 😉

adka12
autor
25. sep 2010

@lucim a to takú vlnu na štrikovanie potrebujem?

lucim
25. sep 2010

@adka12 ano, vlnu na strikovanie - ta co som teraz pouzivala sa vola Baby. a druha sa vola Linda. take mali tu.

adka12
autor
25. sep 2010

@lucim a tú čiapku na ušká si ako robila? Tá je super na zimu, krásna je 😵

lucim
25. sep 2010

@adka12 k tej obycajnej debilkovej ciapocke som dohackovala tie obluciky na uska , dorobila brmbolec a vrkoce, z manzovho stareho tricka som usila podsivku - proste som si tu ciapku odkreslila na triko, zosila, zahla a prisila strojom dovnutra. ale aj navod na usianku tam niekde je, pozriem ti ho.

adka12
autor
25. sep 2010

@lucim no ty si riadna šikula, klobúk dole 😵 😵

lucim
25. sep 2010

adka - aha tu je pekna http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1716 ja som dala aj ten brmbolec a urobila podsivku. moze - nemusi byt, podla toho aku mas hrubu vlnu alebo ako chces.

lucim
25. sep 2010

@adka12 a dakujem. ja len tak skusam a vymyslam 😉

adka12
autor
25. sep 2010

@lucim krááásna čiapočka. Len ked to vyzerá dosť zložito a ešte aj tá lienočka, no neviem neviem, ako budem zajtra večer zúriť pri tom 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre