Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
15. sep 2009

tu nikoho ??? 😕 😕 😕

inneska
15. sep 2009

perluška...moc ma mrzí, že máte takéto trable s mliečkom, snád sa to čoskoro upraví 😉

zuzi...aj ty sa takto trápiš ☹ hlavne že miška rastie do krásy 😉 to máš dobrú svokričku, že sa postará 🙂 my sa máme dobre, máme už 7100g a 64cm, erik poslúcha, len stále grckáme...ale snád aj to nám prejde a bude to ofkej 🙂

susy
15. sep 2009

ines, tak to máme obe nejakych valibukov

inneska
15. sep 2009

jé, susy 😵 tak to máme .... maxík je krásnučký 😵 tiež má také jemnučké svetlé vlásky?? erik ich má ako páperko 😀 😀 maxíka už nebalíš naširoko, že??

inneska
15. sep 2009

jooj, tak dnes bola slabá šichta 😀 😀 tak brú babulky 🙂

traktor
16. sep 2009

dore rano slniečka 🙂 ..... presne pred 3 mesiacmi mi niekto zaklopkal na bruško, ja som otvorila....a medzi nas zavital, krasny, zdravi, chlapcek MATKO. s radostou a veeeeelkou laskou sme ho prijali do nasej velkej rodinky. lubime ta babulko nase 😵 😵 😵 😉

traktor
16. sep 2009

narodil sa drobcek maly, MATEJ sme mu meno daly. hnede očka, maly nos, a už nas je hadam dost 😀 . ma 2 sestry a aj brata, mamka nas ma vsetkych rada. a ocko sa raduje , ze rodinka funguje.

traktor
16. sep 2009

😀 a dufam, ze to necita moja slovencinarka...tie chyby ...ach jaj 😀 😝

inneska
16. sep 2009

ráničko 🙂

erik spal od 20h do 5h 😎 9hodín, to je náš rekord 😀

inneska
16. sep 2009

traky..matejkovi velká gratulejšn k štvrťročnici 😉 😉 nech je zdravý a šťastný 😵 😵 a cmukáme vás 🙂

josifek
16. sep 2009

krásné pohodové raníčko a den plný sluníčka přejeme 😵 😵 😵 😵
inesko to jsi se nám dneska vyspinkala do růžova 😉
Traky malému vše nej ke čtvrt ročku, a hlavně velkou chuť k jídlu a pusinku vysmátou od ouška k oušku 😉

inneska
16. sep 2009

ahoj josi 🙂 v podstate vyspala, keby som si šla večer skôr lahnúť, mohlo to byť ešte lepšie 😀 vid môj posledný príspevok 😝

ideme papať, erik je hladný 🙂

josifek
16. sep 2009

Dobrou chuť 😵

voskovka
16. sep 2009

dobre ranko,mamule...
my sme spali nanič...adamko nie a nie zaspinkať....a teraz hojdam v kočiku snad zaspi...
čo varite?ja idem robiť rizoto...

samayka
16. sep 2009

čafte maminy...

som grogy... už tretiu noc dokola t iste. akurat že dnes to začalo už o jednej... aaaach jo...

brinzulka
16. sep 2009

servuste...po 4dnoch som sa odvazila dat malemu sirup..maltofer...a dieta sa mi komplet do 6hodin pokadilo 3krat...plakalo, predelo celu noc....toto bolo naposledy cez vikend...ked som mu ho dala naposledy...Doktorka mi povedala, ze probiotika a zasa sirup...ale tie som nedala...malinky bol v pohode, ked bol len kojeny...a vcera toto...ja ani nemam odvahu mu ho znovu dat ☹ 😠

samy...neviem, ako pomoct

riusik
16. sep 2009

ahojte
trak: vsetko najlepsie prajeme 😵

my sme boli vcera na biofarme, mali sme sa tam stretnut s kamaratmi, ale sme ich nestihli, tak ze chvilku pobudneme a pojdeme domov. no, nakoniec sme pobudli pat hodin... najlepsi bol tomas, total unaveny a vyhladovany prisiel domov (hoci tam stale nieco jedol), tak veceral asi hodinu, stale cosi pytal 🙂 a dnes rano som ho nevedela zobudit... a alexandra este spi, spala od osmej do stvrtej, najedla sa a spinka 😎

je mi velmi luto vsetkych deticiek, co maju bruskove a podobne problemy 😔 prajem vam, aby sa to uz coskoro zlepsilo...

malka18
16. sep 2009

ahojte babule..je tu niekto ja len cem sa opýtať..moja malá si stále cucá na pravej ručke palček jak po jedeni tak pred jedeni no stále a ked jej dam dudku tak vypluje a nastupuje palec..no čo to?? nechápem??a ako slintá no fuuuha!!! 😲 😢

riusik
16. sep 2009

ahoj malka: objavila rucicky, tak ich skuma...ale ak je to stale palcek, tak jej ho vyberaj, udajne sa tazko odnauca od neho...bud trpezliva a davaj cumlik...

riusik
16. sep 2009

brin: ☹ ☹ a maly ma malo zeleza? ci na co to je?

malka18
16. sep 2009

ona ich už objavila dávno a vyberáme jej ho no ale ked ten cumlik nece..a v lekárni nám poradili lak na ohrizávanie nechtov že to niak neškodí tak sme ho kupili a sme jej palček nalakovali ale prd ako keby sme nič neurobili...trošku sa zamračila a pokračovala v cumlaní som z toho na prášky :(

brinzulka
16. sep 2009

malka...mne to zacal robit starsi syn..prsty do ust...nechty otras...alebo okusuje tricko, vankus..co ide okolo-ale to nie je k veci, ze?

moj krpec dudel nechce...uz sme skusali vsetko mozne...no nechce..ani prvy nemal

niektore deticky maju silny cicaci reflex.ci to nie preto....a slintanie...ludove reci hovoria, ze ked idu zubky...a moze to trvat dlho...

zaba2707
16. sep 2009

ahojte bambule po dlhej dobe opat tu 🙂 ako sa mi mate? dufam, ze ste vsetky aj s drobcami v poradecku. My sme min. tyzden boli cely u mojich rodicov, tak sa tam vsetci z nas vytesovali.

Malka ...aj nas Filip objavil ruky a uz som ho prichytila s oboma naraz celymi v ustach ... vybrala a dala dudel, tiez ho vypluval ale ako pise riusik stala som nad nim a stale ho davala do pusy aby si nemohol pchat ruky do ust. A ked som uz bola zufala dala som mu rukavicky a tie mu nechutili 😀

zaba2707
16. sep 2009

no a tuto noc nam dal maly riadne zabrat obom ... mne aj mm ☹ nebol ze nejaky zly ale chcel byt hore ziadne spanie a vyslovene sa s nim stale musel niekto rozpravat a venovat sa mu inak mrncal a ked sme si ho nevsimli tak to mrncanie preslo do revu. A najhorsie bolo ze sme uz z predchadzajucej noci boli KO. Neviem co sa mu to porobilo ale ak to takto bude dalej tak neviem neviem ....

brinzulka
16. sep 2009

riu...pri nasom porode a testoch po... zistili, ze ma zly krvny obraz. ze sa ma po mesiaci skontrolovat ale nic hrozne, lebo mu robili odbery, tak zistili...mnoho deti ma tiez zly a sa na to nepride...
o mesiac kontrola furt nizky hebmoglobin...tak sirup....mm hovori, ze aku ma teraz super farbu-ked sa hneva 😀
jedneho kojim....druhy si prave zul nohavice...pojdeme vonka

riusik
16. sep 2009

brin: u tych starsich je to asi o niecom inom 😀 aj moj tomas to robil, normalne tricko mokre, kym som prisla, ze co to??? uz to nerobi... i ked, sem-tam este stale cosi vopcha do ust, ale tomu uz nebudem davat cumlik, sak 😎 😀

brinzulka
16. sep 2009

moj mm mi dal maleho, ze je nespokojny...ale ten spi len na mne...ked ho polozim...hned je hore...alebo super vec...hojdacia koliska z ceresnoveho dreva...starucka...este mna vynosila...ale perfektna...jemne hojdame a tam buva...

riusik
16. sep 2009

brin: to ako s malej mocom - dake bakterie, ze skoro vsetci novorodenci to maju, len sa o tom nevie, neskuma sa to, iba nasa ma diletaciu oblicky, tak odchytavame moc, ale minuly tyzden uz bol bez bakterie, sa tesim, snad sa upravila aj ta oblicka, uvidime po tretom mesiaci...
a musis mu to davat, ked mu to nerobi dobre? neda sa nieco ine?

malka18
16. sep 2009

brin...no už aj moja mamina že či jej zubky nepojdu..hovorím tak skoro...no budeme niečo skušať aby sa naozaj nenaučila na cucanie palčeka no zajtra ideme k dokine tak jej poviem snad niečo poradí aj ona..

zaba....aj naša tak začala s obidvoma v pusinke a teraz už len praví palček...inak už aj rukavičky nás napadli tak asik skusime čo to spraví... 😖

brinzulka
16. sep 2009

ved sme kupili zuvky 😀 do ruk mu davam makku lopticku...no nic idem ho obliect a behat bude...
k obedu..asi rajc. pol s masovymi gulkami a vypraz.syr....viem nezdrave ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre