Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ivet78
8. okt 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zaba2707
8. okt 2010

no u nas panuje absolutna hotentoctina 😀 😀 😀

zaba2707
8. okt 2010

@traktor matiiiik je sikulkooo

traktor
8. okt 2010

@zaba2707 😀 😀 ..ale co chces..cudzie reci su dnes in 😀 😀 😀 ..idete z dobou 😀 😀

ivet78
8. okt 2010

neviem čo sme to mali za noc, ale peťa mi zase zaspala a večer bude zase ako čertík...

traktor
8. okt 2010

@ivet78 aj matko mi tu chrape.. 😉 ..kolkokrat cez den este spinka?

ivet78
8. okt 2010

@traktor jeden x ale v poslednom čase mi takto do obeda zaspí a potom večer je už hrozne unavená, ale ju nemožem dať spať. lebo by velmi skoro ráno zase vstávala. ráno sa budí o 6 mne to neva, lebo ja som aj tak hore, lebo musím dievky do školy nachystať
A vy kolko krát spíte a kedy ráno vstáva?

zaba2707
8. okt 2010

my spavame tiez uz len raz vacsinou ho okolo 11,30 ulozim spi okolo 2 hodky a potom vecer medzi 7-8 ide buvat na noc no ale je ranovstaj vstava okolo 6 niekedy potiahne do 7 ale to len vynimocne 😅

lucim
8. okt 2010

@traktor tak matko sa ti nadherne rozkecava 🙂
my sme vcera hviezdili pred sestrickopu v cakarni .- maju tam velky obrazok take nasite zvieratka na textile na celu stenu, tak mi to komentoval vsetko aj s kvetinkami, v ambulancii dal iba zufale mama a nakoniec brrrrm, a to auticko im nechcel vratit, ked sme odchadzali. 🙂
inak - cikal do nocnikaaaaa, uz sme prezleceni, a prave vyliezol na parapetu na okno a kuka von. 🙂

lucim
8. okt 2010

my spavame raz od 13 do 15 zvycajne.

traktor
8. okt 2010

rano vstava o 6tej..lebo vtedy vstavaju deti do skoly, tak sa musi z nimi rozlucit....potom tak medzi siedmou a osmu zaspinka..a potom spinka este na obed..takze spinkame 2x...a vecer zaspavame okolo siedmej pol osmej...niekedy a teraz dost casto zaspi uz o 6tej..zalezi kolko chodi po vonku...mi nie sme dobry priklad...matko je spachtos uz od porodnice...

traktor
8. okt 2010

@lucim musel byt rozkosny..v cakarni aj matko keca..ale dnu...no des a hrôza...a parapetu tiez miluje..len ja mam s toho taky strach...aj ked som stale s nim..ale on tak rychlo ide, ze niekedy nestiham..

traktor
8. okt 2010

no idem pospratovat...dnes nemusim vela varit...som vcera vecer urobila dopredu mäsko na sampionoch..dnes urobim ryzu, omeletu, mäsko dam do toho...a hotovo 😉 tak papa a pekny den vsetkym 🙂

lucia32
8. okt 2010

@lucim inšpiruj sa.... http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=72562
ja to už okukujem dobrú hodinu...asi Nataly aj objednám...a potom budem obkukovať a skúšať sama 😀

lucim
8. okt 2010

@traktor, my mame nastastie pod tym oknom gauc ... ale aj tak sa mu podarilo teraz odtial neopatrne zliezat ... este ze je vedla gauca madracik a vankuse. 🙂

@lucia32 naaaadhera, ta baba ma vkus a fantaziu 🙂 ulozeneeee 🙂

ideme ranajkovat a asi do mestecka. mlieko sa mina

zaba2707
8. okt 2010

aj my ideme vonku behneme k dokine po papier do jasli a potom pojdeme pozriet byv. kolegynku 🙂 tak zatial dievcata 🙂

laurajana
8. okt 2010

‎...tomuto sa hovorí zlý večer, noc...umrel nám starký a na to malá dostala okolo 21:00 40-tky teploty, tak sme začali dávať zábaly a dostala febrylné kŕče...leteli sme na pohotovosť a dnes na neurológiu...človek si už fakt myslí, že niekomu v živote veľmi ublížil...že som sa ja včera od žiaľu, plaču a "nevedienia pomôcť" nezbláznila... ☹ ☹ ☹

traktor
8. okt 2010

@laurajana ☹ uprimnu sustrast...a mala je dufam uz v poriadku..este ma teplotu?..moja , moja..posielam objatie

brusinka.pusinka
8. okt 2010

@laurajana 😖 😖 😖 😖 😖 moc moc držíme palušky aby nemoc kšáááá šla pryč od malé a nebylo ji nic objímá Vás a upřímnou soustrast

brusinka.pusinka
8. okt 2010

Jinak všechny zdravíme 😉

laurajana
8. okt 2010

@traktor áno teploty máme stále, ešte pred kŕčami som jej merala doma teplotu+dávala diazepan a predsa ich dostala...moje deti mávajú teplotu vždy od večera a po podaní lieku im neskutočne stúpne, čo by mala klesať a nepomáha nič, ani zábaly, ani vaňa, proste akoby to na nich nič neplatilo...keď sme odchádzali po volaní pohotovosti z domu, ešte sa mi vyvracala na posteľ, ale aj tak bola hodinu taká - kukala "do blba" a nereágovala na nič a srdiečko jej išlo odtrhnúť...viem, že detičkým bije rýchlejšie aj pri teplote...ale jej to išlo vytrhnúť, takú mala tachykardiu vraj 166 a ešte aj na pohotovosti mala 40-tky teploty, robili jej test na zápal ten sa nepotvrdil, takže nás nemuseli zo ZV posielať do BB - nemocnice, lebo v ZV bolo plné oddelenie, "dospali" sme u našich, aby sme mali bližšie ak niečo a dnes ráno sme absolvovali neurológiu CEE mozgu..o 3 mesiace tam ideme znova...dávam diazepan, nurofen, ambrobene..ale predsa len tie teploty sú strašné, našťastie teraz pospali obaja, ale ja neviem zaspať hoci by som potrebovala oddych...nemôžem, tak sa bojím o nich... ☹

laurajana
8. okt 2010

@brusinka.pusinka vďaka...len nech pominú tie teploty, čo robia takú neplechu...keď si predstavím, že ešte doobeda sme si užívali slniečko-prechádzku, ako Matti vraví "najlepší liek je slniečko" a potom od 16:00 sme začali teplotovať...snáď fakt viróza...

traktor
8. okt 2010

@laurajana drzim vam prsty nech to zvladnete...teraz sa na vas akosi vsetko lepi ci co...ale uz bude len dobre, neboj 😵

brusinka.pusinka
8. okt 2010

@laurajana to mě moc mrzí a držíme palušky aby bylo vše ok, vím jaké to je bít bezradná, zažila jsem s Domišem a bylo děsné mám to v živé paměti. Držíme palušky a posíláme objetí

laurajana
8. okt 2010

ďakujeme Vám

samayka
8. okt 2010

@laurajana lauri, strašne sa to číta... 😢 držíme moc moc palce, nech ste čoskoro fit. idem si sýkorku ocmukať...

tfuj tfuj nech sme všetci najzdravší ako sa len dá.

ivet78
8. okt 2010

@laurajana
prajem uprimnú sústrasť
ked spia chod aj ty trocha pospať, ved deťurence potrebujú maminu a ked nebudeš fit, ako ich budeš obskakovať....deturencom prajem rýchle uzdravenie

lucia32
8. okt 2010

@laurajana Janka úprimnú sústrasť....
Dúfam, že je už Laurinke lepšie, chudatenko moje malinké....ešte si pamätám ked Natalinka bola chorá a teploty sa šplhali k 40...našťastie žiadne krče ani nič podobné 😅 ale aj tak to bola celý deň a noc handrová bábika 😲
Držím palce nech to psychicky a fyzicky zvládneš, veľa na jednu maminku 😢 😵

laurajana
8. okt 2010

@samayka zlatá si - vďaka

Momentálne sme bez teploty, ale ak mám pravdu napísať, veľmi sa bojím večera a noci...lebo to je pre moje deti tak najhorší čas na tie hlúpe, hnusné teploty...

laurajana
8. okt 2010

@ivet78 ďakujeme...oddychujem inak ako spánkom, šetrím si na noc, dúfam že bude pokojnejšia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre