Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

hathor1231
11. apr 2010

trakiiii, kupila POUZITU vec! ak sa jej nepaci,nech ide do shopu a kupi ho za 50 😝 aj ked si ho nepouzivala nie je to nove ako z obchodu 😝 za taku cenu moze byt len rada 😝
zalezi,ako ten obchod funguje. napisala si tam,ze neakceptujes vratenia? ak je pouzitelny a jej sa LEN nepaci,tak nema pravo ti ho vratit a pytat peniaze 😉 kukni sa ake tam maju podmienky predaja a vratenia penazi 😉
to ako ked som ja predavala kocik co bol 1,5r pouzivany (som ho kupila lebo som mala vanicku co sa dala nan nacvaknut a dala sa z nej urobit aurosedacka. mala uz bola tazka,tak som si kupila pouzity a pouzivala z neho len kostru) a ta slecinka ho vydrazila za 41libier a ked som s nou volala,tak straaasne neista,ze ci ho ma zobrat a tak 😅 som jej povedala,ze je pouzitalny,funguje,je cisty ale nekupuje kocik za 450libier aby robila taketo sceny 😅 prosto niektori ludia chcu za malo penazi doslova luxus 😅 stipka zdraveho rozumu im chyba 🙄
tento :
http://www.kiddies-kingdom.com/ProductsDetails....

lucim
11. apr 2010

hath, velmi vystizne si to napisala 😉
ako oslavujes?
traky, kludne urob, je to vlastne take dietnejsie, ale mnam. .... tak matkovia su nam na ryzu? akurat som drahemu vravela, ze ryzu mi este nikdy neodmietol. 😝

traktor
11. apr 2010

hat krasny kocik 😉 ...chodak som predala tu na konikovskom bazariku, a je fakt ako novy, matko v nom sedel raz ked presiel chodbu...co som tu davala video a este dva krat bez toho aby v nom chodil/ mal zaklapnute packy aby sa nepohol 😀 / co som ho v nom len fotila....skratka som sa unahlila, kupili sme ho ale nepouzili, chcela som vyskusat aspon pri jednom dietati , ake to bude bez chodaka...a stav chodaka vidno aj na fotkach ...vidno ze nema ani skrabanek...tak fakt neviem co chce....napisala som jej...uvidime co bude...peniaze vsak rozhodne nevratim, aj tak som ich uz minula 😝 ...len ma to trapi...lebo viem ze som predala krasnu kvalitnu bezchybnu vec a take mi napise 😖

traktor
11. apr 2010

lucim no ryzu miluje...a vlastne aj cestovinky...len ten zemiak nie...teda kasu, mu zdviha zaludok z nej, tak radsej nedavam....vyskusame neskor...uvidime

lucim
11. apr 2010

traky nas matysek lubi aj zemiakovu kasu, a normalny zemiak, ked ma naladu, tak tiez. aj tie cestoviny. ale chuti mu to momentalne ciste. rozmyslam, ako mu k tomu idem davat zeleninku, aby mi to vypapal ..... alebo proste pockam zo 2 dni, kym ten zubok povylezie a snad sa mi zase normalne rozje. ked si pomyslim, co vsetko popapa ericko, ani sa mi verit nechce, ked ja momentalne krmim po malych kusockoch. 😉

lucim
11. apr 2010

vlastne, vcera vecer mi uz zjedol skoro CELU nastruhanu hrusku a za tym kusok banana, tak uz to je pokrok. 🙂

traktor
11. apr 2010

erik je inyyyyy frajer 😉 😵 , matkotiez dobre papa, zeleninu miluje , naljepsie ked je na kocecky...on inak celkovo vsetko lubi ked je vo vecsich kuskoch...ledva vie zavriet ustocka tak ich ma naplnene...ale kasu nijak...ani cistu ani z meskom...nijak..

traktor
11. apr 2010

este pockaj...sa tak rozje , ze ho budes musiet krotit 😀

lucim
11. apr 2010

vcera som kupila mlady kalerab, to uz mozem davat, ze? vyskusame ako olovrant.
a ako mu tu zelenimu pripravujes? surovu alebo podusis? pre mna teraz nove, kedze sme flastickovali a momentalne mi to odmieta.

lucim
11. apr 2010

aspon budu mat ti cudzi ludia pravdu, ked o nom tvrdia, ze urcite lubi papkat. 😀

lucim
11. apr 2010

inak sranda, medzi prvym a druhym zubkom bolo 8 dni a teraz presne tak isto . a vzdy ten druhy trapil viac. 😉

hathor1231
11. apr 2010

traky, isto len chcela vyskusat/zamachrovat a potom vratit 😉 ked nieco predavas,tak tam napis,ze neakceptujes vratenia 😉 ja to tak vzdy robim. ta vec nie je poskodena,tak na vratenie penez narok nema 😉
a isto ta to trapi,ved si nechela nikoho oklamat 😉 napis jej to ako to je a netrap sa 😉

a jj,tak kocik bol super, len mal zle tazisko,bol straaasne tazky 😝
este som mala tento
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-HAUCK-JEEP-SHOPPER-TR...

a nechala som si nakoniec len tento
http://www.whwatts.co.uk/prams-7/silver-cross-p...
s tym som veelmi spokojna 😀

lucim, ideme grillovat. len nie je pocasie aby sme sedeli vonku,tak mara ugrilluje a my zjeme vnutri 😀

idem niki ulozit spinkat 😵

lucim
11. apr 2010

mozno ze sa jej dietatu nepaci v nom sediet, tak teraz lutuje, ze za to vyhodila peniaze ... kto vie? dedukujeme, uvidime, co odpise. 😉
hath tak prijemnu grilovacku a dobre pochutnanie. 😝

brusinka.pusinka
11. apr 2010

Pěkný den všem přeji 😉
I když my po včerejšku moc pěkný nepřipadááááá ☹ ☹ ☹ ☹
Manžel na chalupě zatopil a neřekl to babi , a ta neuhlídala malou a ona si opařila dlaněčky o radiátor, božatko moc plakalo a já sní , na jedné dlani ma obrovský puchýř a na druhé puchýřky na malíčku prsteníčku a prostředníčku ☹ ☹ ☹ ☹ A je taká ukňouraná ☹ ☹ ☹ sluníčko moje

Jinak všem oslavencům včerejším i dnešním velký sladký cmuk přejeme 😵 😵

lucim
11. apr 2010

brusi juuuu, chudatenko malunke, fuuuuuuu, ak to nie je prasknute, mozes jej to potriet panthenolovym sprayom, alebo kalciovou mastou. nech sa to rychlo vylieci. 😕

brusinka.pusinka
11. apr 2010

Lu nemá má puchýře a mažeme mastičkou PSILO-Balsam doporučila v lékarně 😉 no uvidíme jak bude dál reagovat 😉

traktor
11. apr 2010

.hat aj mi sme mali dnes grilovat...len to pocasie ...psiiii....mesko napacovane, tak sme nakoniec supli do rury a upiekli tam, k tomu zapekane zemiacky a miesany salat..aj tak bolo mnam 😉 zeleninku len tak nakratucko povarim vo vode a tak dam....a mrkvicku....narezem a aj tak surovu dam do rucky , nech kuse..brusiiii, no chuda karamelka,...posielame pusinku a nech ju rucicky uz nebolia..

lucim
11. apr 2010

brusi, traky, aku zeleninku teraz davate?
traky diiiiik 🙂

traktor
11. apr 2010

ja davam uplne vsetku zeleninku uz okrem klasickej kapusty a kyslej kapusty...tu nedavam...tu mam strach ta pridena rad az neskor...u mna je ten strach spojeny s tym, ze sesterka dala este ked sme mali len simonku svojmu drobcovi kyslu kapustu a skoncili v nemocke z katarom...a od vtedy to vo mne je a nikto mi to nevyhovori...skratka pockame

traktor
11. apr 2010

tak sme prave spapali 2 plne flasticky od vyzivky obedik...a zapili pol flaskou cajika...ty brdo ,jemu potom dlhom spanku ale vytravilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...no ideme citat a hrat sa zatial papa

lucim
11. apr 2010

my ideme von, vyzvala som draheho na suboj v sipkach a matko sa ide hojdat 🙂

sevzuz
11. apr 2010

ahojte,
traky ved ten tvoj behak je uplne ako v obchode novy krasny cistucky, to si mala vidiet aky behak kupila svagrinka z mmb;
do inzeratu napisala ze po jednom dietati a v perfektnom stave a tak svagrinka poslala bratranca nech ide pre neho, on samozrejme nevedel ako ma vyzerat a tak ked jej ho doniesol skoro sme zinfarktovali bol to behak ten chicco a ta polstrovana cast mala medzi nozkami flak ako brno, cele to bolo usmudlane nikdy neprane a ten obrubnik behaku je uplne zniceny teda bol polepeny kedysi lepiacou paskou a tie flaky tam ostali, ked sme jej zavolali, ze ho chceme vratit tak doslo k tomu ze behak uz od niekoho kupila (takze nebol po prvom dietati) a zostala obarena a neprijemna ale nakoniec dala zlavu 10€.

brusi fuuuha to je zla sprava drzim palce aby sa z toho tvoja karamelka cim skor dostala ☹ ☹ ☹

lucim gratulka k stvrtemu zubku 😉

adky
11. apr 2010

brusinka-pozerala som si tvoj album-tvoja mala Karamelka uz stoji a chodi? Ta je ale sikovna 🙂 😎

brusinka.pusinka
11. apr 2010

Zlatínka děkujeme a vyřídila jsem.
Lucinka dávám jak traky vše kromě zelí a kelu, ale kapustičky růžičkové dávám 😉 jednu do polívky 😉

Adky jo ona chodí velice rychle kol nábytku a už se i pouští do prostoru , dáváme tak 14 dní a bude asi i chodit sama 😉 Děkujeme za pochvalu 😉

adky
11. apr 2010

brusinka-no pani,naozaj sikulka! 😀

brusinka.pusinka
11. apr 2010

A ty kde máš album chci pokukat Vanesku 😀

adky
11. apr 2010

Vaneska este kapustu tiez nejedla,ale kel uz vyskusala a chutil jej-taku ako polievocku som jej spravila-kel by este nemala jest? nic sa jej nestalo

adky
11. apr 2010

brusinka-mam album,klikni na fotoblog 😀

brusinka.pusinka
11. apr 2010

jé ta je krásná okatááááááá, a koukám že má štěrchací dudlík 😀 😀 😀 😀 že jo? Můj syn kdysi měl před 14 lety 😝

brusinka.pusinka
11. apr 2010

Adko pokud to bylo jen trochu nevadí, já ji jednou za měsíc dám jednu růžičkovou kapustičku do polívky a malá ji zbožňuje 😉 Ona my spapká všechno je to takové vděčné dítko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre