Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
17. sep 2009

ahojte 🙂

dnes v noci erik zase ťahal do ráno do 5, potom do pol 8 😎 teraz sa ideme poobliekať a nachystať, o pol 10 vyrážame 🙂

inneska
17. sep 2009

josi...dakujem 😉

zuzi...davidka ti dáva riadne zabrať 😅

leni...ja tiež furt snorím, čo kúpiť a pritom máme plnú skriňu 😀 a peniazoch ani nevrav...ako keby mi ich niekto kradol z účtu 😠

inneska
17. sep 2009

a u nás zatial neprší..a ani nech neskúša, až ked sa vrátime od dokiny 😀

babyzuzana
17. sep 2009

ineeeeeeees ma nestviiiiiiiiiiiiiiii, to bola zase provokacia pre mna ?!??? 😠 😠 😠 😠

inneska
17. sep 2009

zuzi...neeeem...nabudúce kusnem do jazyka 😝 ale cez deň mám posledné dni erika akého mrzutého, chvílu je dobre, potom začne mrnčať, grcká, nič sa mu nepáči 🙄 tak som rada aspoň za tie noci 🙂

inneska
17. sep 2009

asi by bolo lepšie kusnúť do prsta, aby som to nenapísala 😀 😀

ozi
17. sep 2009

čaute, my sme zaspali o 20:00 a hore o druhej, potom o piatej, potom ešte pospala do pol siedmej, takže pohodka, spala by aj dlhšie, ale ju ako vždy Samko s Maťkom zobudkali 😝.

U nás pršká, takže sme domka, varím, pôjdeme von poobede aj keby prškalo, musíme sa vyvetrať.

babyzuzana
17. sep 2009

ineska a uz si nieco riesila s tym grcanim??
moj grcia stale vkuse a mam pocit, ze sa to nezlepsuje...

babyzuzana
17. sep 2009

a kazdy mi len hovori, ze je to ok ked pribera... ☹ ale mne sa to uz nezda 😒

josifek
17. sep 2009

My jsme nakojili ve spánku v 22 hod a pak jsme se vzbudili až v 7.30hod a teď už zase spinkáme 🙂 jinak malá usla v 20.00hod 😀
Inesko ať to vše dopadne na jednotku a Eriček je zdravoučky a ty klidňoučká
Zuzi i naše má v plence vždy nějaáké to překvapení 😀

lucia32
17. sep 2009

inn, ozi, baby... 🙂
u nás ešte neprší, ale je pod mrakom...
malinká mi zaspala na ruke, snad na 2 pokus v postielke ostane 😝
zuzana, ja viem aké to je...malá mi spávala už od 9 do 2-3 a odrazu zaspí okolo 8 a o 11 je hore, o 1 zas, o3, o5 , niekedy ešte aj pomedzi to 🙄 😝 ...ale aspoň nereve, len ju trochu nakojím a zaspiná znova, len ten spánok má tak strašne ľahký 😒

babyzuzana
17. sep 2009

josifek a to je vobec aj mozne aby tak nadherne prespala noc?? mne moj trhol rekord raz a to bolo necelych 5 hodin, neporovnatelne s vami 😉 inak max. 3 hodky

ozi
17. sep 2009

My teraz kakáme každý druhý deň 😀

Babyzuz, koľko a ako Ti grcká, to je dôležité

voskovka
17. sep 2009

ahojte....mame ohrozene stretko... 😢
adamko soplikuje,celu noc som odsavala...a davidko rozprava nosom a kašle.... 🙄
uvidime čo do soboty vymyslime...
idem očistiť zemiaky lebo robim plnene kuracie rezne s kašou...
skočim ešte do lekarne kupiť dake vitaminy a celaskon...
inak som počula že ten Alli pripravok na chudnutie je velmo dobry,žE ZATIAL čo mam zname,im pomaha......a pytala som sa nan v lekarni a mi povedali že dotyčna osoba musi mať aspon 80kil,aby ho mohla uživať,nemala by mať problemy s tlakom,krčove žily...

babyzuzana
17. sep 2009

luci lenze mne ani nezaspinka znova, posledne 3 noci sa mi vzdy prebral aj na hodinu, predvcerom dokonca na 2 hodky, bude sa usmieeevat, dzavotat, ja na neho kukam s krvavymi ocami a prosim v duchu "spi, spi, spi" 😀

ozi
17. sep 2009

Naša má v noci tvrdý spánok/klopem si/,cez deň ju chlapci budia, tak aspoň v noci si to vynahrádza.

inneska
17. sep 2009

ozi.. 🙂

zuzi..aj mán sa tuším posledný týždeň horšilo,čo sme boli u dokiho(včera som asi 5x prezliekala, čo sa tak moc vygrcol, medzitým len tak po troškách) 🙄 ten zatial vraví, že je to v pohode a normálne 😒 ešte tomu dávam do konca tretieho mesiaca...zatial pekne priberá, tak si z toho až takú hlavu nerobím, ale bola by som rada, keby to už skončilo 🙂

josifek
17. sep 2009

Zuzi ona měla nejdřív intervaly po třech hodinách a teď je to asi týden si to sama prodloužila. Dávám ji napít i když spinká ona se nevzbudí a je spokojená.A přibírá hodně ale to je prý fajn vychází nám to na týden250g 😀

samayka
17. sep 2009

ahojteee !!

zdraví vás vyhajaná samyyyy!!!

našej sýkorke som včera objavila v pusinke žabu-soor. po konzultácii s odbornou asistentkou z oboru lekárnictva - menovite Luciiiim, sme urobili opatrenia a čuduj sa svete - zaspala normálka o osmej, papali sme o pol noci a potom sa hajalo až do pol štvrtej!! a po papaní zalomila až do šiestej!! a po papaní zalomila až do pol ôsmej!! som v šoku... v noci, ako som bola zviknutá nespať, som asi pol hodinu sedela nad postielkou a kukala na ňu ako krásne hajá... som šišina, ja viem 😀 😀

juuuuj bodaj by to už tak zostalo, slniečko naše malé.

bybyzuz - s grcaním toho moc neporiešiš... nutriton tiež nie vždy zaberie, my ho nedávame a len polohujeme, a kojíme po ležiačky a dva krát z toho istého prsa aby nebol "silný tlak v mliekarenskom potrubí" ako hovorí môj drahý. a mám pocit že to celkom zvládame. grcne tak raz denne a už v nej ani tolko nelieta ako kedysi... asi sa to fakt lepší samé.

ozi
17. sep 2009

babyzuz a veľa ti grcká?

ozi
17. sep 2009

inn, používaj podbradník, ja to tak robím, keď si grcne nemusím toľko prezliekať, iba dám dole podbradník 😀

lucia32
17. sep 2009

samayka aj naša má soor a vytieram jej to glycerinom, čo také zázračné ti poradila lucim? Aj ja chcem aby naša hajala....
jejda zdá sa, že už je hore...

lucia32
17. sep 2009

nenormálne...už som aj vytiahla šatku zo skrine, spánku veľmi neublíži 😝

babyzuzana
17. sep 2009

no takze k tomu nasmu grcaniu, mozno pomozete...
ja toho mlieka az tak vela nemam, tak akurat aby sa napapkal... a kedze pribera a rastie kozmickou rychlostou tak dokonca aj trosku dietujeme
po papani davam vzdy odgrdnut a vzdy nato si aj grcneme
a grcneme si cca este 1 az 2x kym nezaspime
skoro vzdy ked zaspi sa puci v spanku takymi svojimi pohybmi a to uz viem, ze ho musim zobrat na ruky a ideme grcat opat
ked sa vyvracka spinka dalej
alebo ked dospinka a zobudi sa, ideme prebalovat opat grgne, opat sa povracka
potom ideme papat a opat po papani vracka a tak dookola

lucim
17. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
samy juj, to ma tesi, ze to tak rychlo pomohlo. 🙂
bejbizuzi si aspon zdriemni, kym ti mamina alebo kto postrazi dejva. 😉
voski, nech sa rychlo vyzdraveju ... u nas to bol nastastie len soor, klop klop klop a tfuj tfuj tfuj.

babyzuzana
17. sep 2009

no uz varuskaju nasi a pocujem ich dzavotat s davidkom dole obidvoch
moj ocino rano o pol 8 utekal do lekarne kupit nasivin a odsavacku (za 0,95 eura) !! 😀 ehm hlavna vec ze doma mam elektricku..
ma nejake sopliky

inneska
17. sep 2009

u nás aká leja sa spustila ☹ a ja mám ísť teraz von 🙄

no nič, budeme utekať pomedzi kvapky 😀

ozi
17. sep 2009

lucim, ahoj 😉

babyzuz, možno grcká trošku viac, ale kým priberá, tak sa netráp, starosti by si si musela robiť, keby všetko vygrckal a hlavne keby to striekalo prúdom, vtedy je to problém.

beruska113
17. sep 2009

Ahojte,
mne akurát mimčo na počudovanie dlho spinká, ale plaka ráno statočne, tak sa unavil. Baby tak nakoniec lehátko FP zvíťazilo, dnes by malo prísť, tak som zvedavá.

Inn,
aj náš malý má stále podbradník, aj ke%d moc negrcká. No na mimibazare už som, ale money zatial neminiem, ešte som neprišla na to, ako sa tma nakupuje. Ale teplomer čelový a ušný mám už vyhlidanutý, len sa ho bojím kúpiť, aby som chorobu neprivolala. Sa toho riadne bojím.

Baby ja len tak zbežne som kuk čo ste popísali (stále nechápem, že stíhate toľko koňovať), ale v &tescu majú cherokee výpredaje. som bola v piatok a nič nemali. Dobré akcošky, už ste niekto bolI?

inneska
17. sep 2009

dočítam vás potom babulky, musíme ísť 🙂 paaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre