Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
22. nov 2010

kolaciky napecene, pojdeme sa ulozit ...
cau mon 🙂
a u nas typujem, ze ak bude bezplienkovy uspech, tak v lete. budeme na holaka a naucime sa snad.

monr
22. nov 2010

@sorciera24 vidíš, aj u nás sa bojkotuje vo veľkom, násilím nič nedosiahneme. a že prečo? tak to netuším

monr
22. nov 2010

@lucim ahojky, pošli koláčiky aj ku nám 😉 Maťkovi dobrú noc.

ani3012
22. nov 2010

@sorciera24 no možno preto,že ste to brali už ako samozrejmosť a tak upútava pozornosť takto ? 😕 Mne by sa teda nepáčilo,keby že urobí niečo do nočníka,všetci mi tlieskajú,chvália ma a zrazu nič ?! By som sa vám mohla na to vykašlať 😀 😀 😀

sorciera24
22. nov 2010

@monr ved ja ho nie nasilim, len sa mu to vzdy potom snazim vysvetlit a vzdy mu zopakujem, ze sa kaka do serblika 😅 ....ale nie nasilim....hadam to do leta pochopi 😀

sorciera24
22. nov 2010

@ani3012 no, to on uputava pozornost aj inak.....strasne ziarli, ked sa napr. rozpravame len s mm medzi sebou 😀 a tlieskat sme mu nikdy netlieskali...takze enviem 😕 no ved uvidime, myslim, ze to maju viaceri a je to len faza a zas prejde.... 🙂

ani3012
22. nov 2010

@sorciera24 tak možno preto,že ste mu netlieskali...čakal na to chudák pol roka a nič 😀 😀 😀
tuším,že mi je už lepšie 😵

monr
22. nov 2010

@sorciera24 neboj, ked to už išlo, onedlho pôjde zas 🙂

@ani3012 super že ti je lepšie

ja mám prísavníka na sebe už asi pol hodku dudlíkuje a vyzúva si papuče 🙂

lucim
22. nov 2010

@sorciera24 u nas ta faza trva uz 5 mesiacov 😝

ani3012
22. nov 2010

@monr @sorciera24 @lucim
idem už naozaj k tomu riadu 🙂
ahoooooooj !

monr
22. nov 2010

@ani3012 ahojky

samayka
22. nov 2010

ahojte dievčatá 🙂

pamätáte si nás ešte??

dnes oficiálne hajáme - cez deň - vo svojom 🙂 elušík dostala novú postielku aj s izbičkou 🙂 a hajáme. na nočné spanie to ešte asi nebude, ale hádam prekvapí 😀 😀

a ešte sa pochválime - už nám neocikáva parkety 😀 😀 už sa aj pri najsamväčšej radosti z nahoty vie ovládnuť a ukázať že chce cikať a vydrží kým nedobehneme k nočníku 🙂 zlatíčko moje malé...

a vy ako sa mávate? všetci zdraví??

monr
22. nov 2010

@samayka samé pozitívne správy, supeeeeeer

lucim
22. nov 2010

@samayka jeeeejeeejeeee, tesim sa s vami z izbicky 🙂 🙂 🙂 nepochvalis sa foteckami? aj s eluskou samozrejme. aj na to serblikovanie som na eli hrda. 😉

idem sa asi donutit zehlit, tak keby cosi, hlasno kricte 😀

monr
22. nov 2010

@lucim kričíííííím, porad pls čo Miške na kašeľ? doma mám stoptusin, stodal, mucosolvan. kujeeeem

lucia32
22. nov 2010

@lucim niekde na nete som to čítala, nejaká doky písala, že ak má viac ako 3 roky, že už si musia kúpiť sami 😝 , tak z toho som vydedukovala....ešte som sa na to nepýtala 😅
@monr chudinka Mišinka, snad jej to rýchlo prejde 🙂
@ani3012 aj tebe pusinku na skoré vyzdravenie 😉

My tiež nacvičujeme bezplienkovanie, niekedy úspešnejšie, niekedy menej...ak má za sebou 2x nehodu, dávame naspäť plienočku 😀
@sorciera24 chce to len čas...naša aj zakaždým kričí, že aaa aj ukazuje medzi nožičky, ale kolkokrát aj vtedy ak jej netreba 😀 a to sa obeháme na nočník...

monr
22. nov 2010

@lucia32 ďakujeme

monr
22. nov 2010

tak Mišina zalomila druhýkrát. Natlačila do seba cestoviny s brokolicovou omáčkou, dotankovala mliekom a spí. Hádam ju Kika alebo Platón nezobudia.

traktor
22. nov 2010

hlasim , nas patko dnes - 3 zubky, spadol v skole pocas vyucka... 😖 ....plienky..no mne neva, ze ich mame...je milujem nasu plienkovu, okruhlu ritulku 😀 ...ale tak ja to asi inak beriem, kedze matko je posledny...pri prvej to bolo ine... 😉

lucia32
22. nov 2010

@monr čauki po 2x 😀 som práve dobehla z banky 😝 účty, účty, účty...pomooooc 😝

monr
22. nov 2010

@traktor hádam len mliečne ☹

@lucia32 to poznám, a je to o nervy. 😖

lucia32
22. nov 2010

@traktor chudatenko, čo spadol...povedz, že ho podkopli 😝

traktor
22. nov 2010

@monr mliecne...
@lucia32 lu no podkopol ho spoluziak, ked isiel patko k ucitelke 😖

kristina1984
22. nov 2010

Dneskaj som bola u gyn.a že mám cysty mám sa niecoho bať?
Dobru nocku

ani3012
23. nov 2010

dobré ránko !

Meniny oslavuje: Klement, Klementín, Kliment, Kolumbín, Klementína, Kolumbína
Meniny oslavuje v ČR: Klement, Alana, Klementýna, Kolombína, Kolumbína

ani3012
23. nov 2010

@traktor tak už to mám konečne spravené ! už len sa dostať na poštu 😀 nezabudla som,len som bola lenivá a navyše som čakala na ďalšiu dodávku 😉

ani3012
23. nov 2010

@traktor Ivi,pošli mi prosím tvoju adresu,nemôžem ju medzi IP nájsť..ďakujem

lucia32
23. nov 2010

Dobré ránko....
Jeden na zasmiatie 😀
"Dědečku vylez z té vany, nastydneš se a umřeš!" Děda vylezl, nastydnul se a umřel..
😝 😀

lucia32
23. nov 2010

Jde misionář po poušti a najednou se před ním zjeví lev. Misionář se začne modlit: "Pane bože, dej tomu lvovi křesťanské city." A ten lev se postaví na zadní, sepne ruce a říká: "Děkuji ti Hospodine za jídlo, které teď přijmu."

😀

ani3012
23. nov 2010

@lucia32 čierny humor ? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre