Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
26. okt 2010

@majkas ty si šikovnica šikovná, svetrík a čiapočka krásna....aj nám by sa zišla taká tenšia na šnúrky, bo Naty sa tie obyčko točia okolo hlavy 😀 Teraz mam síce rozhački bekovku, ale asi sa vrhnem na šnurkovú, len vlnu kúpiť 😵 A daj link na ten svetrík, je nádherný...k šatičkám na Vianoce 🙂

lucia32
26. okt 2010

@lucim mooorning...ako sa máte? Naty začala sopliť...revy ju neprešli, ak ju núim spať, ked nechce je to des...musíme ísť až ked ona chce 😝

laurajana
26. okt 2010

Ahojte maminky a miminká...dnes sme boli opäť u dr. - už je to fakt na zbláznenie, sme opäť na 39 teplotách, čo zo zúbkov fakt nie je bežné...dostali sme ANT Augmentin Duo+pamycon do nošteka+BioGaia probiotické kvapky, po liečbe bud. týždeň v stredu pôjdeme na stery a potom ak by sa niečo preukázalo tak na imuno testy...pretože aj dr. hovoril, že to asi šarapatí imunita...som mu aj hovorila, že či to nie je možné hneď, no že je najprv treba absolvovať liečbu na ANT a potom to ostatné...tak budem veriť, že už bude dobre...chúďatenko naše malé, večer 38 v noci tiež a ráno už 39, takže diazepan a nurofen...ach môj ty bože, nech už nemá tie strašné teplotky ☹

laurajana
26. okt 2010

@majkas áno bežne a to nechcem nikoho nahnevať, lebo viem aké to bolo pri synčekovi, toho som sa nanosila a naspievala mu kým zaspal...dokonca aj naša neterka z Čiech už vedela pesničku "spi bábika..." aj po Slovensky naspamäť...dobrý kurz dostala 😉

laurajana
26. okt 2010

@lucim presne to je výstižne chrrrrrr 😉

lucia32
26. okt 2010

@laurajana ahojky...zase to máte...ach jo 😔 určite riešte tú imunitu....to nie je normálne 😅 držím pästíky, nech sa Laurinke polepší 😉

lucia32
26. okt 2010

Keby niekto hladal Mývalova bundička...síce 86, ale keby náhodou.... http://www.babybazar.sk/Nova-mikina-next-id3141...
My hladáme väčšiu 🙂

laurajana
26. okt 2010

@lucia32 jasné, už som to chcela dávno s tou imunitou, no asi máme blbého dr. alebo čo? Som sa ho aj pýtala či sa to nedá hneď, no proste po liečbe v stredu najbližšie na stery a tak...zatiaľ len dúfať, že tá teplota nebude veľká 🙄

zmurkaz
26. okt 2010

Dobré predpoludnie kočandy 🙂

@majkas ..ty si jaká šikulka!!!! a jaska - že bezlepka je u nás vítaná - a tebe špeciál niečo vínimočné vymyslím - bo mám výčitky svedomia za tie recepty čo som sa dušovala, že ti pošlem a mám to len na papieri a nič z toho 🙄 😔 - hamba mi!!!!!

@lucim ...ja len poznámky k tomu...
* ak to bude doobeda - som voľná denne od cca 8:00 do cca 12:00 -o 11:00 sa u nás podáva obed a od cca 12:00 sa uspávame .....
*ak poobede - tak od cca 14:00 - 14:30 (podľa toho kedy mi Žužu zaspí) a ak poobede tak najlepšie piatok - bo JUrko sa nemusí učiť
* mohla by byť j sobota - nemám nič proti tomu .... niekdy je moj mm doma - niekedy pracuje ... ale to nám je jedno
😅
TAKŽE:.. .Žúrka u Zmurky .....
TERMÍN:
ČAS:
OBSADENIE: Zmurkaz + Zuzanka

zmurkaz
26. okt 2010

@laurajana DRŽTE SA 😔 a cmuk nech ste rýchlo zdravučké 😉

zmurkaz
26. okt 2010

@lucia32 ...jéééé krásna - aj číslo by nám bolo - ale už máme dve 😅 - a v tomto by nám už bolo zima - Žužu je strašný zmrzláň -teda ona si to nepripustí, ale hneď je celá studenkoško 😖

zmurkaz
26. okt 2010

...a čo - všetky tuším obedujete 😅 - tak dobrú chuť .... malá mi spí tak veľmi intenzívne využívam PC 😅

zmurkaz
26. okt 2010

..tak už som aj nakojo ...ešte furt papáte? 🙂

laurajana
26. okt 2010

@zmurkaz ďakujeme

zmurkaz
26. okt 2010

@laurajana 😵 ..hlavne nech ste čím skôr zdraví a nech nemá malinká vysoké horúčky 😉

laurajana
26. okt 2010

@zmurkaz tie horúčky...má aj teraz 39 zas diazepan a nurofen...ach jaj ☹ ☹

samayka
26. okt 2010

ahojte žienky a chrobáčiky 🙂

ako sa máte? nejak vás zanedbávam... ale inak sa máme k svetu, priam až skvele 🙂

sýkorka už celkom pekne hajá, len vstáva strašne skoro... a to idú ešte posúvať čas... dnes bola hore 5:15.. čiže v nedelu by potom bolo 4:15 ???? a čo s ňou preboha do obeda??? na dva spánky to už asi nedáme 😀 😀 😀

a sme aj zdraví... relatívne. ja som minulý týždeň skončila na pohotovosti... ozvala sa stará dobrá krčná chrbtica a migréna a od stredy až do štvrtka večera som vygrcala všetko.. asi aj to na čo som sa len pozrela... ale už je lepšie... už fungujem.

a ešte raz všetkým júlovkám ďakuuuuu za gratulácie 🙂))

zmurkaz
26. okt 2010

@samayka 😅 ..no to nebude bohvie čo ten čas 😖 ...a ešte že už si fit .... inak v pozornosti je Žúrka z Zmurky .... viď predchádzajúca strana .... 😉

zmurkaz
26. okt 2010

@laurajana 😠

lucia32
26. okt 2010

@zmurkaz jasné, že tá bundička je tak na jeseň...ale aspoň si si potešila oko 😀
@samayka v nedelu sa posúva čas? ani som nevedela....tie migreny a chrbtica nezávidím, určo si si užila svoje....ale hlavne, že je už lepšie....

zmurkaz
26. okt 2010

Takže slečna je vyspinkaná - idem of 😉 pa pa

majkas
26. okt 2010

halooo, u nas sa este spi, dosla som na pokec, je tu niekto?

lucia32
26. okt 2010

@majkas ja som tu 😉

majkas
26. okt 2010

a dakujem za pochvaly, sak mi to aj trvalo, teda ten svetrik,ciapka bola hotova rychlo. este mam v plane jednu tiez tieto tri farby ale viac zelenej nech pasuje k tej zelenej bunde 🙂

@lucia32 link neni, to som si vymyslela 😉

@zmurkaz no veru tie recepty a to sa blizia vianoce. Dofam ze aspon s tymi lineckymi kolacikmi na nesklames, to su mm oblubene, tie by som chcela robit. a este medovnicky a potom jedne nejaky cerstvy kremovy a staci. aj tak budeme asi sami tu v BA tak kto by to vsetko pojedol 🙂 a minule som robil astruhany tvarohovy, kuk http://varecha.pravda.sk/recepty/struhany-tvaro...

majkas
26. okt 2010

@lucia32 ty si tu tusim cez pracovnu dobu nonstop 😝 😀
ako Naty, nenachytala ziadne chorobky od starsich co si pisala? teda dufam ze si to ty pisala 🙂

lucia32
26. okt 2010

@majkas struhaný tvarohový som robila minule aj ja...ale s lepkom 😝 😀 je fakt mňam 🙂
Tak svetrík si si krásne vymyslela...aj si odniekial čerpala počet očiek na velkosť? Krásne to máš urobené, ukončené...

lucia32
26. okt 2010

@majkas jj, čo narobíš, ked tu musím sedieť, či tu niekto je, či nie 😝 😀
Naty má soplík, trošku pokašluje, už topíme v krbe, tak snad sa prehreje a bude to len lepšie 😉 ...a možno ten sopel od zubov, vraj nám idú očáky a neskutočne sa sliní, denne aj 4x prezliekame a vyrážky okolo pusy sú vkuse 😠

majkas
26. okt 2010

@lucia32 luci vzdy si spravim vzorku 10ociek x10 riadkov, alebo pri tensej vlne 20x20 a podla toho to rozmeriam na cm kolko potrebujem podla nejakej aktualne nosenej mikine. trojclenka ficala na plnej ciare 😀
toto som robila z vlny Batole na 2,5kach ihliciach, ja robim dost na volno tak radsej pletiem na mensich ihliciach nech to nemam take natiahnute. ked chces tak ti to mozem popocitat ze kolko ociek, mala som to aj napisane ze pre buducnost ale omylom som papierik vyhodila a nechala som si ten stary model, co som rozparala.... proste som bola zase raz sikovna 😅

majkas
26. okt 2010

@lucia32 vyrazky sme aj my mali, a pouzivali mse tu biodermu peri oral. ale musela som dat pozor aby mala suche uste lebo inac to nemalo zmysel

teraz cez den uz necumlikujeme dlho, takze uz vyrazky nema, ale slinta tiez teraz dost. a navyse mam pocit ze sa z toho este tesi lebo si stale robi ustami bublinky 😀

brusinka.pusinka
26. okt 2010

Hezký den všem my celý den byli v Mateřském centru a pak se toulat venku bo u nás sice zima ale neprší 😉
Krásné fota dětiček
@majkas supíš svetřík a čepice krásné 😉
@lucia32 Cmukáme Natušku a pryč nemoci
A od všech dětí kšááá nemoci 😉
jinak jedno dnešní krátké video jak moje Karamelka řádí v Mateřském centru 😀

https://www.youtube.com/watch?v=DhfFF5611pE

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre