Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
16. dec 2009

neber , ja nahravam video, tak kukam ci uz je , nech ma chlapa nahrateho aj ako 6 mesacneho 😀 , a vaha, ked nanho kuknem ta sparatko....kde tie kg idu? 😀 😅

ani3012
16. dec 2009

luci neboj,aj ja mám niekdy taký pocit.Si všimni ráno som sa pýtala aj odpovedala sama 😀 😀

ani3012
16. dec 2009

ale pozerala som tabuľku a rozhodla som sa,že námesačninky budem vypisovať z tejto novšej tabuľky,kde sú zapísané aj nové detičky .
Prečo ma to nenapadlo hneď,ale až po 1,5 mesiaci? 😕 😝

ani3012
16. dec 2009

ale také krásne veľké vločky máme asi iba my na Záhorí 😵 😵

majkas
16. dec 2009

hojte, hojte holky 🙂

tak najprv gratulka buducemu zatovi, vsetko najsamlepsie zelame s Tamarkou, urcite sa jej prave o nom sniva 😵
a samozrejme aj ostatnym oslavencom vsetko naj 😉

no a s tabulkou ste ma nepotesili lebo my sem mali poradnu v 5. mesiaci a teraz ideme az na konci 7. predpokladam ze potom asi v 9 a 11. neviem ci sme tu taki jedini, ked hej tak nic, nebudeme v tabulke ☹ ale ked je nas viac tak mozno by stalo za zamyslenie to nejako vymysliet

jeej prave zacalo snezit aj u nas 🙂

lucia32
16. dec 2009

Ani: srandujem 😝 😀 , ja si vystačím aj sama, aspon som dcére posadila bandurky na farme 😀
Majka, váhu doma nemáte? Alebo sa jednoducho napíš pod 6 a do zátvorky dáš 7 😝 , ved je to len info tabulka, o nič nejde...a ked nejde o život, ide o? 😎

ani3012
16. dec 2009

teraz počúvam za tie vakcíny na pras.chrípku.Aj keby som mala dostať pokutu,tak svoje deti zaočkovať nedám.
Už sa ma sestra pýtala,či som uvažovala.Nie neuvažovala a ani nebudem.Veď PCH je tu od začiatku roka tuším? 😕
a vymyslia vakcínu,ktorá ťa ma ochrániť.To určite! Každý liek je niekoľko rokov skúmaný kvôli nežiaducim účinkom.Kedy stihli zistiť,že tehotným to neublíži?Alebo,že našich krpcov to ochráni a neubíži?

Trochu z iného súdka ale aspoň som sa vyrozprávala! 🙂

majkas
16. dec 2009

luci sak mame, ale kym na nej mala sama nestoji/nesedi tak to presne nezvazim, sme skusali ked sme prisli z poslednej poradne
a sak jasne ze nejde o zivot ale kto by sa rad nepochvalil, ze? 😉

majkas
16. dec 2009

ani a aj ked by si sa dala zaockovat tak nie je iste ze tu PCH nedostanes, ta ako je to u normal chripky

ale je zaujimave ze ked na to vymysleli vakcinu a teda vedia co je to za virus tak akoto ze na to zomieraju ludia?

ani3012
16. dec 2009

majkas
Prasacia chrípka je mediálny cirkus,“ myslí si námestníčka Fakultnej nemocnice v Nitre Alena Ďurišová. „Vôbec nie je dôvod na paniku. Naša nemocnica vlastní zásoby antivirotík a má k dispozícii dostatok voľných lôžok. Priebeh novej chrípky sa podobá bežnej chrípke. Pacient sa zvyčajne vylieči v domácom prostredí, pije veľa tekutín, užíva kvapky do nosa a podobne… V prípade potreby zvolí lekár inú liečbu, ale treba povedať, že väčšina ťažkých prípadov vzniká, ak má pacient inú vážnu chorobu. Určite ani na Ukrajine si nemôžu byť istí, či pacienti v mediálne prepieraných prípadoch umierali naozaj na prasaciu chrípku. Odber krvi väčšinou nie je nutný. Úmrtnosť je štatisticky v norme, ľudia, bohužiaľ, umierajú v dôsledku iných ochorení.“

mata1976
16. dec 2009

ani, suhlasim s tebou. Zas tu niekomu ide o dobry kseft. A media tomu dopomahaju... 😝

samayka
16. dec 2009

ahojte maminyyy

vítame zuzu zo senca 🙂 sa tešíme že opäť niekto z okolia

gratulka k žubom a aj oslávencom všetkým

a nám už žuby prešvitajú... ale horné.. je to normálne??? a štipečku už vidno ako keby išiel von.. a keď som jej masírovala ďasienka, čosi ostré mala v pravo hore - odhadujem to na dvojku - trojku... nám rastú nejak naopak, či??

a musím sa vám pochváliť aká som ťava... nasprostastá..

dnes je mm doma a ja som si chcela poriadne odpočinúť... ha. mrkla som očkom do mrazáku, že vytiahnem mäsko na večeru a skoro ma porazilo. mrazák nebol od včera rána zatvorený a namrazený bol ako v ruskom filme.. tak poďho odmrazovať a čistiť.. no robota na hodinu a nadávala som pri tom ako pohan... ešte že drahý bol s eluškou, lebo pri nej by to bolo aj na 3 hodiny... tak a bolo po odpočinku..

majkaaas - aj my ideme na poradňu až v 7 mesiaci. ale v 6 si ju zmeráme a zvážime sami.. robím to tak ako u veterinára s havom... vážime sa s eluškou na rukách a bez nej a +- odrátame plenuchy a tak...

majkas
16. dec 2009

ani, plne suhlasims tou tetou 🙂

no idem sa hrat, prave sa zobudila, papa 🙂

lucia32
16. dec 2009

Majkas..ja sa vážim s malou a potom sama, rozdiel je váha malej 😀 , ak chceš presne, vyzleč ju dohola 😝 😀

lucia32
16. dec 2009

samy 😀 váženie, mrazák 😝 😠 😀

traktor
16. dec 2009

dakujeme nasej nevesticke.....a aj matkovi sa asi sniva o tamarke, bo pusa otvorena a slinta 😀 😀 😀 😵 a samy mozne to je, moj patko to tak mal najprv horny zub a potom dolny.....ten vyzeral ked sa zasmial... 😀 😀 😀

traktor
16. dec 2009

a uz 3x nahravam to video, furt mi to tam ukazuje chybu....este raz tak pokusem pocitac 🙄 😀

monr
16. dec 2009

čaute babuľky,
vítam novú dušičku

inn, gratulko k zúbkom

a mám novinku, kúpila som minule v akcii sleep and play s takou modrou nálepkou a majú už pružný lepiaci pásik.
juj ale som vytešená. zatiaľ sa mi tieto osvedčili najlepšie.

monr
16. dec 2009

traky, waw, Maťko je taký veľký?

monr
16. dec 2009

a zároveň gratulko Maťkovi aj ostatným. 🙂

traktor
16. dec 2009

mon diky, nooo chlap 😀

traktor
16. dec 2009

a ja som zabudla pogratulovat ostatnym 😅 , tak vsetko naj naj naj 😵 😵 😵

monr
16. dec 2009

utekám urobiť rizotko, zatím pa

lucia32
16. dec 2009

Trakyyyyy...Matko je už velký fešák...tu fakt vidno rozdiel medzi mojou 4 apol mesačnou krpaňou a tvojím chlapákom 😀

inneska
16. dec 2009

traky...fakt je maťko už chlapec a nie bábo...krásne videjko...a celkom sa mi páči to odrážadlo, to že sa na ňom dá aj húpať 🙂

samy..hlavne, že sa ti neporozmrazovalo a nepokazilo 😅 stáva sa...ja som tak pár krát nechala chladničku otvorenú 😒

mon..dakujeme 🙂 a to očko už máte v poriadku?? ak si písala, tak som nepostrehla...

olianko
16. dec 2009

Ahojky 🙂
Tak som sem zas nakukal..dufam, ze vsetky deticky su zdrave 🙂
Traktor maly je zlatunkyyyyy 😉
Majkas ja som bola v poradni teraz a na dalsiu idem az v 7.mesiaci.
Inak vcera sme mali poradnu, maxim ma 7025g a 69cm.Normalne ma bola ruky a chrbat ked ho musim nosit 😅 🙂
Inn gratulujem k zubkom ...aj my uz mame 🙂 ale tolko placu bolo okolo toho.... 😅 😀

inneska
16. dec 2009

erik pred chvílou spapal tú kašu od nestlé, čo dnes prišla ako vzorka...celkom sa mi pozdáva, aj erik ju doslova hltal...asi takú kúpim(hlavne, že dnes som nakúpila kaše 😝 ) ale boli tam aj od sunaru kaše(zlav.kupon), a tie sú od 6. mesiaca...a zobrala som aj babylovácku bio kašu mliečnu, uvidím, aká bude(a stojí len 1,75€) a ešte od hippu ovocnú...

a konečne aj u nááás snežíííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
16. dec 2009

Oli, Olianko kľakni na kolienko 😀 ahoooj, teba stretám väčšinou na farme 😀
Maxík má peknú váhu, skoro ako moja Naty 🙂 len cm máme menej 🙂 a ani zúbky nemáme 😝 😀

lucia32
16. dec 2009

Inn, riadila si ako černá ruka v DM? 😀 ASj ja chcem ísť pomeniť kuponiky, možno na piatok 🙂
A to odrážadlo som aj ja pozerala, nové stoji okolo 60€, ale vyzerá byť špica, bomba, cool 😀 Aj keď my budeme mať pod stromček choditko v kombinácii s hojdačkou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre