Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
5. okt 2009

lucim - ty mi predsa len možno trošku pomôžeš... viburcol.. poradila dokyna keď nevedela zaspať... ako často jej to môžem dávať a či jej to vôbec môžem dávať v takomto prípade...poradíš??

inneska
5. okt 2009

samy..mne svieti , aby ked vstávam k erikovi počas noci, som sa nezakopla o niečo 😀 a vlastne to svetielko stačí aj na kojo, že mu vidím trafiť cicik do pusy 😀

samayka
5. okt 2009

in - ja mám také trošku silnejšie ale je príjemné červené... neruší ale svieti...

lucim
5. okt 2009

samy pisu tam, ze 2x denne, kludne ho daj 2X ZA NOC ... uz ste ho skusali? na nas zabral.
samy vcera matko nevedel cez den zaspat, uuuplne sa mykal a strhaval, tak som ho stiahla do zavinky a hned sa vypol. (a to mi v zavine nikdy nepotreboval spat.

reilyy
5. okt 2009

viburcol 2x denne poradila lucim

lucia32
5. okt 2009

sam...ja som malej dávala Viburcol, prvé dni, ked som ju učila samú spať, bo bola nervná, až až...ráno 1ks a večer 1ks...aspoň tak písalo v návode...Už som pár dní nedávala...
inn...ja som svojím krpatým plietla odušu, ale potom z toho vyrástli a moje kúsky sú porozdávané po rodine, tak Natynku nechcem ukrátiť a uplietla by som jej na zimu nejaký cool kúsok...niečo čo by stálo zato 😉

reilyy
5. okt 2009

😀 do ritulky, zas som spomalena 😝
no, viburcol u nas nefunguje, ale to sa nedivim,sak u nas nic nefunguje 🙄

lucia32
5. okt 2009

reily...pché, vy musíte byť vždy iní 😝 😀 Ja tomu vravím, že moje dieťa je osobnosť 😀 , je jednoducho iné...malý Lenin 😀

lucia32
5. okt 2009
traktor
5. okt 2009

rei to nic ze nefunguje...ale je kraaaaaaaaaaaasny 😵 😵 😵 , nemozes mat vsetko 😀

samayka
5. okt 2009

ja som jej ho zatial dala len keď mala taký riadny hisák... ale vyletel z nej aj s hovénkom asi do 10 minút... takže efekt asi žiadny... skúsime jej ho dať večer pred spaním a potom okolo jednej keď prvý krát papáme... schvalujete??

lebo ona do tej jednej je ešte ako tak (teda neberiem dnešnú noc lebo to bola rozbitá už od deviatej a zaspala o siedmej 😒 😒 )

lucia - ja sa chcem dohodnúť so svokrušou.. mimochodom zajtra príde už sa tešíme... aby mi uplietla taký ten falošný rolák.. a možno aj dva.. alebo rovno tri - aj pre bračekov mravčekov 🙂))

v stredu ideme na poradňuuuu.. a na včeličkýýýý...

lucim
5. okt 2009

aj mne svieti v spalni v noci oranzovy macko od samy. 🙂

ja nepletiem. keby som mala dievcatko, asi by om zacalaa hackovat .. tie hackovane ciapocky su nadherne.

samayka
5. okt 2009

lucim - zavinku občas používam.. ja ju skôr zamotávam do deky, keď vytuhne na mne aby ju nožky nezobudili... ale ruky má vždy vonku.. ona aj polomŕtva by si ruky zo všadial vytiahla.. taký malý Hudini a Koprfild v jednom..

traktor
5. okt 2009

aj nam svieti mini svetlielko /ledva vidno 😀 /, a v zavinke nie prikrity je spanielskou dekou a zatial to staci/ on sa velmi ani nehadze ma oblubenu polohu naboku, ked o 1 kojim pretocim ho na druhu stranua hotovo

samayka
5. okt 2009

dobre babulky.. ideme my het... malá fičí pod hrazdičkou, ja sa idem trochu očlovečiť a potom o 11 vyrážame do ulíc 🙂)) chodíme pekne peškom mamíkovi do školy po obed a potom jej ho odvezieme a ona sa hraje s brmbulkou a sme všeeetky tri strašne happy že sa máme 🙂) takto je to od pondelka do piatku 🙂) pekný režim, že??

tak pááá všetkým netopírom aj nekakáčom aj spáčom a kakáčom 😀

lucia32
5. okt 2009

samy...ten falošný rolák som videla...ako to vyzerá na mimču? no uplette a sfotte 😀 ja sa na čas lúčim...pá

lucim
5. okt 2009

samy krasny rezim, pozdrav mamika aj elus. paaa a dobru chut. 🙂

traktor
5. okt 2009

kde tu na koniku najdem prispevky k farme?mate dakto link?

inneska
5. okt 2009

my sme zase nemali elektriku, teda ani net 😠 a teraz už sme vychystaný von 🙂 tak ideme , papaaaa

traky 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lucim
5. okt 2009

mam modru stuzku, tak bezte po penizky

traktor
5. okt 2009

uz som si zbehla mam 500 koruniek... 🙂

reilyy
5. okt 2009

berte prasuleeee, modry 😉 ribbon

reilyy
5. okt 2009

kde je riusik? 😕

josifek
5. okt 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brinzulka
5. okt 2009

dobre.....kominom... 😀 😀

josifek
5. okt 2009

Brin jojo komínem 😀 😀 😀
a malý je šikulka 😉

reilyy
5. okt 2009

😀 😀 😀 brin, maly by uz rad utekal??? 😀 😀 zlatyyyyyy

brinzulka
5. okt 2009

on je stastny...ked sa moze nohami odrazat... a druhy pripad je...ked ma holy zadok a moze ma okopavat...ako pri nom stojim...Takze hopsadlo bude asi jeho oblubena cinnost...
"uspavam" davida....uz ma boli hrdlo z citania rozpravok...andrisko sa uz aj zobudil, napapal, ogrcal, prebalil...a david stale nespi...uz som to vzdala...asi koncim s poobednym spankom a vydrzi do vecera

lucia32
5. okt 2009

hojky...tak sme doma z poradne, malinká váži už 5320g 😀 , na pich-pich včeličku ideme až o mesiac 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre