Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
14. sep 2009

kto to tu spomenul to spanie cez deň??? tak mi cez deň spíme máličko...max. hodinku(v kočíku)asi tak 1-2x denne...a medzitým 5-10min. podriemkávanie 🙂

inneska
14. sep 2009

a riuš..zrejme to nevydá na to stretko 😒 ešte uvidím ...

lucia32
14. sep 2009

ahoj inn, to som bola ja...dokial nereve, tak je to faaajn, potom už horšie 😝 , ale každým dníčkom sa mi zdá trošku spokojnejšia...

inneska
14. sep 2009

luci...no mne našťastie erik vôbec neplače, aj teraz si tu rozbalený kopká, džavoce 🙂 kuknem na neho, tak sa na mna usmeje 🙂 možno je to zmena počasia, čo sa jej nepáči, alebo proste nemá svoje obdobie...učite sa to spraví, len treba vydržať 😉

lucia32
14. sep 2009

hmmm....ja viem, že musíme vydržať...ona skáče z extrému do extrému....chvíľu sa smejká a o 5 minút reve, ako by ju na nože brali...neplače ako bábo, ale reve až je celá fialová ☹ , ale našťastie už len 2-3 x za deň a nie vkuse okrem spánku 😝

inneska
14. sep 2009

lu...a nepýtala si sa doktorky?? netuším, prečo to takto robí 😕

lucia32
14. sep 2009

kolika...asi...od kedy dávame probiotiká je to lepšie, ak len raz vynechám, tak mi to robí...vravela, že ak sa to nezlepší, tak nás pošle na sono a urobí výter...ale chválabohu, už je to lepšie, tak to zatiaľ odkladám...ak by sa to nezlepšovalo, tak pôjdem...

lucia32
14. sep 2009

45 minút a už oči otvorené...ma klepne...som bola 2x hajkať a na 3x som ju doniesla vo vaničke na balkon...zatiaľ akože spí 😝

inneska
14. sep 2009

my sme sa prezliekali po totálnom ogrcnutí, papali sme a uspávali...zatial spíme asi 15min. spíme 😅

lu..ked tak radšej chod, nech porobia vyšetrenia...aj ked možno zbytočne, ale budeš pokojnešia 😉 ja som dokimu spomenula, že erik trošku omodrie, ked ho dlhšie držím na jednom mieste(pri kúpaní na chrbátiku, alebo ked si prilahne ručičku, ked mi leží na ramene)a už ma objednávala na kardio 🙂

monr
14. sep 2009

ahojte žubrienky
my sme dneska absolvovali kontrolu na očnom, už je to lepšie, zobrali jej výter, vo štvrtok budú výsledky, a stále mám masírovať očká a 2x denne vytierať ophtalmo septonexom.
a v piatok som si absolvovala konečne gyn, prehliadku, všetko ok,

a kukla som fotečky, videá, nádhera

inneska
14. sep 2009

no a sme už aj my hore 😅

monr
14. sep 2009

mm zostal doma, ideme si troška užiť, potom sa ozvem 😀 😀 😀

inneska
14. sep 2009

mon...tak riadne zemetrasenie 😀 😀

monr
14. sep 2009

taká rýchlovečka, ale dobre to padlo 😀

monr
14. sep 2009

niekto v paneláku búra stenu, buchot ako hrom. 😠

brinzulka
14. sep 2009

jej 😵 ...moj mm ma krizu...tutu mutu neeeeeem ☹

prave som volala do slovak lines...sli sme busom a platila som 3plovicne listky...ze preco to....: tak ja ako dozor mam do 6rokov dietata polovicny a moje deti...za jeden kus- polovicny...plati sa za dieta od 0rokov...takze...ak by ste nebodaj porodili...tak musite priplatit...
a MHD maju zasa ine naroky....tam platim len jeden cely listok...
este su sukromne sad...ked nejakou pojdem, dam vediet

lucia32
14. sep 2009

veľa tu toho nepribudlo 😀 , moje dieťa som okolo 11 nakojila a šup opäť do kočiara...ja som šla robiť švagrine šofera, potrebovala do mesta, babuľku strážila na záhrade babuška...potiahla do 13.oo 😀 zázrak 😀

samayka
14. sep 2009

tak sme tu znovu

brin - neviem o tom sone, lebo posledné čo si spomínam si hovorila že tam bude až 17teho... ja to skúsim v pondelok mu zavolať...

riuš - brin tým PN myslela Pezinok ( PK) nie Piešťany. to ťa asi vystrašilo, že?? ťahať sa zo senca do piešťan... a ona sa len tuto do pezinoku povlečie 😀 😀 😀

no a k tomu našemu buntošeniu, keby to bolo 20 minút pred prebudením, tak to beriem... ona to robila od druhej do tretej, potom sme papali, pol hodinu spala a od pol štvrtej až do pol piatej, kedy som jej zasa strčila prsko do pusy... a potom zalomila únavou ... a teraz to dospáva

brinzulka
14. sep 2009

samuuuuusik...sak neska je pondelok a 17steho je vo stvrtok...ja som tam volala dnes-ale mi polozili 2krat telefon...takze som pocula len auta a vzduch vokol...nijaku ludsku osobku
hladam Humpolec na mape ...nemam zimnu bundu...a tam maju vo vypredaji...cca 2000ceskych korun...u nas 4000sk...a eurase...nejake 140??

brinzulka
14. sep 2009

ahaaaaaaaa...no ja neznaznackos 😀

brinzulka
14. sep 2009

samy...pekne foto 😵

wydata
14. sep 2009

ajojte,
hlavou mi viri par otazok...
1., mala sa narodila v july cize ja mozem poberat ten rodic. prispevok len do vtedy a kedze ona do skolky pojde az v septembry ako to budem riesit...ci ju dam v dvoch do nejakej sukromnej skolky s tym ze budem prvy polrok este doma kym si zvykne a potom pojdem robit nech si mozem na leto brat aj dovolenku alebo...neviem..
2., kamaratkina mama ma sprdla ze babatka sa maju do troch mesiacoch nosit v perinke a ako to ze ja ju mam polozenu na kolenach v polosede ze sak ona je este malicka na to...ja som ju popravde mala velmi malo v perinke nakolko v lete prazilo jek slak a ked nie aj tak som ju neuvezovala bo si potrebovala kopkat nozkami koly prdikom...periniek mam podedenych plnu rit a su fakt pekne ale ako nahle ideme autom niekam tak ju musim dat do sedacky a to ju snad nebudem do nej tlacit v perinke, alebo si mam bravat so sebou este aj perinku??...nevieeeem..
3., ako vlastne dopadol ten zakon o zvyseni toho prispevku... - dost trapne ze po dvoch rokoch sa aj tak poplatok znizi...nechapeeeem...
no a na odpoved, mi pouzivame asi viacej to lehatecko v tom je stale pri mne nosim si ju v tom po byte ked varim vesiamm pradlo ci umyvam si zuby ... ma tam hracicky a do toho jej skriekam (spievam)...
dnes je drobecek cely den na balkoniku a ja len zavislacim na mmb a aukciach bo som vcera chytila hysak a potriedila vecicky-totiz zacali sme nejako zavratne rast
😝
mala je inak zlaticko...
vcera sme sa troska trapili zasa po dlhom case s hadickou - vyslo z nej kvantum hovinka ale co ma zarazilo huste asi ako coko termix a rano sa vykakusala zasa a uplne sama co ma moc potesilo!!!
este mi tu stoji zehlenie plienok ale vooooobec sa mi nece...toto pocasie je akurat tak na dobru spinkacku...
stale sa tlacim ze dam new fotos ale ked to zacnem furt mi do toho nieco vojde... 😅

samayka
14. sep 2009

😉

samayka
14. sep 2009
lucia32
14. sep 2009

samayka: ste krásne...

lucia32
14. sep 2009

my hajkáme v lehátku...

traktor
14. sep 2009

tak takto to skoncilo.....aj ked som hovorila , ze uz nic nekupim 😀 😀 😀 , v tescu maju uzasne veci, dnes vykladali, krasne cizmy , velmi velky vyber .....oblecenie ...a za super ceny 😉

traktor
14. sep 2009

a nie sme odvazeny, dokyna si vzala dovolenku, tak sme sa aspon presli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre