Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
12. dec 2009

riadne vysoke teploty,Traky a bola si snim na izbe??unas v nemocnici su matky zvlašť na jednej izbe,a na velkych detoch su snimy na izbe

traktor
12. dec 2009

ja som mala protekciu 😀 😀 😀

nina41
12. dec 2009

jaj tak 😀
Traky aj uvas sneži?

traktor
12. dec 2009

u nas je veeeeelmi zamracene tak uvidime co nam nebo da 😀 , aj ked by uz mohlo tak riadne nasnezit, a ked nie teraz tak aspon na vianoce... 😉 uz si nieco piekla.....? ja uz radsej nic neplanujem , ked to pride tak zacnem....

inneska
12. dec 2009

no vitajú doma 🙂 som rada ,že ste už doma...všade dobre, doma(a na koňovi) najlepšie 😀

starali sa tam o vás dobre? takže to bola tá 6. choroba?? užn ie je maťko bodkovaný?? 🙂

inneska
12. dec 2009

jáj, baby teraz stretkujú...

traktor
12. dec 2009

ze dzekujeme 😀 😵 😵 , hej bola a plus daky virus, a uz je to ok a botky uz sme nechali lienkam 😀 😀

traktor
12. dec 2009

a stretkuju...tak preto tu nikto nie je tak poriedko...a ja ze to tu roztocim,,,,este ze mam tolko posty ze mam o robotu postarane... 😉

ani3012
12. dec 2009

čau traky!
čau ineska
čaues nina

traktor
12. dec 2009

cau ani
cau matko
cau kronikarka
😀 😀

nina41
12. dec 2009

čau ani,ako vikenduješ??
Traky ja tiež nič neplanujem,pritych mojich deturencoch sa to ani neda 😀
Dnes idem piecť medvedie labky,ale to mi ešte všetko zjedia do vianoc 😝

traktor
12. dec 2009

tak som docitavala co ste popisali, a bolo toho neurekom a pripajam sa tiez k jednemu....rei cicuška 😀 😵 😵 😵 pridaj sa , veeeeeeeeeeeelmi chybas , a teraz ma aj oval ked chces.... 😀 😀 😀 😀

traktor
12. dec 2009

a baby uz nestretkujte , uz sa vratte , bo nie dost ze mam abstak, este aj depku dostanem , ze tu nikto nie je 😀 😀

ani3012
12. dec 2009

tak som si vym,azala príspevok.Na boku myši mám tlačítka,že stránka dozadu a dopredu a nestlačím ju?! 😠

ani3012
12. dec 2009

boli sme na návšteve,Patrik ale chce pozerať rozprávku na PC,tak nebudem môcť písať.

traktor
12. dec 2009

tak vidim ani ze tiez mate ten probem ako mi ....teda ze iba jeden PC

ani3012
12. dec 2009

on ma síce v izbe DVDčko ale pokazil sa TV.Ale asi mu DVDčko prenesiem sem.To som síce nechcela robiť,lebo mám potom dopozerané...

ani3012
12. dec 2009

a aj tak tam teraz spí Eva

zmurkaz
12. dec 2009

Ahojky - tak ja hlásim príchod zo stretnutia 🙂

Bolo super - sa teší, že som ich konečne videla life ... akurát že naša slečna nebola vo svojej koži ... tak ju idem mojkošovať 😉

Hádam si vás ešte zapnem 😉

jennna
12. dec 2009

baby moje ... zistili sme, že Dianka má panický strach ísť v aute, ked je von tma... čím to môže byť.... žeby sa mala báť tmy, lebo v noci máme zhasnuté a nie je problém....
je to hrozné... museli sme ísť pol hodinu v aute z hrozným záchvatom jej plaču...no čo narobíme, ked musí byť pripútaná v sedačke...ani vybrať ani pomojkať.....

riusik
12. dec 2009

jenn: to si viem predstavit ako ta to trapilo, nechat dianku plakat... chuda male... skus dat nejake svetlo do auta, aj my sme davali pri tomaskovi...

jennna
12. dec 2009

riu... nepomohlo...svietilo celú cestu...proste nevidela von...

zmurkaz
12. dec 2009

Jenn - chúďa Dianka ... naša malá sa tak bála chodiť von na prechádzky keď bola tma - ani pouličné lampy jej nestačili ☹

babyzuzana
12. dec 2009

aahojteeee, my sme este po stretku isli do lamacskeho tesca a uz sme stihli aj okupkat a teraz papkame

inak smrdiiiiiiiiime tak, ako keby sme boli v 4 cenovej.... 😅

ani3012
12. dec 2009

čaute kočky! Tak ako bolo?Hovorte a preháňajte... 😉 😀

alexarisko
12. dec 2009

no caute mi uz varime aj s Liluskou, nebola nakoniec ziadna piza, robim kuracie prsia, tancujem pri tom aby sa mala zabavala a mangel si doslova vala gule s prepacenim v kupelni

julovciatka
12. dec 2009

tak a kedze som sikovnaaa tak tu je fotodokumentacia odomna...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

a inak kto vybera tie datumy?????

ze 9. 9. 2009 a 12. 12. 2009 hezkeeeee

kedy sa vidime nabuduce?? az 10. 10. 2010?!?

samayka
12. dec 2009

ahojteee

aj my už sme doma a tiež poriadne smrdíme... prišiel drahý z futbalu, dali ešte kofolu v krčme... prišiel k nám a vyzliekal tričko - že baby moje smrdím krčmou... a keď sa priblížil začal sa smiať... lebo aj my 🙂)))

ale teším sa že sme vás videli 🙂))

inak sýkorka zaspala ešte aj po ceste domov v aute.. som zvedavá čo bude večer, pri zaspávaní 🙂

jenka - musela to byť hrôza... ja si neviem predstaviť že by nám to robila, lebo u nás keď nič iné na uspanie nefunguje, auto a autosedačka zaručene.. tak až by sme aj o túto možnosť prišli tak neviem.

ale musím sýkorenku pochváliť.. ona v tom čurbezi na stretávke zaspala ako prvááááá 🙂)))))))))

babyzuzana
12. dec 2009

ta sikovna som ja 😎 😀 😝

ani3012
12. dec 2009

1.1 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre