Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
26. sep 2009

no aj tam som 🙂
A čo ty vieš,možno máš šikovného syna. Evka už vie aj rozprávať.Škoda,že to počul len Patrik.Vraj povedala mama a pozerala sa na dvere,že chce ísť za mnou 😀

samayka
27. sep 2009

dobré ránko kočandy

v prvom rade všetk najsamlepšie všetkým trojmesiačikom - susy, jenka, simonito... a samozrejme našej sýkorke 🙂

tá ich aj patrične oslávila tie svoje výmesačniny... tak isto problémovo ako sa rodila tak sa teraz aj chová žaba jedna... už sme tatam so spánkom... večer sa nedarilo zaspať, potom bola od pol jednej do tretej hore a od štvrtej do pol šiestej znova... potom som ju uspala v búdke od kočíku a o pol siedmej pokračoval v mojkaní tato lebo ja už som bola grogy... teraz chrní - samozrejme... dospáva divokú noc...

ja už fakt neviem čo s ňou :(

babo raď!!!

reilyy
27. sep 2009

hmmm, takze trojmesacie za sebou a bysledok ziaden, toho sa obavam aj ja....a ze to pominie 😠 figu borovu

reilyy
27. sep 2009

moj kolikuje ako za starych dobrych cias.... 🙄 samy, ja neporadim, s vlastnym dietkom si neviem rady

voskovka
27. sep 2009

ahojte,oslava davidkovych 2ročkov dopadla dobre....
reilyy-takže ja ked som bola na rodičovskom už 2roky s davdkom,tak ten zvyšeny dostanem*?lebo za mna platil odvody štat?

lusia_99
27. sep 2009

ahooj voski aj ja som bola este na rodicovskom ked ma Lucka 4 roky pred 2 rokmi mala 2 teda za mna tiez rok platil odvody stat tak zeby sme to brali aj my???? to by bolo super 😵
a Davidkovi blahozelam 🙂

ani3012
27. sep 2009

Ahojté!
Aj ja sa pripájam ku gratuláciam 🙂
A teraz si uvedomujem,že Evka bude mať zajtra 54 mesiace! Och! Ako ten čas letí!
Pozerala som na ten rod.príspevok a mám v tom hokej! Vôbec neviem,či ho dostanem alebo nie.Síce spĺňam podmienky,ale neprichádzam o príjem,lebo som bola zamestnaná na 4 hod.Necháme sa prekvapiť. 😕
Idem vyprážať syr,ak sa tu niekto okolo 12.hod. ukáže,tak prajem pekný deň a dobrú chuť 😉

ani3012
27. sep 2009

zase mi tam úradoval škriatok.Malá bude mať 4 mesiace 😀 😀 😀 😀

lusia_99
27. sep 2009

Ani Evicka ma 54 mesiacov??? hmmm 😀 tak to je uz velka slečna 😀 😀 😀

voskovka
27. sep 2009

lusia...dakujeme🙂sice až zajtra ale sme to oslavili včera....
som zvedava ako to bude...či fakt tie peniaze dostneme...ved 2decka a 5000sk-to je fakt malo...

ani3012
27. sep 2009

http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?... príspevku
Keď to bude už tu,tak sa teškajme 🙂

lusia_99
27. sep 2009

ja som si navarila obedik uz vcera takze dnes mam frei 😝 😀
chystame sa prejst do lesa spravili nam asfaltku tak spojime prijemne s uzitocnym ja sa s Miskom prejdem a Lucka s tatikom nazbiera huby-snad 😀

lusia_99
27. sep 2009

jeej baby Misko sa napapal 8.45 a odvtedy chrníííííí ja neverím....
boli sme s nim v lidli u svagrovej na kafčo a on to vsetko prespal a teraz uz hodku taha doma vo vajicku pri otvorenom balkone....je to proste anjelik 😵

reilyy
27. sep 2009
traktor
27. sep 2009

rei je to krasne 🙂

traktor
27. sep 2009

som sa tu vcera neukazala, matko cely den nic ine nerobil len sa pretacal/s chrbatika na brusko/ a ja som ho musela otacat, neviem co mu bolo robil to stale, potom sa mu nedarilo vytiahnut rucky tak fnukal, takze cely den som bola obracačka dietata/ tak uz aj ja viem co je to mat dieta 😉 dnes je to uz super, este si nespomenul ze sa vie obracat 😉

reilyy
27. sep 2009

cau traaak 😉 maly uz takto pokroky robi??? 🙂 🙂 zlaty

ani3012
27. sep 2009

traky buď ráda.Mňa sa pýtala neurologička,či sa mala pretáča a to mala chúďatko dva mesiace.Patrik bol teda oveľa živší,ale si nepamätám že by už v dvoch sa mal otáčať.
A teraz čítam- z chrbátika na bruško?To je fakt super! Mne sa mala pretočí len z bruška na chrbát. 🙄

ani3012
27. sep 2009

rei,je to pekné a vyzerá aj dobré.Peťko bude mať zakrytý aj krček a aj uška poriadne.Ešte keby k tomu maly aj šál 😵

reilyy
27. sep 2009

🙂 ani, to chcem len na jesen, na zimu kupim kuklu, najlepsie zakryje hlavu aj krk 😉

reilyy
27. sep 2009

http://www.koralkuvsvet.cz/detail.php?zbozi=144...
ani toto neni zle....za tu cenu...

jajona
27. sep 2009

Pekný deň všetkým,

my máme za sebou asi najlepšiu noc 😵 Matúška sme dali spinkať na bruško. Spinkal od 21:45 do 03:30 h.
No a mm dával na neho pozor do pol jednej a ja od pol jednej. Netvrdím, že som sa vyspala lepšie, ale taký dobrý pocit z toho. Len tá nevýhoda, že prsia tvrdé ako kemene, takže šup odsávať. Teraz už v pohode.

A objavili sme si pästičku (pravú) a cmúľame ju o sto desať. Ale aspoň viem, že keď je už ako tak prebratý a cmúľa, že je hladný. Niekedy aj počas spánku, ale to len na chvíľu. A začali sme sa už aj hrať trošku s hrazdičkou.
Sem-tam sa ešte pojedujeme pri papaní, to je v norme.

Takže tak, len dúfam, že som to nezakríkla

lucim
27. sep 2009

dobryyyyyyyyyyyyyyy deeeeeeeeeeeen 🙂

jajona
27. sep 2009

Ahoj

reilyy
27. sep 2009

jaji 🙂 to je super, jak vas matusko dlho trapil tak aspon sa to teraz zlepsilo 🙂 skoda ze nemate monitor dychu,to by ste ho strazit nemuseli

ani3012
27. sep 2009

v CA čku som videla,mali tam celkom pekné také kukly aj pre dievča aj pre chlapca,ale ja som malej už kúpila,ako sme sa s babami dohodli,že nákrčník,čiapku a šál.

lucim
27. sep 2009

jajo tak to su dobre spravy 🙂

my sme boli vcera na husacine v grobe, bola to pohodicka, take male obzerstvo a vykecavanie. matko bol zlaty. a nechcelo sa nam ist domov, tak sme ostali spat u kamosov v blave, a cestou domov dnes sme sa este zastavili v ikee. a dostali sme od kamosov zimny fusak, cize zase som usetrila. siiiiiiice som mala vyhliadnuty taky vymakanejsi (emitex) ale aj tento je celkom fajn.
matkovi sme kupili zirafu s hudbickou.

jajona
27. sep 2009

rei: to máš pravdu. aj keď si myslím, že by to bolo v pohode, ale jednoducho Ti to nedá "bezstarostne" spať.
mm hovorí, že už nie je taký malý a keby sa mu začne horšie dýchať, tak už má reflex a hlávku otočí. neviem...

ani3012
27. sep 2009

rei,ten šedý je krajší-či béžový 😅
veru veru,monitor je fakt super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre