Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
31. dec 2009

pa všetkým, idem aj ja, vrátim v nedeľu. 😀

lucia32
31. dec 2009

Moni ahoj...som trošku pracovala a riešila nejaké technikuš problémy 😝 , ak sa všetko vydarí, tak inventúra už nabudúce bude len kontrolná nad papierom z PC a nie rúčo strúčo...

ani3012
31. dec 2009

Že júlovky na druhej strane.....už nie 😀 😀 😀

samayka
31. dec 2009

ahojte mamulienky

my už sa tu do konca roka nebojavíme.. až budúci rok. tak by sme vám aj so sýkorkou chceli popriať, aby to bol rovnako úžasný rok ako ten starý (viem že tento bude pamätný pre každú z nás 😀 )

hlavne nech ste zdravučké, šťasnté a nech drobčekovia robia len a len radosť 🙂 nech nám bezbolestne lezú zuby... nech aj deti lozia bezbolestne a podobne 🙂))

a špeciálne posielame strááášne moc energie - tej najpozitívnejšej zrnikovmu matejkovi, nech bojuje zo všetkých síl, že na neho často myslíme. aj pavčíkovmu matejkovi vela zdaru a nech ste všetci spokojní.

cmuuuk eluška-sýkorka s maminkou

zmurkaz
31. dec 2009

Ahojte kočandy 😵

... Do nového roka vám všetkým želám, aby bol tak neopísateľne krásny, že si naňho budete spomínať celý život, a že nezabudnete ani jediný zázračný okamih, ktorý sa udeje....

... želám vám i vašim rodinám veľa zdravia (pretože bez neho to ide ťažšie), veľa spokojnosti a šťastia s vašimi menšími i väčšími detúchami 😵 😵

...takže hurááá nový rok 2010 😵 😵 😵

jajona
31. dec 2009

VESELÉHO SILVESTRA

A

Š Ť A S T N Ý N O V Ý R O K 2 0 1 0 !!!

jennna
31. dec 2009

krásny silvester a najkrajší rok 2010!!!!! ľúbime vás!!! jennna a dianka

ccô gfsxdxd vvvvvvvvvv... to je od dianky

inneska
31. dec 2009

príjemné a radostné ukončenie roku 2009 a správne vykročenie do nového roku 2010 😵 😵 😵 nech je krásny, šťastný, úspešný a plný lásky, radosti a plný tých najkrajších okamihov 😵 😵 😵

VŠETKO DOBRÉ A EŠTE LEPŠIE ZO SRDIEČKA ŽELAJÚ inneska a erik...všetkých vás máme moc radi a sme radi, že vás máme ... lúbime vás, cmuuuuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

traktor
31. dec 2009

Prajeme Vám, nech sa zažne láskou a nehou srdce každé, nech ste všetci doma spolu, nech nechýba nik u stola, nech prežijete všetky budúce dni v šťastí vospolok po celý rok.
Fujavicu šťastia, víchricu pohody, závej radosti, len malú vločku všedných starostí a hlavne lavínu zdravia a lásky v Novom roku....

Končí sa zas ďalší rôčik, do nového je len krôčik. Za oknom sa niečo chystá, tá veľká radosť je istá, aj vtáčky veselo spievajú, zdravie, radosť, lásku a pohodu v NOVOM ROKU želaju.....cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk

blani2
31. dec 2009

Bambulky koníkovky,

přejeme vám, vašim broučkům a celým rodinám jen to nejlepší v novém roce 2010 😵 😵 😵

voskovka
31. dec 2009

maminky a detulky...
všetunko naj do noveho roka 2010 a nech konikujeeme všetky poriadne dlho...
zvlašť želam našmu zrnikovi a drobčekovi aby pre nich rok 2010 bol lepši a krajši a aby už konečne šťastní...ako sme my....
cmukame...

lucim
31. dec 2009

moje uzasne julovky a julovciatka:
Vsetkym Vam aj Nam zelam , aby sme mali aspon tak krasny rok 2010, ako sme my mali nadherny 2009. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
31. dec 2009

samyyyyyyyyy, vies ake chodia vecernicky? matko a kubko 😀 🙂 🙂 😉

simonito
31. dec 2009

Holkýýýý,
já za sebe děkuji 🙂 a všem Vám taky přeju ať se i příští rok vydaří 😵 😵 😵
A protože zdravý člověk má spoouuustu přání,ale nemocný jen jedno...myslíme na Zrníka a hl.na malého bojovníčka 😲 (posíláme objetí)

Takže papa v novém roce 😉

voskovka
31. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
baby kuknite ako sme kočikovali v mini kočiku...

majkas
31. dec 2009

ahojte nase super kamosky a kamosi,

aj my s mamkou vam zelame veseleho silvestra, aby ste sa vela nebali ked budu strielat tie strasne veci co tak potom aj svietia 😀

a do noveho rocka len vsetko najlepsie, veeeeeeela zdravicka a vela veselych zazitkov pri poznavani a objavovani tohto krasneho sveta 🙂

tamarka a majka (a pripaja sa aj ocko aj ked o tom nevie, chichi 😀 )

lubime vas vsetkych a sme radi ze vas mame 😵 😵 😵

lucia32
31. dec 2009

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféra vianočná liek na každý bôľ. Zabudnite na starosti, buďte stále šťasní, nech je pre Vás Nový rok krajší ako krásny! Prajú Lucia a Natálka 🙂

kamilecka
31. dec 2009

Vsetkym mamickam a detickam krasneho Silvestra a Stastny novy rok 2010 plny zdravia a uspechov. 🙂

nina41
31. dec 2009

Do noveho roka Vam prajeme vela zdravička,štastia a lasky ,zrnikovmu malemu vela ,vela zdravička, 😵 😵 😵
Sme velmi radi ,že Vas mame 😵

voskovka
31. dec 2009

A je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....
všetko naj 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inneska
31. dec 2009

krásny šťastný nový rok 2010 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katica5
31. dec 2009

stastny novy rok prajeme s Maxom

brinzulka
31. dec 2009

vsetko dobre v tomto roku....

nina41
31. dec 2009

štastny novy rok 2010 😵 😵 😵

traktor
31. dec 2009

štastny novy rok 2010 😵 😵 a nech nam vsetkym prinesie len to najlepsie... 😉

zmurkaz
31. dec 2009

šťastný nový rok 2010 😵 😵 😵 😵

inneska
31. dec 2009

krásne, kolko prianí 😵 😵 ako na seba myslíme 😉 😉 😉 😉 spoznali sme sa v 2008 a už je 2010 😎

traktor
1. jan 2010

ja som tu od roku 2009....takze som rocna 😀 😀 😀 a som rada ze ma tu zavialo, najprv som bola v junovkach.... 😉 😵 😵

inneska
1. jan 2010

tam by ti nebolo tak dobre ako u nás...a sme radi, že ťa tu máme 😵 😵 😵

pirinka
1. jan 2010

Tak i my s Esterkou se připojujeme a přejeme všem vespolek....hlavně zdraví drobečkům i rodinkám, alespoň kapičku pokakanýho štěstíčka, co nejméně srážek s blbcem a co nejvíc důvodů k úsměvům na tváři 🙂 . At je ten nový rok 2010 ještě lepší než ten právě skončený

a speciální přání posíláme také zrnikovi a malému bojovníčkovi Matejkovi...ať už je to nejhorší za Vámi. Držte se!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre